Web Oblastního svazuAdresa spolku
fotbal-most.czKarla Marxe 734/5, 434 01 Most

Aktuality k týmu

Bronzová Praha si v domácí derniéře opět poradila s Mostem

23.06.2019 - Praha – Historie se nemění. I osmý pokus Mostu o vítězství nad Prahou skončil neúspěšně. Domácí výběr Staropramenu porazil v posledním osmnáctém kole Superligy malého fotbalu severočeský celek 5:1.

Most čeká na první výhru proti Praze. Pokusí se o ni v závěru sezony

22.06.2019 - Praha – Osmý pokus na první vítězství proti Praze má v neděli od dvou hodin odpoledne Most. Severočeši totiž v dosavadních sedmi střetnutích na celek z hlavního města ještě nevyzráli. O vylepšení bilance usilují v posledním letošním kole Superligy malého fotbalu v pražských Vysočanech.

Čtyřbodový Salák táhl Most, Plzeň o vyrovnání připravila tyč

09.06.2019 - Most – V pohodě kráčeli za vítězstvím, jenže v závěru o něj skoro přišli. Hráči Mostu vedli v sedmnáctém kole Superligy malého fotbalu v domácím utkání s Plzní o čtyři branky, nakonec zvítězili jen 5:4.

Plzeň uzavírá premiérovou superligovou sezonu na hřišti Mostu

07.06.2019 - Most – Jejich poslední zápasy proti stejnému soupeři ukázaly papírové rozvržení sil. Zatímco Most porazil Příbram, Plzeň středočeskému celku podlehla. V utkání sedmnáctého kola Superligy malého fotbalu se postaví proti sobě. Závěrečné utkání Plzně v tomto ročníku začne na hřišti 11. ZŠ Most v neděli od dvou hodin odpoledne.

Most nechal Příbram vyrovnat, pak rozhodl dvěma rychlými góly

22.05.2019 - Příbram - Už od druhé minuty Příbram v domácím utkání patnáctého kola Superligy malého fotbalu dotahovala. Ve druhém poločase přece jen srovnala, jenže pak Most odskočil dvěma góly a vedení už si pohlídal. Severočeši si odvezli triumf 7:5.