Výsledky | kolo 7



Kolo 7
Domácí
Olomouc
5:5Hosté
Staropramen Praha

Góly 5: Buček Ondřej 1, Kaďorek Lukáš 2, Lošťák David 1, Zbíral Aleš 1
Asistence 4: Lošťák David 1, Malenda Tomáš 1, Tögel Jan 1, Zbíral Aleš 1
Účast 11: Buček Ondřej, Galus Michal, Kaďorek Lukáš, Lošťák David, Malenda Tomáš, Michejda Vojtěch, Šuba Jan, Tögel Jan, Vymětalík Matěj, Zbíral Aleš, Zeman Tomáš
Gólman: Zeman Tomáš



Po 28.10. 11:00
(4:3)
Vafka Jan, Tomiga Jan
pk: 4:3

Góly 5: Baran David 1, Kounovský Tomáš 1, Mařík Stanislav 1, Pozníček David 2
Asistence 5: Pozníček David 1, Reiter Daniel 1, Socher Václav 1, Šultes Pavel 2
Účast 11: Baran David, Bellada Jaroslav, Kounovský Tomáš, Kratochvíl Lukáš, Mařík Stanislav, Podzimek David, Pozníček David, Reiter Daniel, Socher Václav, Stehno Jakub, Šultes Pavel
Gólman: Stehno Jakub



Domácí
Příbram
2:4Hosté
Brno

Góly 2: Bělohlávek Ondřej 1, Mareš Jiří 1
Asistence 1: Kočí Aleš 1
ŽK 1: Kočí Aleš
Účast 11: Bělohlávek Ondřej, Dražan Michal, Hájek Daniel, Havelka Lukáš, Holan Hynek, Junek Patrik, Kočí Aleš, Malý David, Mareš Jiří, Štochl Martin, Tošovský Jakub
Gólman: Holan Hynek



Po 28.10. 18:00
(1:3)
Pelikán Jiří, Soukup Marek

Góly 4: Dobšíček Jakub 1, Klimeš Milan 1, Presl David 1, Zezula Tadeáš 1
Asistence 3: Prokeš Tomáš 2, Záleský David 1
ŽK 2: Doubravský Bohumír, Macko David II
Účast 11: Dobšíček Jakub, Doubravský Bohumír, Havlín Dominik, Klimeš Milan, Lerch Stanislav, Levčík Patrik, Macko David II, Presl David, Prokeš Tomáš, Záleský David, Zezula Tadeáš
Gólman: Záleský David



Domácí
Plzeň
5:1Hosté
Most

Góly 5: Kasýk Zdeněk 1, Paum František 1, Petr Jan 1, Souček David 1, Švehla Martin 1
Asistence 4: Fiala David 1, Hrbáček Jakub 1, Švehla Martin 1, Vavrač Jakub 1
ŽK 1: Švehla Martin
Účast 11: Adamovič Daniel, Denk Patrik, Fiala David, Hrbáček Jakub, Kasýk Zdeněk, Mižar Jakub, Paum František, Petr Jan, Souček David, Švehla Martin, Vavrač Jakub
Gólman: Adamovič Daniel



Po 28.10. 18:00
(0:0)
Dočekal Martin, Šik Michal

Góly 1: Levý Stanislav 1
Asistence 1: Šlégr Václav 1
ŽK 2: Levý Stanislav, Popelka Vít
Účast 10: Boček Martin, Dolechek Danyil, Koštůr Albert, Levý Stanislav, Polák Jakub, Popelka Vít, Pyskatý Jan, Režný Tomáš, Šlégr Václav, Vávra Pavel
Gólman: Šlégr Václav



Domácí
Pardubice
4:8Hosté
Jihlava

Góly 4: Jech Marek 1, Merkl Lukáš 2, Nikodém Jan 1
Asistence 4: Merkl Lukáš 1, Nikodém Jan 3
ŽK 2: Beran Jiří, Kubát Jaroslav
Účast 12: Bartaloš Daniel, Beran Jiří, Čáň Dominik, Hanč Lukáš, Jech Marek, Kubát Jaroslav, Málek Jan, Merkl Lukáš, Nikodém Jan, Rosendorf Stanislav, Stolín Jiří, Zahradník Pavel
Gólman: Zahradník Pavel



Po 11.11. 19:00
(1:3)
Pakosta Jaroslav, Tichý Lukáš

Góly 8: Cech Jaroslav 1, Plichta Antonín 3, Průcha Adam 2, Svoboda Richard 1, Šuta Radim 1
Asistence 4: Cech Jaroslav 1, Kavka Daniel 1, Svoboda Richard 1, Šuta Radim 1
ŽK 2: Plichta Antonín, Šuta Radim
Účast 8: Cech Jaroslav, Kavka Daniel, Kubica David, Lapeš Ondřej, Plichta Antonín, Průcha Adam, Svoboda Richard, Šuta Radim
Gólman: Kubica David






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme