Zdeněk Dolníček739 383 693Zdenek.Dolniceksusjmk.cz

Web Oblastního svazuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Příbram touží po zopakování nečekaného vítězství proti Blanensku

17.09.2018 - Příbram – Když v úvodním jarním kole minulé sezony Superligy malého fotbalu Příbram zaskočila Pivovar Černou Horu Blanensko, byl to dost šokující výsledek. O stejné překvapení se Středočeši pokusí na domácím hřišti znovu v úterý pět minut před pátou hodinu odpoledne.

Blanensko nasměroval za úvodní výhrou čtyřgólový evropský šampion Paděra

02.09.2018 - Boskovice – Mladá a málo početná hanácká sestava dodala domácím Jihomoravanům sebejistý dojem, ale málem se jim vymstil. Pivovar Černá Hora Blanensko v úvodním kole nového ročníku Superligy malého fotbalu s Olomoucí dokonce prohrával, nakonec zvítězil 5:3.

Boj o bednu začíná. Blanensko v Superlize přivítá Olomouc

30.08.2018 - Boskovice – Oba týmy zatím marně usilují o medaile v Superlize malého fotbalu. Do čtvrtého ročníku celostátní soutěže vstupují s touhou po úspěchu. Na úvod se utkají v Boskovicích, domácí Pivovar Černá Hora Blanensko tam v neděli od tří hodin odpoledne přivítá Olomouc.

Pardubice si rychle vytvořily náskok a uhájily druhou pozici

17.06.2018 - Boskovice – Tenhle zápas mohl ještě proměnit pořadí na medailových pozicích ve třetím ročníku Superligy malého fotbalu. Ale Pardubice nic takového nedopustily, v posledním čtrnáctém kole zdolaly Pivovar Černá Hora Blanensko v Boskovicích 7:4.

Šlágr Superligy určí medailistu: Blanensko hostí Pardubice

16.06.2018 - Boskovice – Kdo z nich vyhraje v základní hrací dobře, zajistí si medailovou příčku ve třetím ročníku Superligy malého fotbalu. Pardubice do šlágru posledního čtrnáctého kola vstupují ze druhé pozice, Pivovar Černá Hora Blanensko ze čtvrté. Utkání v Boskovicích začíná v neděli pět minut po desáté hodině dopoledne.