Výsledky | kolo 2



Kolo 2
Domácí
Most
7:3Hosté
Pivovar Č.H. Blanensko

Góly 7: Boček Martin 1, Fišer Antonín 2, Haviar David 1, Onuščák Dominik 1, Popelka Vít 1, Šebek Rostislav 1
Asistence 6: Boček Martin 3, Haviar David 1, Chábera Jakub 2
Účast 11: Bíro Ondřej, Boček Martin, Fišer Antonín, Haviar David, Chábera Jakub, Macháček Michal, Matyáš David, Onuščák Dominik, Popelka Vít, Šebek Rostislav, Tancoš Martin
Gólman: Bíro Ondřej



Ne 10.09. 14:00
(3:0)
Hanusek František, Růžička Michal
HR 8,5 / 9,1

Góly 3: Fladr Zdeněk 1, Gracias Tomáš 1, Paděra Ondřej 1
Asistence 3: Adamec Filip 1, Paděra Ondřej 1, Zápotočný Ladislav 1
ŽK 1: Fladr Zdeněk
Účast 7: Adamec Filip, Dolníček Filip, Fladr Zdeněk, Gracias Tomáš, Paděra Ondřej, Šmerda Michal, Zápotočný Ladislav
Gólman: Šmerda Michal



Domácí
Příbram
1:8Hosté
Jihlava

Góly 1: Drašnar Ondřej 1
Účast 9: Bábíček Aleš, Branžovský Marek, Drašnar Ondřej, Dražan Michal, Kunc Luboš, Mezera Jan, Pinc Michal, Rom Lukáš, Vančát Milan
Gólman: Branžovský Marek, Vančát Milan



Po 11.09. 19:00
(0:5)
Kučera Karel, Šťástka Michal
HR 8,5 / 8,7

Góly 8: Demeter Robin 1, Göth Jakub 4, Šuta Radim 3
Asistence 6: Demeter Robin 3, Göth Jakub 1, Šuta Radim 2
Účast 8: Demeter Robin, Göth Jakub, Kubica David, Kučera Zdeněk, Lapeš Ondřej, Novák David, Poul Tomáš, Šuta Radim
Gólman: Kubica David



Domácí
Pardubice
1:1Hosté
Praha

Góly 2: Beran Jiří 2
Asistence 1: Mičjan Vlastimil 1
ŽK 1: Bydžovský Tomáš
Účast 13: Beran Jiří, Bydžovský Tomáš, Dušek Zdeněk, Knotek Michal, Mach Lukáš, Mičjan Vlastimil, Műller Patrik, Polanský Martin, Rosůlek Jan, Řehák Marek, Semerád Miroslav, Sklenář Václav, Václavek Jindřich
Gólman: Mičjan Vlastimil



Út 12.09. 19:30
(0:0)
Pfeiffer Michal, Hájek Kamil
HR 9,1 / AR 9,1 - /2:1 po PK/

Góly 1: Jurčík Tomáš 1
Asistence 1: Šultes Pavel 1
ŽK 3: Rodek Marcel, Sodoma Jiří, Tvrzník Břetislav
Účast 11: Baran David, Hakl František, Jurčík Tomáš, Kraus Adam, Reiter Daniel, Rodek Marcel, Sodoma Jiří, Šultes Pavel, Tvrzník Břetislav, Uhlíř Michal, Víšek Petr
Gólman: Víšek Petr



Domácí
Brno
3:2Hosté
Olomouc

Góly 3: Lerch Stanislav 1, Macko David II 1, Pospiš Tomáš 1
Asistence 3: Lerch Stanislav 1, Macko David II 1, Zrzavý Lukáš 1
ŽK 2: Macko David II, Pospiš Tomáš
Účast 15: Cenek Čeněk, Dobšíček Jakub, Kršák Michael, Lacko Ivan, Lerch Stanislav, Levčík Patrik, Macko David II, Mica Tomáš, Outrata Pavel, Pospiš Tomáš, Presl David, Prokeš Tomáš, Reitoral Adam, Večeřa Václav, Zrzavý Lukáš
Gólman: Zrzavý Lukáš



Čt 14.09. 18:00
(0:2)
Vafka Jan, Stria Jiří
ČT SPORT Live, HR 9,2 / 8,4

Góly 2: Čech Antonín 1, Kryl Pavel ml. 1
Asistence 2: Krejčí Jakub 1, Schlehr Martin 1
Účast 12: Běhalík Jaroslav, Čech Antonín, Krejčí Jakub, Kryl Pavel ml., Kryl Pavel st., Laštůvka Miroslav, Lošťák David, Pagáč Lukáš, Režný Tomáš II., Schlehr Martin, Tošenovský Josef, Vančura Martin
Gólman: Běhalík Jaroslav






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2017 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy