Milan Vančát607 999 479milan.vancatfamk.cz

Web Oblastního svazuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Olomouc může i na bednu, ocenil soupeře příbramský kapitán

10.09.2019 - Hněvotín – Už první poločas ukázal, kdo si odnese první vítězství v novém ročníku Superligy malého fotbalu. Olomouc vedla o čtyři branky a nakonec v duelu třetího kola celostátní soutěže zdolala na domácím hřišti Příbram 10:2.

Příbram přišla o Beleje a míří na hřiště Olomouce

07.09.2019 - Olomouc – Zatím jeden duel a k tomu prohraný za sebou mají v novém ročníku Superligy malého fotbalu Olomouc a Příbram. Podruhé se představí ve třetím kole celostátní soutěže, kdy se navzájem střetnou v pondělí od půl osmé večer na hřišti v Hněvotíně na Hané.

Blanensko odstartovalo profesorsky, pak gólově opět explodoval Paděra

20.08.2019 - Boskovice – První poločas šel ztuha, ovšem po přestávce Blanensko ukázalo, že opět patří k medailovým aspirantům Superligy malého fotbalu. V prvním kole pátého ročníku celostátní soutěže na domácím hřišti zdolalo Příbram vysoko 10:3.

Blanensko chce opět na bednu, sezonu začíná doma s Příbramí

17.08.2019 - Boskovice – V uplynulém ročníku Superligy malého fotbalu se Blanensko poprvé prosadilo na medailové pozice, vynikající sezonu zakončilo na druhé příčce za Brnem. O navázání na úspěšné vystoupení se pokusí hned v prvním kole nového ročníku, kdy v pondělí od půl osmé večer vyzve Příbram.

Pardubicím stačilo šest závěrečných minut, aby otočily duel s Příbramí

19.06.2019 - Pardubice – Ještě šest minut před koncem to vypadalo, že závěrečný duel Superligy malého fotbalu vyjde Příbrami, která vedla o dva góly. Jenže pak Pardubice vstřelily tři branky a na domácím hřišti zvítězily v utkání osmnáctého kola 3:2.