Výsledky | kolo 18



Kolo 18
Domácí
Pardubice
3:2Hosté
Příbram

Góly 3: Mužík Ladislav 1, Řehák Marek 2
Asistence 2: Merkl Lukáš 1, Nikodém Jan 1
ŽK 1: Málek Jan
Účast 12: Bartaloš Daniel, Beran Jiří, Knotek Michal, Málek Jan, Merkl Lukáš, Mičjan Vlastimil, Mužík Ladislav, Nikodém Jan, Řehák Marek, Semerád Miroslav, Šibal Dominik, Šimon David
Gólman: Šimon David



Út 18.06. 20:00
(0:0)
Kohout Kamil, Šťástka Michal
Tesař

Góly 2: Drašnar Ondřej 1, Tošovský Jakub 1
ŽK 3: Drašnar Ondřej, Junek Patrik, Vokurka Stanislav
Účast 7: Drašnar Ondřej, Holan Hynek, Junek Patrik, Malý David, Štochl Martin, Tošovský Jakub, Vokurka Stanislav
Gólman: Holan Hynek



Domácí
Brno
7:1Hosté
Olomouc

Góly 7: Pospiš Tomáš 5, Presl David 1, Prokeš Tomáš 1
Asistence 6: Doubravský Bohumír 1, Hloch Jan 1, Kunický Dominik 1, Moučka Dominik 1, Pospiš Tomáš 1, Presl David 1
ŽK 2: Outrata Pavel, Prokeš Tomáš
Účast 14: Dobšíček Jakub, Doubravský Bohumír, Hloch Jan, Klimeš Milan, Kunický Dominik, Levčík Patrik, Macko David II, Moučka Dominik, Outrata Pavel, Pospiš Tomáš, Presl David, Prokeš Tomáš, Selinger Tomáš, Záleský David
Gólman: Kunický Dominik



Ne 23.06. 14:00
(2:1)
Pfeifer Michal, Moder Patrik
Brejla

Góly 1: Tögel Jan 1
Asistence 1: Lošťák David 1
ŽK 3: Lošťák David, Šuba Jan, Tögel Jan
Účast 11: Běhalík Jaroslav, Hořava Patrik, Kaďorek Lukáš, Krumpolc Petr, Lošťák David, Michejda Vojtěch, Pešák Marek, Šuba Jan, Tögel Jan, Vymětalík Matěj, Zeman Tomáš
Gólman: Běhalík Jaroslav



Domácí
Staropramen Praha
5:1Hosté
Most

Góly 5: Jelínek Tomáš 1, Kounovský Tomáš 2, Mařík Tomáš 1, Socher Václav 1
Asistence 4: Baran David 2, Kounovský Tomáš 2
Účast 12: Baran David, Bellada Jaroslav, Jelínek Tomáš, Kounovský Tomáš, Kratochvíl Lukáš, Mařík Tomáš, Reiter Daniel, Socher Václav, Stehno Jakub, Šultes Pavel, Uhlíř Michal, Vaněk Tomáš
Gólman: Bellada Jaroslav



Ne 23.06. 14:00
(3:0)
Pakosta Jaroslav, Šťástka Michal
Kučera

Góly 1: Fišer Antonín 1
Asistence 1: Benda Vojtěch 1
Účast 8: Aschenbrenner Miloslav, Benda Vojtěch, Fišer Antonín, Levý Stanislav, Macko David, Polák Jakub, Popelka Vít, Rulf Daniel
Gólman: Aschenbrenner Miloslav



Domácí
Blanensko
10:3Hosté
Jihlava

Góly 10: Havlíček Jan 1, Koudelka Jan 1, Minx Jan 1, Paděra Ondřej 6, Rus Aleš 1
Asistence 10: Havlíček Jan 2, Koudelka Jan 5, Minx Jan 3
ŽK 3: Hloch Pavel, Koudelka Jan, Sedlák Jakub
Účast 11: Fladr Zdeněk, Havlíček Jan, Hloch Pavel, Koudelka Jan, Minx Jan, Novotný David, Paděra Ondřej, Rus Aleš, Sedlák Jakub, Stara Jan, Studený Filip



Ne 23.06. 14:00
(1:3)
Vafka Jan, Stria Jiří
Majer

Góly 3: Svoboda Richard 3
Asistence 2: Chramosta Jan 1, Pernička Marek 1
ŽK 1: Pernička Marek
Účast 7: Dvořáček Filip, Chramosta Jan, Konrád Lukáš, Mareš Martin, Pernička Marek, Svoboda Richard, Žila Jan
Gólman: Konrád Lukáš






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme