Milan Vančát607 999 479milan.vancatfamk.cz

Web Oblastního svazuAdresa spolku

Aktuality k týmu

Most se loučil vítězstvím, řádil pětibodový veterán Boček

17.06.2018 - Most – Snadné sousto dostal na závěr ročníku Superligy malého fotbalu Most. Ve čtrnáctém kole přivítal na domácím hřišti 11. ZŠ poslední Příbram, kterou smetl pohodlně 9:3.

Duel zklamaných přivítá Most, Příbram potřebuje chytit začátek

16.06.2018 - Most – Utkání posledního čtrnáctého kola Superligy malého fotbalu na severu Čech uvidí souboj dvou neúspěšných celků, které si chtějí spravit chuť. Most v neděli pět minut po desáté hodině dopoledne přivítá Příbram.

Pardubice se vrátily na druhé místo, Sklenář si připsal pět bodů

12.06.2018 - Pardubice – Závěr třetího ročníku Superligy malého fotbalu slibuje dramatickou podívanou. Do boje o druhou příčku se opět razantně přihlásily Pardubice, které ve třináctém kole porazily na domácím hřišti Příbram 7:2.

Pardubice motivuje tabulka, Příbram posiluje loňské memento

09.06.2018 - Pardubice – Ve vyrovnaném finiši Superligy malého fotbalu nesmí Pardubice zaváhat, pokud chtějí uhájit medailovou pozici. Ve třináctém kole mají zdánlivě jednoduchou úlohu, v pondělí od sedmi hodin večer přivítají poslední Příbram.

Brno brzy potrestalo stupidní příbramské chyby a chce na druhé místo

05.06.2018 - Příbram – Od začátku šli za vítězstvím, po čtyřech minutách vedli o dvě branky, přesto nechali domácí celek utkání zdramatizovat. Brňané v zápase dvanáctého kola Superligy malého fotbalu nakonec vyhráli v Příbrami 8:5.