Výsledky | kolo 14



Kolo 14
Domácí
Staropramen Praha
7:3Hosté
Olomouc

Góly 7: Hakl František 1, Jurčík Tomáš 1, Mařík Stanislav 1, Pozníček David 2, Sodoma Jiří 2
Asistence 6: Bureš Michal 2, Mařík Stanislav 4
Účast 14: Baran David, Bureš Michal, Hakl František, Jurčík Tomáš, Kraus Adam, Mařík Stanislav, Pořízek Jan, Pozníček David, Salák Michal, Slánský Pavel, Soběslav Ondřej, Sodoma Jiří, Šultes Pavel, Tvrzník Břetislav
Gólman: Šultes Pavel



Ne 17.06. 10:05
(5:0)
Pfeiffer Michal, Bartů Lumír
HR 9,4 / AR 9,4

Góly 3: Kaďorek Lukáš 1, Lošťák David 1, Režný Tomáš II. 1
Asistence 3: Kaďorek Lukáš 1, Laštůvka Miroslav 1, Lošťák Ivo 1
Účast 10: Běhalík Jaroslav, Kaďorek Lukáš, Krejčí Jakub, Kryl Pavel ml., Laštůvka Miroslav, Lošťák David, Lošťák Ivo, Pagáč Lukáš, Režný Tomáš II., Tögel Jan
Gólman: Běhalík Jaroslav



Domácí
Jihlava
3:6Hosté
Brno

Góly 3: Kučera Zdeněk 2, Prchal Jiří 1
Asistence 2: Göth Jakub 1, Kubát Jaroslav 1
ŽK 3: Kubát Jiří, Prchal Jiří, Průcha Adam
Účast 9: Göth Jakub, Kriegsmann Miloš, Kubát Jaroslav, Kubát Jiří, Kučera Zdeněk, Novák David, Prchal Jiří, Průcha Adam, Svoboda Patrik
Gólman: Kubát Jiří



Ne 17.06. 10:05
(0:0)
Kubečka Pavel, Šťástka Michal

Góly 6: Doubravský Bohumír 2, Lerch Stanislav 1, Levčík Patrik 1, Pospiš Tomáš 2
Asistence 5: Doubravský Bohumír 1, Kunický Dominik 2, Levčík Patrik 1, Outrata Pavel 1
ŽK 1: Macko David II
Účast 11: Doubravský Bohumír, Kunický Dominik, Lerch Stanislav, Levčík Patrik, Macko David II, Mezník Michal, Moučka Dominik, Outrata Pavel, Pospiš Tomáš, Presl David, Sára Zdeněk
Gólman: Kunický Dominik



Domácí
Most
9:3Hosté
Příbram

Góly 9: Boček Martin 3, Černý David 1, Haviar David 1, Matyáš David 1, Popelka Vít 2, Pyskatý Jan 1
Asistence 9: Boček Martin 2, Černý David 3, Fišer Antonín 1, Šebek Rostislav 3
Účast 9: Aschenbrenner Miloslav, Boček Martin, Černý David, Fišer Antonín, Haviar David, Matyáš David, Popelka Vít, Pyskatý Jan, Šebek Rostislav
Gólman: Aschenbrenner Miloslav



Ne 17.06. 10:05
(4:0)
Kohout Kamil, Růžička Michal

Góly 3: Havelka Lukáš 2, Sandr David 1
Asistence 3: Chytka František 1, Pohořálek Michal 1, Sandr David 1
Účast 7: Havelka Lukáš, Chytka František, Mezera Jan, Pohořálek Michal, Rom Lukáš, Sandr David, Vančát Milan
Gólman: Vančát Milan



Domácí
Pivovar Č.H. Blanensko
4:7Hosté
Pardubice

Góly 4: Havlíček Jan 1, Krška David 2, Studený Filip 1
Asistence 3: Klimeš Jakub 1, Krška David 1, Paděra Ondřej 1
ŽK 1: Martínek Lukáš
Účast 13: Havlíček Jan, Hloch Pavel, Horák Jan, Klimeš Jakub, Koudelka Jan, Krška David, Krystl Roman, Martínek Lukáš, Minx Jan, Paděra Ondřej, Preč Antonín, Studený Filip, Šmerda Michal
Gólman: Klimeš Jakub



Ne 17.06. 10:05
(0:3)
Virčík Vlastimil, Dolanský Jiří

Góly 7: Beran Jiří 2, Hanč Lukáš 2, Mužík Ladislav 2, Slováček Matěj 1
Asistence 6: Fejl Dominik 1, Koudelka Tomáš 2, Mach Lukáš 1, Mužík Ladislav 1, Slováček Matěj 1
ŽK 1: Koudelka Tomáš
Účast 10: Beran Jiří, Dušek Zdeněk, Fejl Dominik, Hanč Lukáš, Koudelka Tomáš, Mach Lukáš, Mičjan Vlastimil, Mužík Ladislav, Rosůlek Jan, Slováček Matěj
Gólman: Mičjan Vlastimil






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2018 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme