Ondřej Lapeš728 063 835ondrej.lapesmkjihlava.cz

Web Oblastního svazuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Plzeň slaví první jarní výhru, Jihlavu zaskočila tvrdostí

17.05.2019 - Plzeň – Vyrazili pro tři body, jenže nečekali tak houževnatý odpor mužstva, které o tři dny dřív dostalo dvanáct branek. Hráči Jihlavy jeli do Plzně jako favorit, ovšem čtrnácté kolo Superligy malého fotbalu vyhrál západočeský nováček 6:4.

Jihlava přijímá roli favorita, plzeňský kouč si chce vzít příklad z Prahy

16.05.2019 - Plzeň – Ve čtyřech dnech se nováček Superligy malého fotbalu na domácím hřišti utká se dvěma největšími aspiranty na třetí příčku. V pondělí Plzeň podlehla Praze 2:12, ve čtvrtek od sedmi hodin večer na západ Čech dorazí Jihlava.

Jihlava za čtyři minuty dala tři góly a obrátila utkání s Mostem

29.04.2019 - Jihlava – Málo vídaný kolaps předvedl Most na hřišti Jihlavy ve třináctém kole Superligy malého fotbalu. Ještě čtyři minuty před koncem vedli Severočeši o dvě branky, přesto nakonec prohráli 5:6.

Jihlava přivítá Most: poražený bude nejspíš bez medaile

26.04.2019 - Jihlava – Duel, který může napovědět v boji o bronz v letošním ročníku Superligy malého fotbalu. Jihlava ve třináctém kole celostátní soutěže přivítá v neděli od půl sedmé večer Most.

„Dětský fotbal“ seděl Jihlavě, Svoboda nasázel pět gólů

17.04.2019 - Příbram – V úvodu druhého poločasu šla Příbram na domácím hřišti do vedení a nakročila k první jarní výhře v Superlize malého fotbalu. Jenže pak už branky dávala pouze hostující Jihlava a odvezla si z utkání dvanáctého kola triumf 8:4.