Výsledky | kolo 1



Kolo 1
Domácí
Brno
9:1Hosté
Příbram

Góly 9: Cenek Čeněk 1, Klimeš Milan 3, Lerch Stanislav 1, Mezník Michal 2, Presl David 1, Selinger Tomáš 1
Asistence 8: Cenek Čeněk 1, Lerch Stanislav 2, Moučka Dominik 2, Outrata Pavel 2, Selinger Tomáš 1
ŽK 1: Cenek Čeněk
Účast 12: Cenek Čeněk, Klimeš Milan, Kunický Dominik, Lerch Stanislav, Levčík Patrik, Mezník Michal, Moučka Dominik, Outrata Pavel, Presl David, Sára Zdeněk, Selinger Tomáš, Zezula Tadeáš
Gólman: Kunický Dominik



Út 28.08. 20:30
(6:0)
Vafka Jan, Virčík Vlastimil

Góly 1: Tošovský Jakub 1
Účast 8: Bohuněk David, Junek Patrik, Pohořálek Michal, Rom Lukáš, Sandr David, Štochl Martin, Tošovský Jakub, Valta Michal
Gólman: Bohuněk David



Domácí
Pivovar Č.H. Blanensko
5:3Hosté
Olomouc

Góly 5: Krška David 1, Paděra Ondřej 4
Asistence 5: Adamec Filip 2, Krška David 2, Minx Jan 1
Účast 12: Adamec Filip, Bednář Jindřich, Blaha Pavel, Feik Tomáš, Havlíček Jan, Hloch Pavel, Krška David, Minx Jan, Paděra Ondřej, Studený Filip, Šmerda Michal, Závodný Lukáš
Gólman: Bednář Jindřich



Ne 02.09. 15:00
(2:1)
Vafka Jan, Stria Jiří

Góly 3: Daněk Kryštof 1, Hrubý Lukáš 2
Asistence 3: Daněk Kryštof 1, Nováček Petr 2
Účast 7: Běhalík Jaroslav, Daněk Kryštof, Hrubý Lukáš, Kašpárek David, Nováček Petr, Vítek Filip, Vymětalík Matěj
Gólman: Běhalík Jaroslav



Domácí
Staropramen Praha
5:1Hosté
Plzeň

Góly 5: Baran David 1, Mařík Stanislav 1, Polák Jakub 1, Procházka Jaroslav 1, Šultes Pavel 1
Asistence 5: Hanzlík Radek 1, Jurčík Tomáš 1, Mařík Stanislav 1, Polák Jakub 2
ŽK 1: Tvrzník Břetislav
Účast 13: Baran David, Bureš Michal, Hakl František, Hanzlík Radek, Jurčík Tomáš, Mařík Stanislav, Polák Jakub, Procházka Jaroslav, Slánský Pavel, Šultes Pavel, Tvrzník Břetislav, Víšek Petr, Zvěřina Václav
Gólman: Víšek Petr



Ne 02.09. 19:00
(3:1)
Pakosta Jaroslav, Kohout Kamil

Góly 1: Denk Patrik 1
Asistence 1: Štverák Tomáš 1
Účast 12: Bodanský Martin, Denk Patrik, Fiala David, Kronďák Jan, Loukota Jiří, Nádvorník Michael, Nemček Miroslav, Paum František, Pelán Petr, Štverák Tomáš, Vavrač Jakub, Vitouš Josef
Gólman: Kronďák Jan



Domácí
Pardubice
7:1Hosté
Most

Góly 7: Fejl Dominik 1, Mach Lukáš 1, Műller Patrik 3, Rosůlek Jan 1, Řehák Marek 1
Asistence 4: Dušek Zdeněk 1, Hanč Lukáš 1, Mach Lukáš 1, Műller Patrik 1
ŽK 1: Rosůlek Jan
Účast 10: Beran Jiří, Dušek Zdeněk, Fejl Dominik, Hanč Lukáš, Mach Lukáš, Mičjan Vlastimil, Műller Patrik, Rosůlek Jan, Řehák Marek, Šimon David
Gólman: Mičjan Vlastimil



Po 03.09. 20:00
(1:1)
Kubečka Pavel, Oulický Václav

Góly 1: Macko David 1
ŽK 1: Šebek Rostislav
Účast 9: Bíro Ondřej, Boček Martin, Černý Jakub, Fišer Antonín, Kasal Daniel, Kocúr Dominik, Macko David, Onuščák Dominik, Šebek Rostislav
Gólman: Bíro Ondřej






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2018 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme