Výsledky | kolo 12



Kolo 12
Domácí
Most
2:3Hosté
Pardubice

Góly 2: Boček Martin 2
Asistence 2: Černý David 1, Popelka Vít 1
ŽK 2: Haviar David, Matyáš David
Účast 11: Boček Martin, Černý David, Fišer Antonín, Haviar David, Chábera Jakub, Matyáš David, Pátek Vladimír, Popelka Vít, Pyskatý Jan, Šlégr Patrik, Šlégr Václav
Gólman: Šlégr Václav



Ne 03.06. 14:00
(1:1)
Šťástka Michal, Kubečka Pavel
HR 9,4 / AR 9,4

Góly 3: Beran Jiří 1, Mužík Ladislav 2
Asistence 1: Doležal Vojtěch 1
ŽK 1: Mužík Ladislav
Účast 7: Beran Jiří, Doležal Vojtěch, Dušek Zdeněk, Mičjan Vlastimil, Mužík Ladislav, Šibal Dominik, Zelinka Denis
Gólman: Mičjan Vlastimil



Domácí
Pivovar Č.H. Blanensko
8:5Hosté
Olomouc

Góly 8: Havlíček Jan 3, Koudelka Jan 3, Paděra Ondřej 2
Asistence 8: Havlíček Jan 1, Klimeš Jakub 1, Koudelka Jan 1, Krystl Roman 1, Martínek Lukáš 2, Paděra Ondřej 2
Účast 10: Havlíček Jan, Horák Jan, Klimeš Jakub, Koudelka Jan, Krystl Roman, Martínek Lukáš, Minx Jan, Paděra Ondřej, Preč Antonín, Šmerda Michal
Gólman: Klimeš Jakub, Šmerda Michal



Ne 03.06. 14:00
(3:2)
Bartů Lumír, Pfeiffer Michal
HR 9,3 / AR 9,3

Góly 5: Kryl Pavel ml. 2, Lošťák David 2, Režný Tomáš II. 1
Asistence 5: Hrubý Lukáš 1, Krejčí Jakub 2, Pagáč Lukáš 1, Tögel Jan 1
Účast 9: Čech Antonín, Hrubý Lukáš, Kaďorek Lukáš, Krejčí Jakub, Kryl Pavel ml., Lošťák David, Pagáč Lukáš, Režný Tomáš II., Tögel Jan
Gólman: Pagáč Lukáš



Domácí
Jihlava
4:5Hosté
Staropramen Praha

Góly 4: Demeter Robin 2, Kučera Zdeněk 1, Kučírek Lukáš 1
Asistence 4: Demeter Robin 1, Kriegsmann Miloš 1, Kučírek Lukáš 1, Prchal Jiří 1
ŽK 1: Prchal Jiří
Účast 9: Demeter Robin, Duba Martin, Dvořáček Filip, Kriegsmann Miloš, Kučera Zdeněk, Kučírek Lukáš, Novák David, Prchal Jiří, Šuta Radim
Gólman: Kučírek Lukáš



Ne 03.06. 20:00
(1:5)
Oulický Václav, Bartů Lumír
HR 7,8 / AR 8,8

Góly 5: Belej Michal 2, Pořízek Jan 1, Salák Michal 1, Slánský Pavel 1
Asistence 4: Salák Michal 3, Sodoma Jiří 1
ŽK 1: Salák Michal
ČK 1: Salák Michal
Účast 12: Belej Michal, Bureš Michal, Mařík Stanislav, Pořízek Jan, Salák Michal, Sláma Zdeněk, Slánský Pavel, Soběslav Ondřej, Sodoma Jiří, Šultes Pavel, Uhlíř Michal, Víšek Petr
Gólman: Víšek Petr



Domácí
Příbram
5:8Hosté
Brno

Góly 5: Junek Patrik 1, Rom Lukáš 2, Sandr David 2
Asistence 3: Havelka Lukáš 2, Sandr David 1
Účast 9: Havelka Lukáš, Holý Štěpán, Junek Patrik, Kunc Luboš, Pohořálek Michal, Rom Lukáš, Sandr David, Šebek Tomáš, Vančát Milan
Gólman: Vančát Milan



Po 04.06. 20:00
(2:5)
Tesař Jiří, Oulický Václav
HR 9,3 / AR 9,2

Góly 8: Cenek Čeněk 1, Doubravský Bohumír 1, Kršák Michael 1, Macko David II 2, Pospiš Tomáš 2, Presl David 1
Asistence 6: Doubravský Bohumír 1, Levčík Patrik 3, Macko David II 1, Pospiš Tomáš 1
ŽK 2: Macko David II, Presl David
Účast 9: Cenek Čeněk, Doubravský Bohumír, Kršák Michael, Kunický Dominik, Levčík Patrik, Macko David II, Mezník Michal, Pospiš Tomáš, Presl David






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2018 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme