Výsledky | kolo 4



Kolo 4
Domácí
Jihlava
11:3Hosté
Plzeň

Góly 11: Dvořáček Filip 2, Göth Jakub 4, Pernička Marek 1, Svoboda Richard 4
Asistence 11: Dvořáček Filip 2, Fejt Michal 2, Göth Jakub 1, Chramosta Jan 1, Ošmera Petr 2, Pernička Marek 3
Účast 9: Dvořáček Filip, Fejt Michal, Göth Jakub, Chramosta Jan, Konrád Lukáš, Lacina David, Ošmera Petr, Pernička Marek, Svoboda Richard
Gólman: Konrád Lukáš



Ne 01.09. 19:00
(7:2)
Kohout Kamil, Novák Filip

Góly 3: Rous Jan 2, Souček David 1
Asistence 3: Nemček Miroslav 1, Rous Jan 1, Vančát Milan 1
Účast 7: Kocour Stanislav, Loukota Jiří, Nemček Miroslav, Pekník Tomáš, Rous Jan, Souček David, Vančát Milan
Gólman: Vančát Milan



Domácí
Staropramen Praha
6:3Hosté
Most

Góly 6: Birma Tomáš 1, Jelínek Tomáš 1, Podzimek David 4
Asistence 5: Birma Tomáš 1, Jelínek Tomáš 1, Pozníček David 2, Socher Václav 1
ŽK 2: Baran David, Pozníček David
Účast 11: Baran David, Birma Tomáš, Hakl František, Jelínek Tomáš, Mařík Stanislav, Podzimek David, Pozníček David, Reiter Daniel, Socher Václav, Stehno Jakub, Uhlíř Michal
Gólman: Stehno Jakub



Ne 15.09. 19:00
(1:1)
Pakosta Jaroslav, Šťástka Michal

Góly 3: Banovič Tomáš 2, Boček Martin 1
Asistence 2: Popelka Vít 2
ŽK 1: Vávra Pavel
Účast 10: Banovič Tomáš, Boček Martin, Bozalija Said, Kasal Daniel, Levý Stanislav, Onuščák Dominik, Popelka Vít, Pyskatý Jan, Šlégr Václav, Vávra Pavel
Gólman: Šlégr Václav



Domácí
Pardubice
11:2Hosté
Olomouc

Góly 11: Málek Jan 1, Merkl Lukáš 5, Merkl Ondřej 1, Nikodém Jan 3, Rosendorf Stanislav 1
Asistence 10: Kubát Jaroslav 2, Málek Jan 2, Merkl Lukáš 1, Merkl Ondřej 1, Nikodém Jan 1, Rosendorf Stanislav 1, Stolín Jiří 2
ŽK 1: Řehák Marek
Účast 12: Čáň Dominik, Jech Marek, Kubát Jaroslav, Málek Jan, Merkl Lukáš, Merkl Ondřej, Nikodém Jan, Rosendorf Stanislav, Rosůlek Jan, Řehák Marek, Stolín Jiří, Šimon David
Gólman: Jech Marek



Po 16.09. 19:00
(5:1)
Pfeifer Michal, Tichý Lukáš

Góly 2: Kryl Pavel ml. 1, Šuba Jan 1
Asistence 2: Krumpolc Petr 1, Lošťák David 1
ŽK 2: Hořava Patrik, Krumpolc Petr
Účast 10: Dědoch Matěj, Hořava Patrik, Krumpolc Petr, Kryl Pavel ml., Lošťák David, Michejda Vojtěch, Ronza David, Šuba Jan, Tögel Jan, Zeman Marek
Gólman: Dědoch Matěj



Domácí
Brno
3:2Hosté
Blanensko

Góly 3: Dobšíček Jakub 2, Levčík Patrik 1
Asistence 2: Kunický Dominik 1, Zezula Tadeáš 1
Účast 13: Cenek Čeněk, Dobšíček Jakub, Doubravský Bohumír, Klimeš Milan, Kunický Dominik, Levčík Patrik, Macko David II, Moučka Dominik, Presl David, Prokeš Tomáš, Selinger Tomáš, Záleský David, Zezula Tadeáš
Gólman: Kunický Dominik



Po 16.09. 20:00
(1:0)
Tomiga Jan, Stria Jiří

Góly 2: Fladr Zdeněk 1, Hloch Pavel 1
Asistence 2: Matoušek Petr 1, Studený Filip 1
ŽK 1: Studený Filip
Účast 9: Adamec Filip, Fladr Zdeněk, Hloch Pavel, Klimeš Jakub, Matoušek Petr, Minx Jan, Paděra Ondřej, Rus Aleš, Studený Filip
Gólman: Klimeš Jakub






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme