Zdeněk Dolníček739 383 693Zdenek.Dolniceksusjmk.cz

Web týmuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Brno sahalo po třech bodech, jenže Blanensko přemohlo až po penaltách

22.11.2017 - Boskovice – Přestože Brňané vybojovali v dohrávce šestého kola Superligy malého fotbalu na hřišti Pivovaru Černá Hora Blanensko cennou výhru 3:2 po pokutových kopech, vraceli se domů v ponuré náladě. Ještě osm minut před koncem totiž vedli o dvě branky, přesto duel dospěl do penalt.

Jihomoravské derby napoví o titulu superligového půlmistra

20.11.2017 - Brno – Ze sedmi kol zbývají poslední dvě dohrávky podzimní části Superligy malého fotbalu, přesto se všichni čtyři jejich aktéři můžou vyšvihnout až na čelo tabulky první poloviny soutěže. V úterý v půl sedmé večer přivítá Blanensko v Boskovicích nejbližšího rivala z Brna, v neděli hodinu po poledni Most hostí Prahu.

Blanensko si pohrálo s oslabenou Prahou a poskočilo do čela Superligy

18.11.2017 - Boskovice – Už na první pozici v tabulce Superligy malého fotbalu vystoupal tým Pivovar Černá Hora Blanensko. Na domácím hřišti v Boskovicích porazil v televizní dohrávce čtvrtého kola Prahu 7:1.

Blanensko hodlá po televizním utkání přeskočit Prahu v tabulce Superligy

17.11.2017 - Boskovice – Složitě skládá pražský trenér Václav Socher sestavu na jeden ze šlágrů podzimní části Superligy malého fotbalu. V sobotu pět minut po desáté hodině dopoledne vyběhnou jeho svěřenci v Boskovicích před kamerami ČT sport k dohrávce čtvrtého kola celostátní soutěže proti Pivovaru Černá Hora Blanensko.

Jihlava nastrčila před blanenskou branku Götha a na závěr podzimu zvítězila

16.11.2017 - Jihlava – Vyrukovali s taktikou, se kterou si ani vyspělé mužstvo jako Pivovar Černá Hora Blanensko neporadilo. Hráči Jihlavy nastrčili před branku jihomoravského celku urostlého útočníka s reprezentačními zkušenostmi Jakuba Götha, který s přehledem rozdával míče spoluhráčům. Výběr z Vysočiny v dohrávce třetího kola Superligy malého fotbalu doma porazil Blanensko 6:3.