Výsledky | kolo 15



Kolo 15
Domácí
Blanensko
11:2Hosté
Pardubice

Góly 11: Fladr Zdeněk 1, Hloch Pavel 1, Koudelka Jan 1, Krška David 1, Minx Jan 3, Paděra Ondřej 3, Sedlák Jakub 1
Asistence 8: Fladr Zdeněk 1, Hloch Pavel 1, Koudelka Jan 1, Krška David 3, Paděra Ondřej 1, Sedlák Jakub 1
ŽK 1: Studený Filip
Účast 11: Fladr Zdeněk, Havlíček Jan, Hloch Pavel, Klimeš Jakub, Koudelka Jan, Krška David, Minx Jan, Paděra Ondřej, Sedlák Jakub, Stara Jan, Studený Filip
Gólman: Klimeš Jakub



Po 20.05. 19:30
(2:1)
Vafka Jan, Stria Jiří

Góly 2: Bartaloš Daniel 1, Jech Marek 1
Asistence 2: Nikodém Jan 1, Rosůlek Jan 1
ŽK 1: Jech Marek
Účast 9: Bartaloš Daniel, Jech Marek, Mach Lukáš, Málek Jan, Mičjan Vlastimil, Műller Patrik, Nikodém Jan, Rosendorf Stanislav, Rosůlek Jan
Gólman: Mičjan Vlastimil



Domácí
Příbram
5:7Hosté
Most

Góly 5: Bělohlávek Ondřej 1, Drašnar Ondřej 1, Havelka Lukáš 1, Junek Patrik 1, Mezera Jan 1
Asistence 5: Drašnar Ondřej 1, Holan Hynek 1, Malý David 3
Účast 11: Bělohlávek Ondřej, Drašnar Ondřej, Havelka Lukáš, Hloušek Dominik, Holan Hynek, Junek Patrik, Malý David, Mezera Jan, Štochl Martin, Ťapaj Tomáš, Tošovský Jakub
Gólman: Holan Hynek



Út 21.05. 19:00
(3:4)
Pfeifer Michal, Kubečka Pavel
Bartů

Góly 7: Kasal Daniel 2, Macko David 2, Pyskatý Jan 1, Svoboda Lukáš 2
Asistence 5: Boček Martin 1, Kasal Daniel 1, Levý Stanislav 1, Popelka Vít 2
ŽK 2: Polák Jakub, Pyskatý Jan
Účast 10: Bíro Ondřej, Boček Martin, Haviar David, Kasal Daniel, Levý Stanislav, Macko David, Polák Jakub, Popelka Vít, Pyskatý Jan, Svoboda Lukáš
Gólman: Bíro Ondřej



Domácí
Olomouc
14:1Hosté
Plzeň

Góly 14: Buček Ondřej 2, Čapek Michal 2, Hořava Patrik 1, Režný Tomáš II. 3, Tögel Jan 4, Vymětalík Matěj 2
Asistence 14: Čapek Michal 1, Hořava Patrik 1, Hrubý Lukáš 1, Kaďorek Lukáš 9, Tögel Jan 2
Účast 10: Běhalík Jaroslav, Buček Ondřej, Čapek Michal, Hořava Patrik, Hrubý Lukáš, Kaďorek Lukáš, Michejda Vojtěch, Režný Tomáš II., Tögel Jan, Vymětalík Matěj
Gólman: Běhalík Jaroslav



Ne 26.05. 09:00
(7:1)
Virčík Vlastimil, Tomiga Jan
Majer

Góly 1: Denk Patrik 1
Asistence 1: Vančát Milan 1
ŽK 1: Paum František
Účast 8: Denk Patrik, Kasýk Zdeněk, Kocour Stanislav, Loukota Jiří, Marek Tomáš, Paum František, Vančát Milan, Vavrač Jakub
Gólman: Vančát Milan



Domácí
Jihlava
1:4Hosté
Staropramen Praha

Góly 1: Göth Jakub 1
Asistence 1: Svoboda Richard 1
Účast 7: Demeter Robin, Göth Jakub, Chramosta Jan, Mareš Martin, Novák Daniel, Průcha Adam, Svoboda Richard
Gólman: Novák Daniel



Ne 26.05. 19:00
(1:3)
Kubečka Pavel, Novák Filip
Tesař

Góly 4: Dikusar Maksym 1, Jelínek Tomáš 1, Kounovský Tomáš 1, Mařík Stanislav 1
Asistence 3: Hakl František 1, Jelínek Tomáš 1, Mařík Stanislav 1
ŽK 3: Hakl František, Mařík Stanislav, Uhlíř Michal
Účast 9: Dikusar Maksym, Faitl Ivan, Hakl František, Jelínek Tomáš, Kounovský Tomáš, Kubek Jakub, Mařík Stanislav, Reiter Daniel, Uhlíř Michal
Gólman: Dikusar Maksym






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme