Zdeněk Táborský605 950 034zdenektaborskyseznam.cz

Web Oblastního svazuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Levčík: Měli jsme špatný přístup, máme ponaučení do další sezony

03.07.2018 - Brno – Opět patřil k tahounům reprezentace i brněnského výběru, jenže zatímco s národním týmem dosáhl na titul mistra světa, v Superlize malého fotbalu se Patrik Levčík obhajoby prvenství nedočkal. „Cítili jsme zklamání, když jsme měli šanci obhájit,“ hodnotil třetí příčku v uplynulé sezoně pětadvacetiletý brněnský univerzál.

Brno zvládlo superligovou derniéru v Jihlavě a končí třetí

17.06.2018 - Jihlava – Třináct minut před koncem utkání posledního čtrnáctého kola Superligy malého fotbalu Jihlava snížila na rozdíl jediné branky. Jenže hostující Brno hned o dvě minuty později zase odskočilo a z Vysočiny si odvezlo vítězství 6:3 i konečné třetí místo.

Brněnský obhájce potřebuje k medailové jistotě výhru v Jihlavě

16.06.2018 - Jihlava – Ve dvou předchozích sezonách Superligy malého fotbalu získala Jihlava pokaždé bronzovou medaili. Tentokrát skončí bez cenného kovu a může o něj připravit také Brno, které na Vysočinu míří k nedělnímu poslednímu utkání čtrnáctého kola, které začíná pět minut po desáté hodině dopoledne.

Brno uhlídalo blanenské snapry a přeskočilo rivala v tabulce Superligy

10.06.2018 - Brno - Po nedělních zápasech už je jasné, že v Superlize malého fotbalu se bojuje pouze o druhou příčku. Ve třináctém kole k ní má výrazně blíž Brno, které na domácím hřišti Vysokého učení technického Pod Palackého vrchem porazilo v jihomoravském souboji Pivovar Černou Horu Blanensko 4:2.

Brno útočí na medaile, v derby čelí nejlepším střelcům Superligy

08.06.2018 - Brno – Tenhle zápas získává náboj už jen geografickou blízkostí obou výběrů. Jenže třetí ročník Superligy malého fotbalu se vyvíjí tak, že Brno s Blanenskem bojují mezi sebou o cennější medailový lesk. Na hřišti Vysokého učení technického Pod Palackého vrchem se utkají v neděli od dvou hodin odpoledne.