Zdeněk Táborský605 950 034zdenektaborskyseznam.cz

Web týmuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Střet týmů s ofenzivními gólmany. Brno přivítá Most

22.09.2017 - Brno – Už na osvědčený způsob cestování vsadí Most pro nadcházející duel třetího kola Superligy malého fotbalu. Na hřiště brněnského obhájce titulu zamíří vlakem. Zápas na hřišti Vysokého učení technického Pod Palackého vrchem začíná v neděli dvě hodiny po poledni.

Superligové utkání mezi Brnem a Příbramí je odloženo

17.09.2017 - Brno - Utkání třetího kola Superligy malého fotbalu mezi Brnem a Příbramí, které se mělo uskutečnit v neděli od sedmi hodin večer na stadionu Vysokého učení technického Pod Palackého vrchem, je z technických důvodů odloženo.

Lerch řídil vyrovnání, brněnský obrat proti Olomouci dokonal Pospiš

14.09.2017 - Brno – Jedenáct minut před koncem si obhájce titulu stále zadělával na nulový zisk po dvou kolech Superligy malého fotbalu. Jenže pak v rozmezí dvou minut Brno dvěma zásahy srovnalo a půl minuty před koncem Tomáš Pospiš vystřelil vítězství 3:2 na domácím trávníku nad Olomoucí.

Obhájce titulu v domácí televizní premiéře vyzve nepříjemná Olomouc

13.09.2017 - Brno – Brněnský obhájce titulu potřebuje po neúspěchu v úvodním kole nového ročníku Superligy malého fotbalu zabrat na domácím trávníku, jenže proti bude štika uplynulé sezony Olomouc. V areálu Vysokého učení technického Pod Palackého vrchem navíc ve čtvrtek od šesti hodin večer půjde o televizní duel, který přímým přenosem přenáší kamery ČT sport.

Obhájce padl hned v úvodu, brněnské torzo podlehlo Praze

03.09.2017 - Praha – Mělo jít o výstavní souboj předloňského mistra s úřadujícím obhájcem titulu. Jenže Praze se v prvním kole Superligy malého fotbalu postavilo jen torzo brněnského mužstva. Jihomoravský vládce uplynulé sezony prohrál 0:3.