Výsledky | kolo 10



Kolo 10
Domácí
Most
4:1Hosté
Pardubice

Góly 4: Boček Martin 1, Polák Jakub 2, Popelka Vít 1
Asistence 4: Bíro Ondřej 1, Levý Stanislav 1, Macko David 2
Účast 12: Aschenbrenner Miloslav, Bíro Ondřej, Boček Martin, Fišer Antonín, Kasal Daniel, Kiliján Jakub, Levý Stanislav, Macko David, Matyáš David, Polák Jakub, Popelka Vít, Pyskatý Jan
Gólman: Aschenbrenner Miloslav



Ne 31.03. 14:00
(1:1)
Pakosta Jaroslav, Dočekal Martin

Góly 1: Fejl Dominik 1
Asistence 1: Rosůlek Jan 1
ŽK 2: Mach Lukáš, Rosůlek Jan
Účast 9: Beran Jiří, Dušek Zdeněk, Fejl Dominik, Jech Marek, Mach Lukáš, Mičjan Vlastimil, Nikodém Jan, Rosůlek Jan, Řehák Marek
Gólman: Mičjan Vlastimil



Domácí
Příbram
2:4Hosté
Brno

Góly 2: Belej František 1, Tošovský Jakub 1
Asistence 1: Tošovský Jakub 1
ŽK 1: Mezera Jan
ČK 1: Tošovský Jakub
Účast 13: Belej František, Branžovský Marek, Drašnar Ondřej, Havelka Lukáš, Hloušek Dominik, Holan Hynek, Junek Patrik, Mezera Jan, Pinc Michal, Polák Martin, Ric Lukáš, Ťapaj Tomáš, Tošovský Jakub
Gólman: Holan Hynek



Po 01.04. 20:00
(1:0)
Růžička Michal, Šťástka Michal

Góly 4: Doubravský Bohumír 1, Levčík Patrik 1, Zezula Tadeáš 2
Asistence 3: Klimeš Milan 2, Presl David 1
ŽK 2: Dobšíček Jakub, Prokeš Tomáš
Účast 10: Dobšíček Jakub, Doubravský Bohumír, Klimeš Milan, Kršák Michael, Kunický Dominik, Levčík Patrik, Moučka Dominik, Presl David, Prokeš Tomáš, Zezula Tadeáš
Gólman: Kunický Dominik



Domácí
Olomouc
4:15Hosté
Blanensko

Góly 4: Buček Ondřej 2, Kryl Pavel ml. 1, Tögel Jan 1
Asistence 2: Kryl Pavel ml. 1, Zbíral Aleš 1
Účast 12: Běhalík Jaroslav, Buček Ondřej, Hladík Jan, Hrubý Lukáš, Kaďorek Lukáš, Kalina Marek, Kobylík Petr, Krumpolc Petr, Kryl Pavel ml., Lošťák David, Tögel Jan, Zbíral Aleš
Gólman: Běhalík Jaroslav



Po 15.04. 19:30
(0:7)
Pfeifer Michal, Tomiga Jan

Góly 15: Krška David 4, Matoušek Petr 1, Minx Jan 3, Paděra Ondřej 5, Sedlák Jakub 1, Šmerda Dominik 1
Asistence 15: Krška David 2, Paděra Ondřej 4, Sedlák Jakub 2, Studený Filip 2, Šmerda Dominik 4, Voda Filip 1
Účast 11: Hloch Pavel, Klimeš Jakub, Krška David, Matoušek Petr, Minx Jan, Novotný David, Paděra Ondřej, Sedlák Jakub, Studený Filip, Šmerda Dominik, Voda Filip
Gólman: Klimeš Jakub



Domácí
Plzeň
2:12Hosté
Staropramen Praha

Góly 2: Denk Patrik 2
Asistence 2: Adamovič Daniel 2
Účast 12: Adamovič Daniel, Denk Patrik, Fiala David, Kasýk Zdeněk, Koc Václav, Loukota Jiří, Marek Tomáš, Mižar Jakub, Nemček Miroslav, Paum František, Štverák Tomáš, Vitouš Josef
Gólman: Adamovič Daniel



Po 13.05. 19:00
(0:3)
Kohout Kamil, Pelikán Jiří

Góly 12: Jelínek Tomáš 1, Kounovský Tomáš 2, Mařík Stanislav 3, Pozníček David 1, Sodoma Jiří 1, Socher Václav 2, Šultes Pavel 1, Vaněk Tomáš 1
Asistence 12: Jelínek Tomáš 1, Mařík Stanislav 2, Pozníček David 1, Sodoma Jiří 1, Socher Václav 2, Šultes Pavel 3, Vaněk Tomáš 1, Víšek Petr 1
ŽK 1: Šultes Pavel
Účast 11: Baran David, Jelínek Tomáš, Kounovský Tomáš, Mařík Stanislav, Pozníček David, Sodoma Jiří, Socher Václav, Šultes Pavel, Vaněk Jiří, Vaněk Tomáš, Víšek Petr
Gólman: Víšek Petr






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme