Výsledky | kolo 12



Kolo 12
Domácí
Příbram
4:8Hosté
Jihlava

Góly 4: Belej František 1, Hloušek Dominik 1, Jandera Rostislav 1, Kočí Aleš 1
Asistence 4: Belej František 1, Kočí Aleš 3
ŽK 2: Kočí Aleš, Tošovský Jakub
Účast 10: Belej František, Bělohlávek Ondřej, Hloušek Dominik, Holan Hynek, Jandera Rostislav, Junek Patrik, Kočí Aleš, Polák Martin, Sedláček Dominik, Tošovský Jakub
Gólman: Holan Hynek



Út 16.04. 19:00
(3:3)
Kubečka Pavel, Kohout Kamil

Góly 8: Kavka Daniel 2, Průcha Adam 1, Svoboda Richard 5
Asistence 4: Kavka Daniel 1, Lapeš Ondřej 1, Průcha Adam 2
Účast 7: Chramosta Jan, Kavka Daniel, Kubica David, Lapeš Ondřej, Mareš Martin, Průcha Adam, Svoboda Richard
Gólman: Kubica David



Domácí
Most
4:5Hosté
Blanensko

Góly 4: Bíro Ondřej 1, Macko David 1, Popelka Vít 1, Salák Michal 1
Asistence 4: Bíro Ondřej 1, Fišer Antonín 1, Popelka Vít 2
Účast 11: Aschenbrenner Miloslav, Bíro Ondřej, Fišer Antonín, Kasal Daniel, Levý Stanislav, Macko David, Pátek Vladimír, Polák Jakub, Popelka Vít, Režný Tomáš, Salák Michal
Gólman: Aschenbrenner Miloslav



Ne 21.04. 14:00
(2:2)
Kubečka Pavel, Dočekal Martin

Góly 5: Krška David 1, Paděra Ondřej 1, Stara Jan 1, Šmerda Dominik 2
Asistence 4: Klimeš Jakub 1, Krška David 2, Minx Jan 1
ŽK 1: Stara Jan
Účast 8: Klimeš Jakub, Krška David, Matoušek Petr, Minx Jan, Paděra Ondřej, Stara Jan, Studený Filip, Šmerda Dominik
Gólman: Klimeš Jakub



Domácí
Plzeň
1:7Hosté
Brno

Góly 1: Kocour Stanislav 1
Asistence 1: Nemček Miroslav 1
ŽK 1: Loukota Jiří
Účast 9: Adamovič Daniel, Denk Patrik, Fürbacher Karel, Hora Matěj, Kasýk Zdeněk, Kocour Stanislav, Loukota Jiří, Nemček Miroslav, Vitouš Josef
Gólman: Adamovič Daniel



Ne 21.04. 14:00
(1:1)
Pakosta Jaroslav, Šik Michal

Góly 7: Hloch Jan 2, Klimeš Milan 1, Pospiš Tomáš 3, Zezula Tadeáš 1
Asistence 7: Cenek Čeněk 1, Dobšíček Jakub 1, Doubravský Bohumír 2, Hloch Jan 1, Pospiš Tomáš 1, Prokeš Tomáš 1
ŽK 1: Cenek Čeněk
Účast 11: Cenek Čeněk, Dobšíček Jakub, Doubravský Bohumír, Hloch Jan, Klimeš Milan, Levčík Patrik, Pospiš Tomáš, Presl David, Prokeš Tomáš, Záleský David, Zezula Tadeáš
Gólman: Záleský David



Domácí
Staropramen Praha
12:2Hosté
Pardubice

Góly 12: Baran David 1, Kostka Dominik 1, Mařík Stanislav 2, Pozníček David 1, Reiter Daniel 1, Sodoma Jiří 3, Šultes Pavel 3
Asistence 9: Hakl František 1, Kubek Jakub 1, Mařík Stanislav 2, Reiter Daniel 1, Sodoma Jiří 2, Šultes Pavel 1, Vaněk Jiří 1
ŽK 1: Sodoma Jiří
Účast 11: Baran David, Hakl František, Kostka Dominik, Kubek Jakub, Mařík Stanislav, Pozníček David, Reiter Daniel, Sodoma Jiří, Šultes Pavel, Vaněk Jiří, Víšek Petr
Gólman: Víšek Petr



Út 23.04. 20:30
(3:1)
Růžička Michal, Šťástka Michal

Góly 2: Bičiště Dominik 1, Doležal Vojtěch 1
Asistence 1: Doležal Vojtěch 1
Účast 8: Beran Jiří, Bičiště Dominik, Doležal Vojtěch, Dušek Zdeněk, Jech Marek, Mičjan Vlastimil, Nikodém Jan, Rosůlek Jan
Gólman: Mičjan Vlastimil






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme