Výsledky | kolo 16



Kolo 16
Domácí
Pardubice
5:6Hosté
Jihlava

Góly 5: Kubát Jaroslav 1, Merkl Lukáš 1, Mužík Ladislav 3
Asistence 5: Merkl Lukáš 3, Mužík Ladislav 1, Semerád Miroslav 1
ŽK 1: Kubát Jaroslav
Účast 10: Bartaloš Daniel, Jech Marek, Kubát Jaroslav, Málek Jan, Merkl Lukáš, Mičjan Vlastimil, Mužík Ladislav, Rosendorf Stanislav, Rosůlek Jan, Semerád Miroslav
Gólman: Bartaloš Daniel, Mičjan Vlastimil



Čt 30.05. 20:00
(1:3)
Kohout Kamil, Oulický Václav
Brejla

Góly 6: Demeter Robin 1, Ošmera Petr 1, Svoboda Richard 3, Šuta Radim 1
Asistence 5: Demeter Robin 3, Kubica David 1, Ošmera Petr 1
ŽK 1: Kubica David
Účast 7: Demeter Robin, Chramosta Jan, Kubica David, Mužík Jiří, Ošmera Petr, Svoboda Richard, Šuta Radim



Domácí
Brno
2:4Hosté
Blanensko

Góly 2: Pospiš Tomáš 1, Presl David 1
Asistence 2: Klimeš Milan 1, Záleský David 1
ŽK 4: Cenek Čeněk, Macko David II, Pospiš Tomáš, Presl David
ČK 1: Cenek Čeněk
Účast 14: Cenek Čeněk, Dobšíček Jakub, Doubravský Bohumír, Klimeš Milan, Kunický Dominik, Levčík Patrik, Macko David II, Moučka Dominik, Pospiš Tomáš, Presl David, Prokeš Tomáš, Selinger Tomáš, Záleský David, Zezula Tadeáš
Gólman: Kunický Dominik, Záleský David



Ne 02.06. 11:00
(2:3)
Kubečka Pavel, Kohout Kamil
Komentovaný live Youtube přenos

Góly 4: Koudelka Jan 1, Krška David 2, Paděra Ondřej 1
Asistence 4: Hloch Pavel 1, Koudelka Jan 1, Krška David 1, Studený Filip 1
ŽK 2: Koudelka Jan, Krška David
ČK 1: Krška David
Účast 10: Fladr Zdeněk, Hloch Pavel, Klimeš Jakub, Koudelka Jan, Krška David, Minx Jan, Novotný David, Paděra Ondřej, Sedlák Jakub, Studený Filip
Gólman: Klimeš Jakub



Domácí
Staropramen Praha
8:3Hosté
Olomouc

Góly 8: Jelínek Tomáš 1, Kubek Jakub 1, Pozníček David 3, Socher Václav 3
Asistence 6: Baran David 1, Kubek Jakub 1, Pozníček David 1, Socher Václav 3
ŽK 1: Kubek Jakub
Účast 10: Baran David, Faitl Ivan, Jelínek Tomáš, Kounovský Tomáš, Kubek Jakub, Pozníček David, Socher Václav, Stehno Jakub, Tureček Karel, Uhlíř Michal
Gólman: Stehno Jakub



Ne 02.06. 19:00
(4:0)
Dočekal Martin, Růžička Michal
Bartů

Góly 3: Kryl Pavel ml. 1, Lošťák David 1, Zeman Marek 1
Asistence 3: Hořava Patrik 2, Kryl Pavel ml. 1
Účast 10: Čapek Michal, Hořava Patrik, Kryl Pavel ml., Liška Martin, Lošťák David, Michejda Vojtěch, Pešák Marek, Vaida Dominik, Zeman Marek, Zeman Tomáš
Gólman: Zeman Tomáš



Domácí
Plzeň
0:5Hosté
Příbram


ŽK 1: Tříska Jakub
Účast 13: Bochníček Tomáš, Denk Patrik, Fürbacher Karel, Havel Jan, Havlas Marek, Koc Václav, Kocour Stanislav, Loukota Jiří, Marek Tomáš, Meszárosz Michal, Mižar Jakub, Pekník Tomáš, Tříska Jakub
Gólman: Tříska Jakub



Út 04.06. 19:30
(0:2)
Růžička Michal, Šik Michal
Kučera

Góly 5: Belej František 3, Havelka Lukáš 1, Tošovský Jakub 1
Asistence 1: Havelka Lukáš 1
Účast 8: Belej František, Drašnar Ondřej, Havelka Lukáš, Holan Hynek, Junek Patrik, Malý David, Mezera Jan, Tošovský Jakub
Gólman: Holan Hynek






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme