Web Oblastního svazuAdresa spolku
fotbal-most.czKarla Marxe 734/5, 434 01 Most

Aktuality k týmu

Most sedmi góly za sebou obrátil domácí utkání s Olomoucí

13.05.2019 - Most – Dvě rychlé úvodní olomoucké branky měly spíš opačný efekt a probudily podřimující Most. Severočeši zásluhou sedmi gólů v řadě otočili domácí duel čtrnáctého kola Superligy malého fotbalu a zdolali Hanáky 7:3.

Musíme si všichni sáhnout do svědomí, nabádá olomoucký gólman Běhalík

11.05.2019 - Most – Na podzim si právě proti Hanákům připsali první tříbodovou výhru v aktuální sezoně Superligy malého fotbalu. O vhodný impulz do zbytku jarní části hráči Mostu zabojují proti stejnému soupeři v neděli od dvou hodin odpoledne.

Jihlava za čtyři minuty dala tři góly a obrátila utkání s Mostem

29.04.2019 - Jihlava – Málo vídaný kolaps předvedl Most na hřišti Jihlavy ve třináctém kole Superligy malého fotbalu. Ještě čtyři minuty před koncem vedli Severočeši o dvě branky, přesto nakonec prohráli 5:6.

Jihlava přivítá Most: poražený bude nejspíš bez medaile

26.04.2019 - Jihlava – Duel, který může napovědět v boji o bronz v letošním ročníku Superligy malého fotbalu. Jihlava ve třináctém kole celostátní soutěže přivítá v neděli od půl sedmé večer Most.

Blanensko vydřelo nejtěsnější vítězství sezony, v Mostě mu vycházely brejky

21.04.2019 - Most – Ve vedení se oba týmy střídaly, na gól jednoho záhy zareagoval soupeř. Až do 36. minuty, kdy přišla druhá branka Blanenska za sebou a hosté si vytvořili rozhodující náskok, který už do konce uhlídali. V Mostě zvítězili ve dvanáctém kole Superligy malého fotbalu 5:4.