Výsledky | kolo 11



Kolo 11
Domácí
Brno
11:4Hosté
Most

Góly 11: Cenek Čeněk 1, Cupák David 2, Doubravský Bohumír 1, Klimeš Milan 2, Levčík Patrik 2, Pospiš Tomáš 2, Presl David 1
Asistence 9: Cenek Čeněk 1, Cupák David 2, Doubravský Bohumír 3, Klimeš Milan 2, Presl David 1
Účast 13: Cenek Čeněk, Cupák David, Doubravský Bohumír, Klimeš Milan, Levčík Patrik, Macko David II, Matyska Lukáš, Outrata Pavel, Pospiš Tomáš, Presl David, Prokeš Tomáš, Sára Zdeněk, Záleský David
Gólman: Záleský David



Ne 07.04. 11:30
(4:0)
Vafka Jan, Virčík Vlastimil

Góly 4: Banovič Tomáš 1, Boček Martin 2, Popelka Vít 1
Asistence 3: Bíro Ondřej 2, Kasal Daniel 1
ŽK 1: Boček Martin
Účast 8: Aschenbrenner Miloslav, Banovič Tomáš, Bíro Ondřej, Boček Martin, Kasal Daniel, Kiliján Jakub, Levý Stanislav, Popelka Vít
Gólman: Aschenbrenner Miloslav



Domácí
Jihlava
14:2Hosté
Olomouc

Góly 14: Demeter Robin 3, Plichta Antonín 3, Průcha Adam 1, Svoboda Richard 4, Šuta Radim 3
Asistence 12: Demeter Robin 2, Plichta Antonín 2, Svoboda Richard 5, Šuta Radim 3
Účast 9: Demeter Robin, Chramosta Jan, Kavka Daniel, Konrád Lukáš, Kubica David, Plichta Antonín, Průcha Adam, Svoboda Richard, Šuta Radim
Gólman: Konrád Lukáš



Ne 07.04. 19:30
(5:2)
Kohout Kamil, Moder Patrik

Góly 2: Buček Ondřej 1, Tögel Jan 1
Asistence 2: Buček Ondřej 1, Kalina Marek 1
ŽK 1: Kryl Pavel st.
Účast 8: Buček Ondřej, Hrubý Lukáš, Kalina Marek, Krumpolc Petr, Kryl Pavel ml., Kryl Pavel st., Tögel Jan, Zeman Tomáš
Gólman: Kalina Marek



Domácí
Pardubice
6:1Hosté
Plzeň

Góly 6: Fejl Dominik 2, Mach Lukáš 1, Merkl Lukáš 3
Asistence 6: Bartaloš Daniel 1, Beran Jiří 2, Kubát Jaroslav 2, Műller Patrik 1
ŽK 3: Fejl Dominik, Jech Marek, Kubát Jaroslav
Účast 12: Bartaloš Daniel, Beran Jiří, Dušek Zdeněk, Fejl Dominik, Jech Marek, Kubát Jaroslav, Mach Lukáš, Merkl Lukáš, Mičjan Vlastimil, Műller Patrik, Rosůlek Jan, Řehák Marek
Gólman: Bartaloš Daniel



Po 08.04. 19:30
(3:0)
Kubečka Pavel, Oulický Václav

Góly 1: Štverák Tomáš 1
ŽK 1: Kasýk Zdeněk
Účast 10: Fiala David, Kasýk Zdeněk, Kocour Jakub, Kocour Stanislav, Loukota Jiří, Nemček Miroslav, Rous Jan, Štverák Tomáš, Vančát Milan, Vitouš Josef
Gólman: Vančát Milan



Domácí
Blanensko
3:0Hosté
Příbram

Góly 3: Havlíček Jan 1, Hloch Pavel 1, Šmerda Dominik 1
Asistence 3: Hloch Pavel 1, Matoušek Petr 1, Sedlák Jakub 1
ŽK 2: Hloch Pavel, Matoušek Petr
Účast 12: Fladr Zdeněk, Havlíček Jan, Hloch Pavel, Klimeš Jakub, Matoušek Petr, Minx Jan, Novotný David, Paděra Ondřej, Sedlák Jakub, Stara Jan, Šmerda Dominik, Voda Filip
Gólman: Klimeš Jakub



Po 08.04. 19:30
(1:0)
Dolanský Jiří, Stria Jiří


ŽK 1: Holan Hynek
Účast 6: Belej František, Holan Hynek, Malý David, Sedláček Dominik, Štochl Martin, Vokurka Stanislav
Gólman: Holan Hynek






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme