Ondřej Lapeš728 063 835ondrej.lapesmkjihlava.cz

Web Oblastního svazuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Na jalovou Jihlavu platil důraz, Most poskočil na třetí místo

21.05.2018 - Jihlava – Závěr prvního poločasu nachytal domácí celek v nedbalkách a Most si třemi brankami vytvořili rozhodující náskok. Severočeši utkání jedenáctého kola Superligy malého fotbalu vyhráli v Jihlavě 4:3.

Jihlava přivítá tabulkového souseda z Mostu, dělí je pouze skóre

18.05.2018 - Jihlava – Obě mužstva si prožila krušnou cestu na jih Moravy a z Boskovic, domácího hřiště Blanenska, se vrátila s potupným třináctigólovým debaklem. To spojuje výběry Jihlavy a Mostu, které se v jedenáctém kole Superligy malého fotbalu střetnou v neděli od sedmi hodin večer na Vysočině.

Boj o vedoucí příčku v Boskovicích: Jihlavě schází individuality

11.05.2018 - Boskovice – Přímý souboj o první místo nabídne desáté kolo Superligy malého fotbalu. Na boskovickém hřišti Červená zahrada přivítá vedoucí Černá Hora Blanensko v neděli od tři čtvrtě na jedenáct dopoledne třetí Jihlavu.

Jihlava zvládla první poločas, Göth se prosadil třikrát

08.05.2018 - Jihlava – Už v první půli zadupala Jihlava příbramské šance na body v utkání devátého kola Superligy malého fotbalu. Celek z Vysočiny na domácím trávníku vedl o čtyři branky a nakonec zvítězil hladce 6:2.

Příbram vyslala varování, Jihlava se zaměří na práci v obraně

06.05.2018 - Jihlava – Hned v úvodu jara dostala Jihlava políček na své medailové ambice. Na hřišti Pardubic podlehla v osmém kole Superligy malého fotbalu 4:7. V pondělí od půl osmé večer přivítá na domácím trávníku Příbram.