Výsledky | kolo 4



Kolo 4
Domácí
Plzeň
4:7Hosté
Pivovar Č.H. Blanensko

Góly 4: Denk Patrik 1, Paum František 1, Štverák Tomáš 2
Asistence 3: Denk Patrik 1, Paum František 2
Účast 12: Denk Patrik, Hajžman Marek, Havlas Marek, Kasýk Zdeněk, Kocour Jakub, Kronďák Jan, Loukota Jiří, Nemček Miroslav, Paum František, Štverák Tomáš, Vavrač Jakub, Vitouš Josef
Gólman: Kronďák Jan



Ne 30.09. 11:00
(1:2)
Růžička Michal, Pelikán Jiří

Góly 7: Koudelka Jan 2, Krška David 1, Paděra Ondřej 3, Stara Jan 1
Asistence 4: Hloch Pavel 1, Minx Jan 2, Paděra Ondřej 1
ŽK 1: Novotný David
ČK 1: Novotný David
Účast 8: Hloch Pavel, Koudelka Jan, Krška David, Minx Jan, Novotný David, Paděra Ondřej, Stara Jan, Studený Filip
Gólman: Novotný David



Domácí
Most
7:7Hosté
Jihlava

Góly 7: Boček Martin 2, Fišer Antonín 1, Kiliján Jakub 2, Nobst Dominik 1, Pátek Vladimír 1
Asistence 7: Kasal Daniel 1, Kiliján Jakub 2, Popelka Vít 4
ŽK 1: Macháček Michal
Účast 9: Bíro Ondřej, Boček Martin, Fišer Antonín, Kasal Daniel, Kiliján Jakub, Macháček Michal, Nobst Dominik, Pátek Vladimír, Popelka Vít
Gólman: Bíro Ondřej



Ne 30.09. 14:00
(3:2)
Kubečka Pavel, Dočekal Pavel
3:2 pk

Góly 7: Göth Jakub 1, Kavka Daniel 3, Plichta Antonín 1, Svoboda Richard 2
Asistence 4: Göth Jakub 3, Lacina David 1
ŽK 1: Göth Jakub
Účast 7: Göth Jakub, Chramosta Jan, Kavka Daniel, Kubát Jiří, Lacina David, Plichta Antonín, Svoboda Richard
Gólman: Kubát Jiří



Domácí
Staropramen Praha
2:4Hosté
Brno

Góly 2: Sodoma Jiří 2
Asistence 2: Uhlíř Michal 2
ŽK 2: Slánský Pavel, Sodoma Jiří
Účast 11: Baran David, Hakl František, Hanzlík Radek, Jurčík Tomáš, Polák Jakub, Pozníček David, Procházka Jaroslav, Slánský Pavel, Sodoma Jiří, Uhlíř Michal, Víšek Petr
Gólman: Víšek Petr



Ne 30.09. 18:00
(0:3)
Růžička Michal, Kubečka Pavel

Góly 4: Klimeš Milan 2, Prokeš Tomáš 1, Sára Zdeněk 1
Asistence 4: Levčík Patrik 1, Macko David II 1, Prokeš Tomáš 1, Sára Zdeněk 1
ŽK 2: Doubravský Bohumír, Kunický Dominik
Účast 12: Doubravský Bohumír, Klimeš Milan, Kunický Dominik, Lerch Stanislav, Levčík Patrik, Macko David II, Mezník Michal, Moučka Dominik, Presl David, Prokeš Tomáš, Sára Zdeněk, Selinger Tomáš
Gólman: Kunický Dominik



Domácí
Příbram
6:0Hosté
Olomouc

Góly 6: Junek Patrik 2, Rom Lukáš 1, Sandr David 1, Steinbauer Petr 1, Štochl Martin 1
Asistence 5: Dražan Michal 1, Havelka Lukáš 1, Steinbauer Petr 2, Tošovský Jakub 1
ŽK 1: Tošovský Jakub
Účast 11: Bohuněk David, Dražan Michal, Havelka Lukáš, Holý Štěpán, Junek Patrik, Mezera Jan, Rom Lukáš, Sandr David, Steinbauer Petr, Štochl Martin, Tošovský Jakub
Gólman: Bohuněk David



Út 09.10. 19:00
(1:0)
Kohout Kamil, Šťástka Michal


Účast 10: Běhalík Jaroslav, Hrubý Lukáš, Krejčí Jakub, Krumpolc Petr, Kryl Pavel ml., Lošťák David, Režný Tomáš II., Tögel Jan, Vymětalík Matěj, Zbíral Aleš
Gólman: Běhalík Jaroslav






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2018 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme