Ondřej Lapeš728 063 835ondrej.lapesmkjihlava.cz

Web Oblastního svazuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Jihlava vedla, zbytek duelu už patřil domácí Olomouci

20.09.2018 - Hněvotín – Na domácím hřišti si napravili dojem z úvodního utkání sezony. Hráči Olomouce ve druhém kole Superligy malého fotbalu zdolali v Hněvotíně celek Jihlavy 6:2.

Jihlava jde do sezony s novým koučem. Začíná proti Olomouci

19.09.2018 - Olomouc – Jako poslední zasáhne do nového ročníku Superligy malého fotbalu Jihlava. Ve druhém kole celostátní soutěže se představí na olomouckém domácím hřišti v Hněvotíně, kde duel začíná ve čtvrtek od sedmi hodin večer.

Brno zvládlo superligovou derniéru v Jihlavě a končí třetí

17.06.2018 - Jihlava – Třináct minut před koncem utkání posledního čtrnáctého kola Superligy malého fotbalu Jihlava snížila na rozdíl jediné branky. Jenže hostující Brno hned o dvě minuty později zase odskočilo a z Vysočiny si odvezlo vítězství 6:3 i konečné třetí místo.

Brněnský obhájce potřebuje k medailové jistotě výhru v Jihlavě

16.06.2018 - Jihlava – Ve dvou předchozích sezonách Superligy malého fotbalu získala Jihlava pokaždé bronzovou medaili. Tentokrát skončí bez cenného kovu a může o něj připravit také Brno, které na Vysočinu míří k nedělnímu poslednímu utkání čtrnáctého kola, které začíná pět minut po desáté hodině dopoledne.

Šestnáctigólová přestřelka přiřadila Olomouc k medailovým aspirantům

15.06.2018 - Hněvotín – Šestnáctigólová přestřelka naplno ukázala krásu tohoto sportu. Diváci v Hněvotíně viděli vítězství domácí Olomouce 10:6 nad Jihlavou v posledním utkání třináctého kola Superligy malého fotbalu.