Výsledky | kolo 13



Kolo 13
Domácí
Jihlava
6:5Hosté
Most

Góly 6: Demeter Robin 1, Kučera Zdeněk 1, Ošmera Petr 2, Svoboda Richard 2
Asistence 6: Demeter Robin 2, Ošmera Petr 1, Svoboda Richard 3
ŽK 1: Demeter Robin
Účast 9: Demeter Robin, Chramosta Jan, Kavka Daniel, Kubica David, Kučera Zdeněk, Ošmera Petr, Plichta Antonín, Svoboda Richard, Šuta Radim
Gólman: Kubica David



Ne 28.04. 18:30
(1:4)
Pfeifer Michal, Vafka Jan

Góly 5: Bíro Ondřej 2, Matyáš David 2, Popelka Vít 1
Asistence 5: Bíro Ondřej 1, Levý Stanislav 2, Macko David 1, Popelka Vít 1
ŽK 1: Macko David
Účast 9: Aschenbrenner Miloslav, Bíro Ondřej, Fišer Antonín, Kasal Daniel, Levý Stanislav, Macko David, Matyáš David, Polák Jakub, Popelka Vít
Gólman: Aschenbrenner Miloslav



Domácí
Brno
8:3Hosté
Staropramen Praha

Góly 8: Doubravský Bohumír 1, Levčík Patrik 1, Pospiš Tomáš 3, Presl David 2, Zezula Tadeáš 1
Asistence 7: Doubravský Bohumír 2, Levčík Patrik 2, Presl David 1, Selinger Tomáš 2
ŽK 2: Klimeš Milan, Záleský David
Účast 14: Dobšíček Jakub, Doubravský Bohumír, Hloch Jan, Klimeš Milan, Kršák Michael, Levčík Patrik, Macko David II, Moučka Dominik, Pospiš Tomáš, Presl David, Sára Zdeněk, Selinger Tomáš, Záleský David, Zezula Tadeáš
Gólman: Záleský David



Ne 28.04. 20:00
(5:2)
Pakosta Jaroslav, Virčík Vlastimil

Góly 3: Baran David 1, Mařík Stanislav 1, Vaněk Jiří 1
Asistence 3: Kubek Jakub 1, Mařík Stanislav 1, Vaněk Jiří 1
ČK 1: Reiter Daniel
Účast 9: Baran David, Hakl František, Kubek Jakub, Mařík Stanislav, Mařík Tomáš, Pozníček David, Reiter Daniel, Stehno Jakub, Vaněk Jiří
Gólman: Stehno Jakub



Domácí
Blanensko
16:3Hosté
Plzeň

Góly 16: Fladr Zdeněk 1, Hloch Pavel 2, Koudelka Jan 3, Krška David 1, Paděra Ondřej 9
Asistence 15: Fladr Zdeněk 2, Hloch Pavel 1, Koudelka Jan 3, Krška David 5, Minx Jan 2, Paděra Ondřej 1, Sedlák Jakub 1
ŽK 1: Koudelka Jan
Účast 11: Fladr Zdeněk, Havlíček Jan, Hloch Pavel, Klimeš Jakub, Koudelka Jan, Krška David, Matoušek Petr, Minx Jan, Paděra Ondřej, Sedlák Jakub, Studený Filip
Gólman: Klimeš Jakub



Po 29.04. 19:30
(8:0)
Vafka Jan, Stria Jiří

Góly 3: Denk Patrik 1, Loukota Jiří 1, Paum František 1
Asistence 3: Kocour Stanislav 1, Vavrač Jakub 2
Účast 9: Denk Patrik, Kocour Stanislav, Kronďák Jan, Loukota Jiří, Marek Tomáš, Paum František, Pinkava Jan, Tříska Jakub, Vavrač Jakub



Domácí
Olomouc
5:0Hosté
Příbram

neodehráno


Út 30.04. 19:00
(0:0)
Vafka Jan, Tomiga Jan
Kontumace

neodehráno





  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme