Richard Peer605 226 708richard.peer@atlas.cz

Web Oblastního svazuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Parádní debut Podzimka. Praze pomohl k výhře čtyřmi góly

16.09.2019 - Praha – Desetiminutovka ve druhém poločase rozhodla o pražském vítězství ve čtvrtém kole Superligy malého fotbalu nad Mostem 6:3. Staropramen Praha v ní vstřelil čtyři branky a poskočil do čela celostátní soutěže o skóre před Brno.

Praha vyhlíží Most, který zatím pokaždé porazila

14.09.2019 - Praha – Domácí doufají v prodloužení série, hosté v prolomení negativní bilance. V utkání čtvrtého kola Superligy malého fotbalu Staropramen Praha hostí Most. Všechny dosavadní vzájemné duely v celostátní soutěži zatím ovládl celek z hlavního města. Nadcházející utkání začíná v neděli v sedm hodin večer.

Důležitý krok k superligové obhajobě. Brno porazilo Prahu

02.09.2019 - Brno – S obhajobou titulu to myslí víc než vážně. Brňané se už ve druhém kole Superligy malého fotbalu poprvé střetli s Prahou, kterou na domácím hřišti v areálu Vysokého učení technického Pod Palackého vrchem zdolali 4:0.

První bitva „těžkých vah“. Brněnský obhájce přivítá Prahu

31.08.2019 - Brno – Už los druhého kola Superligy malého fotbalu proti sobě svedl jediné šampiony v historii celostátní soutěže. V neděli od šesti hodin večer přivítá brněnský obhájce titulu v areálu Vysokého učení technického Pod Palackého vrchem celek Staropramen Praha.

Praha opět nadělovala, deset branek si odvezla Plzeň

27.08.2019 - Praha – Za dva zápasy nastřílel tým Staropramen Praha jedenadvacet gólů. Po Jihlavě si odvezla z hlavního města nadílku také Plzeň, která v předehrávce šestého kola Superligy malého fotbalu prohrála 0:10.