David Pecka602 557 184pecka.davidemail.cz

Web týmuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Salák nastřílel Mostu čtyři góly a vychutnal si večeři od manželky

27.11.2017 - Most – Jedině dobře pro Prahu, že se jeho zranění umoudřilo. Zkušený útočník Michal Salák vyrazil do Mostu s tím, že pokud na rozcvičce ucítí bolavý břišní úpon, hrát nebude. Ten se neozval a Pražané v dohrávce šestého kola Superligy malého fotbalu zvítězili na severu Čech 5:4. Salák nasázel čtyři góly a u první trefy svého týmu asistoval.

Podzimní část Superligy zakončí v Mostě šlágr aspirantů na titul

24.11.2017 - Most – Tento tahák nejen zakončí podzimní část Superligy malého fotbalu, ale napoví, kdo si uchová šanci na mistrovský titul ve třetí sezoně celostátní soutěže. Most v dohrávce šestého kola přivítá na hřišti 11. ZŠ v neděli hodinu po poledni Prahu.

Blanensko si pohrálo s oslabenou Prahou a poskočilo do čela Superligy

18.11.2017 - Boskovice – Už na první pozici v tabulce Superligy malého fotbalu vystoupal tým Pivovar Černá Hora Blanensko. Na domácím hřišti v Boskovicích porazil v televizní dohrávce čtvrtého kola Prahu 7:1.

Blanensko hodlá po televizním utkání přeskočit Prahu v tabulce Superligy

17.11.2017 - Boskovice – Složitě skládá pražský trenér Václav Socher sestavu na jeden ze šlágrů podzimní části Superligy malého fotbalu. V sobotu pět minut po desáté hodině dopoledne vyběhnou jeho svěřenci v Boskovicích před kamerami ČT sport k dohrávce čtvrtého kola celostátní soutěže proti Pivovaru Černá Hora Blanensko.

Dozadu jsme to odflákli, zlobil se po prohře s Olomoucí pražský gólman

13.11.2017 - Olomouc – Až v posledních pěti minutách došlo k rozuzlení televizního utkání sedmého kola Superligy malého fotbalu, ve kterém Olomouc na hřišti v Hněvotíně přivítala Prahu. Třemi brankami strhli výhru na svou stranu domácí a zvítězili 5:2.