TOP hříšníci na hřišti 2019/2020

TOP hříšníci na hřišti 2019/2020

#ČK/ŽKHráč
1.1 / 1Koc Václav (Plzeň)
1.1 / 1Drašnar Ondřej (Příbram)
1.1 / 1Mařík Stanislav (Staropramen Praha)
4.0 / 2Beran Jiří (Pardubice)
4.0 / 2Vávra Pavel (Most)
4.0 / 2Hanč Lukáš (Pardubice)
4.0 / 2Kaďorek Lukáš (Olomouc)
4.0 / 2Popelka Vít (Most)
4.0 / 2Pozníček David (Staropramen Praha)
4.0 / 2Rus Aleš (Blanensko)
4.0 / 2Doubravský Bohumír (Brno)
4.0 / 2Studený Filip (Blanensko)
13.0 / 1Čapek Michal (Olomouc)
13.0 / 1Kočí Aleš (Příbram)
13.0 / 1Krumpolc Petr (Olomouc)
13.0 / 1Švehla Martin (Plzeň)
13.0 / 1Dolechek Danyil (Most)
13.0 / 1Göth Jakub (Jihlava)
13.0 / 1Koštůr Albert (Most)
13.0 / 1Kubát Jaroslav (Pardubice)
13.0 / 1Mezera Jan (Příbram)
13.0 / 1Ošmera Petr (Jihlava)
13.0 / 1Čížek Josef (Příbram)
13.0 / 1Hakl František (Staropramen Praha)
13.0 / 1Liška Martin (Olomouc)
13.0 / 1Řehák Marek (Pardubice)
13.0 / 1Stara Jan (Blanensko)
13.0 / 1Buček Ondřej (Olomouc)
13.0 / 1Demeter Robin (Jihlava)
13.0 / 1Hořava Patrik (Olomouc)
13.0 / 1Kavka Daniel (Jihlava)
13.0 / 1Rosendorf Stanislav (Pardubice)
13.0 / 1Živný Viktor (Blanensko)
13.0 / 1Jech Marek (Pardubice)
13.0 / 1Kocour Stanislav (Plzeň)
13.0 / 1Levý Stanislav (Most)
13.0 / 1Průcha Adam (Jihlava)
13.0 / 1Reiter Daniel (Staropramen Praha)
13.0 / 1Stolín Jiří (Pardubice)
13.0 / 1Šuta Radim (Jihlava)
13.0 / 1Vančát Milan (Plzeň)
13.0 / 1Čáň Dominik (Pardubice)
13.0 / 1Kryl Pavel ml. (Olomouc)
13.0 / 1Plichta Antonín (Jihlava)
13.0 / 1Uhlíř Michal (Staropramen Praha)
13.0 / 1Fladr Zdeněk (Blanensko)
13.0 / 1Macko David II (Brno)
13.0 / 1Zezula Tadeáš (Brno)
13.0 / 1Baran David (Staropramen Praha)
13.0 / 1Socher Václav (Staropramen Praha)

Tým hříšníků 2019/2020

#ČK/ŽKTým
1.1 / 8Staropramen Praha
2.1 / 4Plzeň
2.1 / 4Příbram
4.0 / 10Pardubice
5.0 / 8Olomouc
6.0 / 7Blanensko
6.0 / 7Jihlava
6.0 / 7Most
9.0 / 4Brno


Karetní dárci

#ČK/ŽKZápasůPrůměr karetRozhodčí
1.2 / 322.50Šťástka Michal
2.1 / 942.50Pfeifer Michal
3.0 / 951.80Kohout Kamil
4.0 / 832.67Pakosta Jaroslav
5.0 / 531.67Virčík Vlastimil
6.0 / 441.00Růžička Michal
7.0 / 313.00Dočekal Martin
7.0 / 321.50Moder Patrik
7.0 / 313.00Šik Michal
7.0 / 331.00Kubečka Pavel
7.0 / 313.00Pelikán Jiří
12.0 / 230.67Vafka Jan
12.0 / 221.00Dolanský Jiří
14.0 / 111.00Kubečka Matěj
14.0 / 111.00Tomiga Jan

Karty podrobně dle kola

#ČK/ŽKKoloRozhodčí
1.0 / 1Socher Václav (Staropramen Praha)9Pfeifer Michal
2.1 / 1Mařík Stanislav (Staropramen Praha)9Pfeifer Michal
3.0 / 1Hakl František (Staropramen Praha)9Pfeifer Michal
3.0 / 1Rosendorf Stanislav (Pardubice)9Pfeifer Michal
3.0 / 1Ošmera Petr (Jihlava)9Kohout Kamil
3.0 / 1Göth Jakub (Jihlava)9Kohout Kamil
3.0 / 1Liška Martin (Olomouc)9Virčík Vlastimil
3.0 / 1Kaďorek Lukáš (Olomouc)9Virčík Vlastimil
3.0 / 1Živný Viktor (Blanensko)9Virčík Vlastimil
3.0 / 1Uhlíř Michal (Staropramen Praha)8Růžička Michal
3.0 / 1Popelka Vít (Most)8Šik Michal
3.0 / 1Dolechek Danyil (Most)8Šik Michal
3.0 / 1Kaďorek Lukáš (Olomouc)8Šik Michal
3.0 / 1Beran Jiří (Pardubice)8Pfeifer Michal
3.0 / 1Hanč Lukáš (Pardubice)8Pfeifer Michal
3.0 / 1Švehla Martin (Plzeň)7Dočekal Martin
3.0 / 1Levý Stanislav (Most)7Dočekal Martin
3.0 / 1Popelka Vít (Most)7Dočekal Martin
3.0 / 1Macko David II (Brno)7Pelikán Jiří
3.0 / 1Doubravský Bohumír (Brno)7Pelikán Jiří
3.0 / 1Kočí Aleš (Příbram)7Pelikán Jiří
3.0 / 1Plichta Antonín (Jihlava)7Pakosta Jaroslav
3.0 / 1Kubát Jaroslav (Pardubice)7Pakosta Jaroslav
3.0 / 1Beran Jiří (Pardubice)7Pakosta Jaroslav
3.0 / 1Šuta Radim (Jihlava)7Pakosta Jaroslav
3.0 / 1Kavka Daniel (Jihlava)6Moder Patrik
3.0 / 1Demeter Robin (Jihlava)6Moder Patrik
3.0 / 1Vávra Pavel (Most)6Kubečka Pavel
3.0 / 1Koštůr Albert (Most)6Kubečka Pavel
3.0 / 1Stara Jan (Blanensko)6Kubečka Pavel
3.0 / 1Rus Aleš (Blanensko)5Dolanský Jiří
3.0 / 1Pozníček David (Staropramen Praha)5Dolanský Jiří
3.0 / 1Buček Ondřej (Olomouc)5Virčík Vlastimil
3.0 / 1Vančát Milan (Plzeň)5Kohout Kamil
3.0 / 1Kocour Stanislav (Plzeň)5Kohout Kamil
3.0 / 1Mezera Jan (Příbram)5Růžička Michal
3.0 / 1Čáň Dominik (Pardubice)5Růžička Michal
3.0 / 1Řehák Marek (Pardubice)4Pfeifer Michal
3.0 / 1Hořava Patrik (Olomouc)4Pfeifer Michal
3.0 / 1Krumpolc Petr (Olomouc)4Pfeifer Michal
3.0 / 1Pozníček David (Staropramen Praha)4Pakosta Jaroslav
3.0 / 1Baran David (Staropramen Praha)4Pakosta Jaroslav
3.0 / 1Vávra Pavel (Most)4Pakosta Jaroslav
3.0 / 1Studený Filip (Blanensko)4Tomiga Jan
3.0 / 1Čapek Michal (Olomouc)3Moder Patrik
3.0 / 1Stolín Jiří (Pardubice)3Kubečka Matěj
3.0 / 1Doubravský Bohumír (Brno)3Kohout Kamil
3.0 / 1Zezula Tadeáš (Brno)3Kohout Kamil
3.0 / 1Rus Aleš (Blanensko)3Vafka Jan
3.0 / 1Průcha Adam (Jihlava)3Vafka Jan
51.1 / 1Drašnar Ondřej (Příbram)2Šťástka Michal
52.0 / 1Čížek Josef (Příbram)2Šťástka Michal
53.1 / 1Koc Václav (Plzeň)2Šťástka Michal
54.0 / 1Jech Marek (Pardubice)2Kohout Kamil
54.0 / 1Hanč Lukáš (Pardubice)2Kohout Kamil
54.0 / 1Studený Filip (Blanensko)2Kohout Kamil
54.0 / 1Kryl Pavel ml. (Olomouc)1Růžička Michal
54.0 / 1Fladr Zdeněk (Blanensko)1Virčík Vlastimil
54.0 / 1Reiter Daniel (Staropramen Praha)1Pakosta Jaroslav

  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme