Lukáš Pagáč734 790 402pagacclean4you.cz

Web týmuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Lerch řídil vyrovnání, brněnský obrat proti Olomouci dokonal Pospiš

14.09.2017 - Brno – Jedenáct minut před koncem si obhájce titulu stále zadělával na nulový zisk po dvou kolech Superligy malého fotbalu. Jenže pak v rozmezí dvou minut Brno dvěma zásahy srovnalo a půl minuty před koncem Tomáš Pospiš vystřelil vítězství 3:2 na domácím trávníku nad Olomoucí.

Obhájce titulu v domácí televizní premiéře vyzve nepříjemná Olomouc

13.09.2017 - Brno – Brněnský obhájce titulu potřebuje po neúspěchu v úvodním kole nového ročníku Superligy malého fotbalu zabrat na domácím trávníku, jenže proti bude štika uplynulé sezony Olomouc. V areálu Vysokého učení technického Pod Palackého vrchem navíc ve čtvrtek od šesti hodin večer půjde o televizní duel, který přímým přenosem přenáší kamery ČT sport.

Olomouc zahájila nový ročník domácím vítězstvím nad Mostem

02.09.2017 - Olomouc – Zlomila neúspěšnou bilanci, kterou s Mostem měla. Olomouc v Superlize malého fotbalu poprvé porazila severočeský celek. Na domácím hřišti v úvodním utkání třetího ročníku celostátní soutěže zvítězili Hanáci 5:3. „Výhra potěšila hodně, chtěli jsme vstoupit do sezony vítězstvím, takže spokojenost,“ usmíval se olomoucký útočník Josef Tošenovský.

Superliga startuje, Olomouc chce zlomit nepříznivou bilanci s Mostem

31.08.2017 - Olomouc – Léto skončilo a stejně tak vypršela také přestávka Superligy malého fotbalu. Celostátní soutěž vstupuje do svého třetího ročníku, který otevře v sobotu v půl šesté večer duel Olomouce proti Mostu, který se odehraje na hanáckém hřišti v Hněvotíně.

Blanensko přišlo o třetí místo, čtyřmi góly se o to přičinil Pagáč

28.08.2017 - Boskovice – Kdyby zvládli jen jedno z posledních tří utkání... Jenže kdyby. Hráči Blanenska v závěru sezony DRFG Superligy malého fotbalu třikrát prohráli a místo medailové pozice obsadili páté místo. V posledním čtrnáctém kole prohráli na domácím hřišti 5:6 s Olomoucí.