Výsledky | kolo 3



Kolo 3
Domácí
Brno
6:8Hosté
Most

Góly 6: Cenek Čeněk 1, Doubravský Bohumír 1, Lerch Stanislav 1, Macko David II 1, Mica Tomáš 1, Presl David 1
Asistence 4: Doubravský Bohumír 1, Kunický Dominik 1, Lerch Stanislav 1, Presl David 1
ŽK 2: Cenek Čeněk, Macko David II
Účast 10: Cenek Čeněk, Doubravský Bohumír, Kršák Michael, Kunický Dominik, Lerch Stanislav, Macko David II, Mica Tomáš, Presl David, Přichystal Ondřej, Šenk Jakub
Gólman: Kunický Dominik



Ne 24.09. 14:00
(3:3)
Tomiga Jan, Virčík Vlastimil
HR 6,1 / 6,7

Góly 8: Boček Martin 3, Fišer Antonín 1, Nobst Dominik 1, Popelka Vít 1, Šebek Rostislav 2
Asistence 8: Boček Martin 2, Kasal Daniel 1, Nobst Dominik 2, Prokop Michal 1, Šebek Rostislav 1, Šlégr Patrik 1
ŽK 1: Kasal Daniel
Účast 10: Boček Martin, Fišer Antonín, Kasal Daniel, Matyáš David, Nobst Dominik, Popelka Vít, Prokop Michal, Šebek Rostislav, Šlégr Patrik, Šlégr Václav
Gólman: Šlégr Václav



Domácí
Praha
7:4Hosté
Příbram

Góly 7: Hakl František 1, Kounovský Tomáš 1, Mařík Stanislav 1, Pozníček David 2, Reiter Daniel 1, Šultes Pavel 1
Asistence 7: Mařík Stanislav 3, Reiter Daniel 1, Sodoma Jiří 1, Šultes Pavel 1, Uhlíř Michal 1
ŽK 2: Pozníček David, Tvrzník Břetislav
Účast 12: Hakl František, Kafka František, Kounovský Tomáš, Mařík Stanislav, Pořízek Jan, Pozníček David, Reiter Daniel, Sodoma Jiří, Šedivý Lukáš, Šultes Pavel, Tvrzník Břetislav, Uhlíř Michal
Gólman: Kafka František



Ne 24.09. 20:00
(3:1)
Dočekal Martin, Růžička Michal
HR 7,0 / 8,8

Góly 4: Pazderník Martin 2, Tošovský Jakub 1, Valta Michal 1
Asistence 3: Pazderník Martin 1, Tošovský Jakub 1, Vašek Martin 1
Účast 9: Chytka František, Junek Jiří, Junek Patrik, Mezera Petr, Pazderník Martin, Tošovský Jakub, Valta Michal, Vančát Milan, Vašek Martin
Gólman: Vančát Milan



Domácí
Olomouc
4:1Hosté
Pardubice

Góly 4: Kaďorek Lukáš 1, Laštůvka Miroslav 2, Režný Tomáš II. 1
Asistence 1: Režný Tomáš II. 1
ŽK 2: Čech Antonín, Kobylík Petr
Účast 12: Běhalík Jaroslav, Čech Antonín, Kaďorek Lukáš, Kmecík Petr, Kobylík Petr, Krejčí Jakub, Kryl Pavel ml., Laštůvka Miroslav, Lošťák David, Pagáč Lukáš, Režný Tomáš II., Vyskočil Michal
Gólman: Běhalík Jaroslav



Po 25.09. 19:30
(0:1)
Bartů Lumír, Pfeiffer Michal
HR 9,3 / AR 9,4

Góly 1: Fejl Dominik 1
ŽK 1: Šibal Dominik
Účast 9: Beran Jiří, Dušek Zdeněk, Fejl Dominik, Knotek Michal, Mičjan Vlastimil, Rosůlek Jan, Šibal Dominik, Šimon David, Václavek Jindřich
Gólman: Mičjan Vlastimil



Domácí
Jihlava
6:3Hosté
Pivovar Č.H. Blanensko

Góly 6: Demeter Robin 2, Göth Jakub 1, Kučera Zdeněk 2, Průcha Adam 1
Asistence 6: Demeter Robin 3, Göth Jakub 1, Šuta Radim 2
ŽK 1: Kriegsmann Miloš
Účast 8: Demeter Robin, Göth Jakub, Kavka Daniel, Kriegsmann Miloš, Kubica David, Kučera Zdeněk, Průcha Adam, Šuta Radim
Gólman: Kubica David



St 15.11. 20:30
(3:2)
Oulický Václav, Tesař Jiří
HR 9,3 / AR 9,3

Góly 3: Koudelka Jan 1, Paděra Ondřej 1, Studený Filip 1
Asistence 3: Havlíček Jan 1, Koudelka Jan 1, Studený Filip 1
ŽK 2: Studený Filip, Širůček Adam
Účast 11: Adamec Filip, Fladr Zdeněk, Havlíček Jan, Hloch Pavel, Klimeš Jakub, Koudelka Jan, Paděra Ondřej, Sedlák Jakub, Studený Filip, Širůček Adam, Zápotočný Ladislav
Gólman: Klimeš Jakub






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2017 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy