David Pecka602 557 184pecka.davidemail.cz

Web týmuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Blanensko si pohrálo s oslabenou Prahou a poskočilo do čela Superligy

18.11.2017 - Boskovice – Už na první pozici v tabulce Superligy malého fotbalu vystoupal tým Pivovar Černá Hora Blanensko. Na domácím hřišti v Boskovicích porazil v televizní dohrávce čtvrtého kola Prahu 7:1.

Blanensko hodlá po televizním utkání přeskočit Prahu v tabulce Superligy

17.11.2017 - Boskovice – Složitě skládá pražský trenér Václav Socher sestavu na jeden ze šlágrů podzimní části Superligy malého fotbalu. V sobotu pět minut po desáté hodině dopoledne vyběhnou jeho svěřenci v Boskovicích před kamerami ČT sport k dohrávce čtvrtého kola celostátní soutěže proti Pivovaru Černá Hora Blanensko.

Dozadu jsme to odflákli, zlobil se po prohře s Olomoucí pražský gólman

13.11.2017 - Olomouc – Až v posledních pěti minutách došlo k rozuzlení televizního utkání sedmého kola Superligy malého fotbalu, ve kterém Olomouc na hřišti v Hněvotíně přivítala Prahu. Třemi brankami strhli výhru na svou stranu domácí a zvítězili 5:2.

Olomouc po třech prohrách chystá na Prahu staronové zkušenosti

10.11.2017 - Praha – Tři výhry plánuje Praha ze zbývajících tří podzimních duelů Superligy malého fotbalu. Největší favorit celostátní soutěže se chystá k prvním kroku v neděli od deseti hodin dopoledne, kdy se v přímém přenosu ČT sport představí na hřišti Olomouce.

Superligový tahák se chystá v Mostu, kam míří vedoucí Praha

27.10.2017 - Most – Čtyřikrát se od vzniku Superligy malého fotbalu střetla mužstva Mostu a Prahy. Pokaždé zvítězil 3:2 celek z hlavního města. Bude jeho série pokračovat? To ukáže už nedělní duel šestého kola celostátní soutěže, který začíná dvě hodiny po poledni na hřišti 11. ZŠ Most.