Výsledky | kolo 17



Kolo 17
Domácí
Most
5:4Hosté
Plzeň

Góly 5: Kasal Daniel 1, Macko David 1, Polák Jakub 1, Popelka Vít 1, Salák Michal 1
Asistence 5: Aschenbrenner Miloslav 1, Kiliján Jakub 1, Salák Michal 3
Účast 11: Aschenbrenner Miloslav, Bíro Ondřej, Fišer Antonín, Kasal Daniel, Kiliján Jakub, Levý Stanislav, Macko David, Polák Jakub, Popelka Vít, Pyskatý Jan, Salák Michal
Gólman: Aschenbrenner Miloslav



Ne 09.06. 14:00
(1:1)
Kohout Kamil, Dočekal Martin
Majer

Góly 4: Koc Václav 1, Mižar Jakub 1, Vitouš Josef 2
Asistence 4: Denk Patrik 2, Koc Václav 2
Účast 9: Denk Patrik, Havel Jan, Koc Václav, Kocour Stanislav, Loukota Jiří, Marek Tomáš, Mižar Jakub, Tříska Jakub, Vitouš Josef
Gólman: Tříska Jakub



Domácí
Jihlava
0:4Hosté
Brno


ŽK 2: Göth Jakub, Poul Tomáš
Účast 9: Göth Jakub, Chramosta Jan, Kubica David, Mužík Jiří, Ošmera Petr, Plichta Antonín, Poul Tomáš, Průcha Adam, Svoboda Richard
Gólman: Kubica David



Ne 09.06. 20:00
(0:2)
Vafka Jan, Novák Filip
Bartů

Góly 4: Dobšíček Jakub 1, Moučka Dominik 1, Presl David 2
Asistence 3: Kunický Dominik 1, Levčík Patrik 1, Selinger Tomáš 1
ŽK 1: Dobšíček Jakub
Účast 13: Dobšíček Jakub, Doubravský Bohumír, Klimeš Milan, Kunický Dominik, Levčík Patrik, Macko David II, Moučka Dominik, Pospiš Tomáš, Presl David, Prokeš Tomáš, Selinger Tomáš, Záleský David, Zezula Tadeáš
Gólman: Kunický Dominik



Domácí
Příbram
4:3Hosté
Staropramen Praha

Góly 4: Belej František 3, Havelka Lukáš 1
Asistence 3: Drašnar Ondřej 3
Účast 11: Belej František, Drašnar Ondřej, Havelka Lukáš, Holan Hynek, Junek Patrik, Kočí Aleš, Malý David, Mezera Jan, Pohořálek Michal, Tošovský Jakub, Vokurka Stanislav
Gólman: Holan Hynek



Ne 09.06. 20:30
(2:0)
Růžička Michal, Dočekal Martin
Kučera

Góly 3: Baran David 1, Hanzlík Radek 1, Kounovský Tomáš 1
Asistence 2: Hakl František 1, Kratochvíl Lukáš 1
ŽK 1: Hakl František
ČK 1: Hakl František
Účast 7: Baran David, Hakl František, Hanzlík Radek, Kounovský Tomáš, Kratochvíl Lukáš, Stehno Jakub, Tureček Karel
Gólman: Stehno Jakub



Domácí
Olomouc
3:10Hosté
Pardubice

Góly 3: Buček Ondřej 1, Čapek Michal 1, Kaďorek Lukáš 1
Asistence 2: Buček Ondřej 1, Kaďorek Lukáš 1
Účast 13: Běhalík Jaroslav, Buček Ondřej, Čapek Michal, Hořava Patrik, Kaďorek Lukáš, Krumpolc Petr, Kryl Pavel ml., Lošťák David, Michejda Vojtěch, Pešák Marek, Tögel Jan, Zeman Marek, Zeman Tomáš
Gólman: Běhalík Jaroslav



Út 11.06. 20:00
(2:4)
Pfeifer Michal, Tomiga Jan
Tesař

Góly 10: Merkl Lukáš 4, Merkl Ondřej 1, Nikodém Jan 5
Asistence 7: Kubát Jaroslav 1, Málek Jan 1, Merkl Lukáš 3, Šimon David 2
ŽK 2: Fejl Dominik, Kubát Jaroslav
Účast 8: Čáň Dominik, Fejl Dominik, Kubát Jaroslav, Málek Jan, Merkl Lukáš, Merkl Ondřej, Nikodém Jan, Šimon David
Gólman: Šimon David






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme