Výsledky | kolo 11



Kolo 11
Domácí
Brno
2:6Hosté
Pardubice

Góly 2: Levčík Patrik 1, Pospiš Tomáš 1
Asistence 2: Presl David 2
ŽK 2: Levčík Patrik, Pospiš Tomáš
Účast 11: Cenek Čeněk, Kunický Dominik, Lerch Stanislav, Levčík Patrik, Macko David II, Mezník Michal, Outrata Pavel, Pospiš Tomáš, Presl David, Záleský David, Zezula Tadeáš
Gólman: Kunický Dominik



Ne 20.05. 09:45
(0:2)
Dolanský Jiří, Vafka Jan
HR 9,2 / AR 9,2

Góly 6: Beran Jiří 1, Hanč Lukáš 1, Rosůlek Jan 1, Sklenář Václav 1, Slováček Matěj 2
Asistence 5: Dušek Zdeněk 1, Fejl Dominik 1, Koudelka Tomáš 2, Šimon David 1
Účast 14: Beran Jiří, Bydžovský Tomáš, Dušek Zdeněk, Fejl Dominik, Hanč Lukáš, Koudelka Tomáš, Mach Lukáš, Mičjan Vlastimil, Rosůlek Jan, Řehák Marek, Sklenář Václav, Slováček Matěj, Šimon David, Václavek Jindřich
Gólman: Mičjan Vlastimil, Šimon David



Domácí
Jihlava
3:4Hosté
Most

Góly 3: Demeter Robin 1, Göth Jakub 1, Kavka Daniel 1
Asistence 3: Čížek David 1, Göth Jakub 2
ŽK 1: Čížek David
Účast 8: Čížek David, Demeter Robin, Göth Jakub, Kavka Daniel, Kučera Zdeněk, Kučírek Lukáš, Průcha Adam, Šuta Radim
Gólman: Kučírek Lukáš



Ne 20.05. 19:00
(1:3)
Kohout Kamil, Šťástka Michal

Góly 4: Dolejška Matěj 2, Haviar David 1, Nobst Dominik 1
Asistence 4: Boček Martin 1, Nobst Dominik 1, Popelka Vít 2
ŽK 4: Haviar David, Matyáš David, Popelka Vít, Prokop Michal
Účast 10: Boček Martin, Dolejška Matěj, Fišer Antonín, Haviar David, Kasal Daniel, Matyáš David, Nobst Dominik, Popelka Vít, Prokop Michal, Šlégr Václav
Gólman: Šlégr Václav



Domácí
Staropramen Praha
3:2Hosté
Pivovar Č.H. Blanensko

Góly 3: Salák Michal 1, Sláma Zdeněk 1, Sodoma Jiří 1
Asistence 3: Bureš Michal 1, Sláma Zdeněk 1, Soběslav Ondřej 1
ŽK 1: Bureš Michal
Účast 12: Bellada Jaroslav, Bureš Michal, Hakl František, Mařík Stanislav, Pořízek Jan, Salák Michal, Sláma Zdeněk, Slánský Pavel, Soběslav Ondřej, Sodoma Jiří, Šultes Pavel, Uhlíř Michal
Gólman: Bellada Jaroslav



Ne 20.05. 19:30
(2:2)
Růžička Michal, Dočekal Martin
HR 9,2 / AR 9,1

Góly 2: Koudelka Jan 1, Paděra Ondřej 1
Asistence 1: Studený Filip 1
Účast 9: Hladil Martin, Hloch Pavel, Jeřábek Michal, Klimeš Jakub, Koudelka Jan, Krystl Roman, Paděra Ondřej, Studený Filip, Vybíhal Matěj
Gólman: Klimeš Jakub



Domácí
Olomouc
4:1Hosté
Příbram

Góly 4: Kobylík Petr 1, Kryl Pavel ml. 1, Tögel Jan 2
Asistence 3: Čech Antonín 1, Režný Tomáš II. 1, Zbíral Aleš 1
Účast 12: Běhalík Jaroslav, Čech Antonín, Hrubý Lukáš, Kaďorek Lukáš, Kobylík Petr, Krejčí Jakub, Kryl Pavel ml., Lošťák David, Pagáč Lukáš, Režný Tomáš II., Tögel Jan, Zbíral Aleš
Gólman: Běhalík Jaroslav



Út 22.05. 17:00
(3:0)
Vafka Jan, Pfeiffer Michal
ČT SPORT Live

Góly 1: Tošovský Jakub 1
Asistence 1: Pohořálek Michal 1
ŽK 1: Tošovský Jakub
Účast 10: Drašnar Ondřej, Chytka František, Junek Patrik, Kunc Luboš, Pinc Michal, Pohořálek Michal, Sandr David, Štochl Martin, Tošovský Jakub, Vančát Milan
Gólman: Vančát Milan






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2018 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme