Výsledky | kolo 5



Kolo 5
Domácí
Plzeň
0:7Hosté
Brno


ŽK 2: Kocour Stanislav, Vančát Milan
Účast 7: Bochníček Tomáš, Havel Jan, Kocour Stanislav, Loukota Jiří, Nemček Miroslav, Souček David, Vančát Milan
Gólman: Vančát Milan



Ne 22.09. 14:00
(0:2)
Kohout Kamil, Šik Michal

Góly 7: Havlín Dominik 4, Prokeš Tomáš 2, Zezula Tadeáš 1
Asistence 6: Doubravský Bohumír 1, Levčík Patrik 2, Moučka Dominik 2, Prokeš Tomáš 1
Účast 9: Doubravský Bohumír, Havlín Dominik, Kunický Dominik, Lerch Stanislav, Levčík Patrik, Mezník Michal, Moučka Dominik, Prokeš Tomáš, Zezula Tadeáš
Gólman: Kunický Dominik



Domácí
Příbram
2:7Hosté
Pardubice

Góly 2: Junek Patrik 1, Mezera Jan 1
Asistence 2: Hájek Daniel 2
ŽK 1: Mezera Jan
Účast 9: Branžovský Marek, Čížek Josef, Drašnar Ondřej, Hájek Daniel, Junek Patrik, Malý David, Mareš Jiří, Mezera Jan, Tošovský Jakub
Gólman: Branžovský Marek



Út 24.09. 20:00
(0:5)
Růžička Michal, Soukup Marek

Góly 7: Beran Jiří 2, Čáň Dominik 1, Merkl Lukáš 3, Stolín Jiří 1
Asistence 5: Čadek Roman 1, Čáň Dominik 1, Mach Lukáš 1, Stolín Jiří 2
ŽK 1: Čáň Dominik
Účast 9: Beran Jiří, Čadek Roman, Čáň Dominik, Fejl Dominik, Mach Lukáš, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Stolín Jiří, Šimon David
Gólman: Šimon David



Domácí
Olomouc
2:10Hosté
Jihlava

Góly 2: Buček Ondřej 2
Asistence 1: Zbíral Aleš 1
ŽK 1: Buček Ondřej
Účast 10: Běhalík Jaroslav, Buček Ondřej, Goldscheid Ondřej, Kaďorek Lukáš, Kryl Pavel ml., Lošťák David, Michejda Vojtěch, Ronza David, Tögel Jan, Zbíral Aleš
Gólman: Běhalík Jaroslav, Tögel Jan



Čt 17.10. 19:00
(2:4)
Virčík Vlastimil, Tomiga Jan

Góly 10: Demeter Robin 3, Dočekal Michal 1, Kavka Daniel 1, Kubica David 1, Lapeš Ondřej 1, Plichta Antonín 2, Průcha Adam 1
Asistence 8: Demeter Robin 1, Dočekal Michal 2, Kavka Daniel 1, Plichta Antonín 3, Průcha Adam 1
Účast 8: Demeter Robin, Dočekal Michal, Kavka Daniel, Kubica David, Lapeš Ondřej, Plichta Antonín, Průcha Adam, Šuta Radim
Gólman: Kubica David



Domácí
Blanensko
4:3Hosté
Staropramen Praha

Góly 4: Fladr Zdeněk 1, Paděra Ondřej 3
Asistence 2: Fladr Zdeněk 1, Stara Jan 1
ŽK 1: Rus Aleš
Účast 10: Fladr Zdeněk, Klimeš Jakub, Matoušek Petr, Minx Jan, Novotný David, Paděra Ondřej, Rus Aleš, Stara Jan, Studený Filip, Živný Viktor
Gólman: Klimeš Jakub



Ne 27.10. 19:00
(2:0)
Dolanský Jiří, Tomiga Jan

Góly 3: Kounovský Tomáš 1, Podzimek David 1, Pozníček David 1
Asistence 3: Mařík Stanislav 3
ŽK 1: Pozníček David
Účast 10: Baran David, Bellada Jaroslav, Kounovský Tomáš, Kratochvíl Lukáš, Mařík Stanislav, Podzimek David, Pozníček David, Reiter Daniel, Socher Václav, Šultes Pavel
Gólman: Bellada Jaroslav






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy