Web Oblastního svazuAdresa spolku
fotbal-most.czKarla Marxe 734/5, 434 01 Most

Aktuality k týmu

Parádní debut Podzimka. Praze pomohl k výhře čtyřmi góly

16.09.2019 - Praha – Desetiminutovka ve druhém poločase rozhodla o pražském vítězství ve čtvrtém kole Superligy malého fotbalu nad Mostem 6:3. Staropramen Praha v ní vstřelil čtyři branky a poskočil do čela celostátní soutěže o skóre před Brno.

Praha vyhlíží Most, který zatím pokaždé porazila

14.09.2019 - Praha – Domácí doufají v prodloužení série, hosté v prolomení negativní bilance. V utkání čtvrtého kola Superligy malého fotbalu Staropramen Praha hostí Most. Všechny dosavadní vzájemné duely v celostátní soutěži zatím ovládl celek z hlavního města. Nadcházející utkání začíná v neděli v sedm hodin večer.

Špičkový malý fotbal patřil Brnu, v Mostě rozhodl kapitán Macko

08.09.2019 - Most – Nikdo nebyl lepší, ani horší. Tak viděl utkání třetího kola Superligy malého fotbalu mostecký útočník David Macko. Vyrovnanou a dramatickou bitvu rozhodla jediná branka, mistrovské Brno si ze severu Čech odvezlo triumf 4:3.

Most začíná Superligu zostra, doma přivítá brněnského mistra

06.09.2019 - Most – Dvě jednoznačné výhry se skóre 18:4 si v uplynulé sezoně Superligy malého fotbalu připsalo Brno v soubojích s Mostem. Obhájce titulu tak míří v roli favorita na sever Čech také k utkání třetího kola nového ročníku celostátní soutěže. Na hřišti 11. ZŠ Most začíná v neděli ve dvě hodiny odpoledne.

Most straší vzpomínka na ticho v Jihlavě, už ho nechce zažít

23.08.2019 - Jihlava – Jejich poslední duel přinesl infarktovou tečku a nechce ho opakovat ani jeden z týmů. Jihlava v něm na domácím hřišti zdolala Most 6:5. K opakování bitvy se aktéři druhého kola nového ročníku Superligy malého fotbalu sejdou znovu neděli, duel na Vysočině začíná v půl šesté večer.