Milan Vančát607 999 479milan.vancatfamk.cz

Web Oblastního svazuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Příbram po vyrovnaní zlomila tečovaná rána mosteckého Pátka

19.11.2019 - Příbram – Když se v závěru dočkala Příbram kýženého vyrovnání, obdržela hned vzápětí definitivní ránu, na kterou nenašla odpověď. Most tak v utkání devátého kola Superligy malého fotbalu vybojoval ve středu Čech vítězství 4:2.

Tečku za podzimní částí Superligy udělá souboj Příbrami s Mostem

18.11.2019 - Příbram – Domácí chtějí nelichotivou bilanci změnit, hosté touží po prodloužení série. Příbram ani v jednom z dosavadních utkání Superligy malého fotbalu s Mostem nebodovala. Další pokus na změnu dostane v posledním duelu podzimní části celostátní soutěže, v němž v úterý od sedmi hodin večer Most přivítá.

Jihlava po přestávce polevila, ale náskok proti Příbrami udržela

06.11.2019 - Jihlava – Po dvaceti minutách vypadalo utkání jasně, jenže polevení Jihlavy hosté z Příbrami využili ke snížení. Utkání šestého kola Superligy malého fotbalu přesto vyhrál domácí výběr z Vysočiny, který zvítězil 8:5.

Praha smetla poslední Příbram dvanácti góly, řadil hlavně Mařík

04.11.2019 - Praha – Dvojnásobný šampion Superligy malého fotbalu ukázal proti poslednímu celku celostátní soutěže sílu. Tým Staropramen Praha v osmém kole deklasoval na domácím hřišti Příbram 12:2.

Jihlavě velí domácí povinnost tři body, postaví se Příbrami

03.11.2019 - Jihlava – Pouze jedno domácí utkání v letošním ročníku Superligy malého fotbalu sehrála Jihlava. Druhé ji čeká v šestém kole celostátní soutěže, v němž přivítá v úterý od sedmi hodin večer Příbram.