Výsledky | kolo 14



Kolo 14
Domácí
Staropramen Praha
4:2Hosté
Blanensko

Góly 4: Jelínek Tomáš 1, Kubek Jakub 1, Mařík Stanislav 1, Šultes Pavel 1
Asistence 4: Baran David 1, Dikusar Maksym 1, Jelínek Tomáš 1, Sodoma Jiří 1
Účast 10: Baran David, Dikusar Maksym, Faitl Ivan, Hakl František, Jelínek Tomáš, Kounovský Tomáš, Kubek Jakub, Mařík Stanislav, Sodoma Jiří, Šultes Pavel
Gólman: Dikusar Maksym



Ne 12.05. 10:00
(1:1)
Kubečka Pavel, Šťástka Michal
Tesař

Góly 2: Minx Jan 1, Paděra Ondřej 1
Asistence 2: Krška David 1, Paděra Ondřej 1
Účast 10: Havlíček Jan, Hloch Pavel, Klimeš Jakub, Krška David, Matoušek Petr, Minx Jan, Novotný David, Paděra Ondřej, Stara Jan, Studený Filip
Gólman: Novotný David



Domácí
Most
7:3Hosté
Olomouc

Góly 7: Boček Martin 1, Kasal Daniel 1, Levý Stanislav 2, Popelka Vít 2, Salák Michal 1
Asistence 7: Boček Martin 1, Kasal Daniel 1, Macko David 1, Matyáš David 1, Popelka Vít 1, Salák Michal 2
ŽK 1: Salák Michal
Účast 10: Aschenbrenner Miloslav, Bíro Ondřej, Boček Martin, Kasal Daniel, Levý Stanislav, Macko David, Matyáš David, Polák Jakub, Popelka Vít, Salák Michal
Gólman: Bíro Ondřej



Ne 12.05. 14:00
(3:2)
Šťástka Michal, Dočekal Martin
Bartů

Góly 3: Čapek Michal 1, Hořava Patrik 1, Tögel Jan 1
Asistence 2: Hořava Patrik 1, Pešák Marek 1
Účast 7: Běhalík Jaroslav, Čapek Michal, Hořava Patrik, Kaďorek Lukáš, Michejda Vojtěch, Pešák Marek, Tögel Jan
Gólman: Běhalík Jaroslav



Domácí
Pardubice
0:1Hosté
Brno


ŽK 1: Kubát Jaroslav
Účast 9: Jech Marek, Kubát Jaroslav, Mach Lukáš, Málek Jan, Merkl Lukáš, Mičjan Vlastimil, Rosendorf Stanislav, Rosůlek Jan, Řehák Marek
Gólman: Mičjan Vlastimil



Po 13.05. 19:30
(0:1)
Pfeifer Michal, Oulický Václav
Majer

Góly 1: Cenek Čeněk 1
ŽK 1: Presl David
Účast 14: Cenek Čeněk, Dobšíček Jakub, Doubravský Bohumír, Klimeš Milan, Levčík Patrik, Macko David II, Moučka Dominik, Pospiš Tomáš, Presl David, Prokeš Tomáš, Sára Zdeněk, Selinger Tomáš, Záleský David, Zezula Tadeáš
Gólman: Záleský David



Domácí
Plzeň
6:4Hosté
Jihlava

Góly 6: Denk Patrik 1, Kasýk Zdeněk 1, Mižar Jakub 1, Rous Jan 1, Štverák Tomáš 2
Asistence 4: Kasýk Zdeněk 1, Koc Václav 1, Mižar Jakub 1, Štverák Tomáš 1
ŽK 3: Koc Václav, Marek Tomáš, Vavrač Jakub
Účast 15: Denk Patrik, Fürbacher Karel, Kasýk Zdeněk, Koc Václav, Loukota Jiří, Marek Tomáš, Meszárosz Michal, Mižar Jakub, Nemček Miroslav, Paum František, Rous Jan, Štverák Tomáš, Vančát Milan, Vavrač Jakub, Vitouš Josef
Gólman: Vančát Milan



Čt 16.05. 19:00
(3:1)
Růžička Michal, Pelikán Jiří
Kučera

Góly 4: Demeter Robin 2, Kavka Daniel 1, Svoboda Richard 1
Asistence 3: Demeter Robin 1, Chramosta Jan 1, Plichta Antonín 1
ŽK 1: Průcha Adam
Účast 8: Demeter Robin, Chramosta Jan, Kavka Daniel, Kubica David, Plichta Antonín, Průcha Adam, Svoboda Richard, Šuta Radim
Gólman: Kubica David






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme