Ondřej Lapeš728 063 835ondrej.lapesmkjihlava.cz

Web Oblastního svazuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Brno zvládlo superligovou derniéru v Jihlavě a končí třetí

17.06.2018 - Jihlava – Třináct minut před koncem utkání posledního čtrnáctého kola Superligy malého fotbalu Jihlava snížila na rozdíl jediné branky. Jenže hostující Brno hned o dvě minuty později zase odskočilo a z Vysočiny si odvezlo vítězství 6:3 i konečné třetí místo.

Brněnský obhájce potřebuje k medailové jistotě výhru v Jihlavě

16.06.2018 - Jihlava – Ve dvou předchozích sezonách Superligy malého fotbalu získala Jihlava pokaždé bronzovou medaili. Tentokrát skončí bez cenného kovu a může o něj připravit také Brno, které na Vysočinu míří k nedělnímu poslednímu utkání čtrnáctého kola, které začíná pět minut po desáté hodině dopoledne.

Šestnáctigólová přestřelka přiřadila Olomouc k medailovým aspirantům

15.06.2018 - Hněvotín – Šestnáctigólová přestřelka naplno ukázala krásu tohoto sportu. Diváci v Hněvotíně viděli vítězství domácí Olomouce 10:6 nad Jihlavou v posledním utkání třináctého kola Superligy malého fotbalu.

Jihlava zahání zklamání, proti Olomouci vyzkouší nové tváře

13.06.2018 - Olomouc – Po dvou sezonách s bronzovou tečkou Jihlava vstřebává zklamání, protože na medaili v Superlize malého fotbalu tentokrát nedosáhne. Zato Olomouc má stále šanci na pódiové umístění. Jejich vzájemný duel ve třináctém kole hostí ve čtvrtek od sedmi hodin večer hřiště v Hněvotíně.

Praha si ze snadné výhry udělala drama, ale náskok udržela

04.06.2018 - Jihlava – Po první půli to vypadalo na pohodlné vítězství týmu Staropramen Praha. Jenže Jihlava se po přestávce vzepjala a utkání dvanáctého kola Superligy malého fotbalu prohrála jen těsně 4:5.