Výsledky | kolo 6



Kolo 6
Domácí
Plzeň
10:6Hosté
Olomouc

Góly 10: Denk Patrik 2, Hradecký Dominik 1, Koc Václav 3, Nemček Miroslav 2, Štverák Tomáš 2
Asistence 10: Denk Patrik 2, Holý Michal 2, Hradecký Dominik 1, Chotěborský Dominik 1, Štverák Tomáš 4
ŽK 1: Nemček Miroslav
Účast 12: Adamovič Daniel, Denk Patrik, Hajžman Marek, Havlas Marek, Holý Michal, Hradecký Dominik, Chotěborský Dominik, Koc Václav, Kocour Jakub, Kocour Stanislav, Nemček Miroslav, Štverák Tomáš
Gólman: Hajžman Marek



Ne 21.10. 12:30
(3:2)
Pakosta Jaroslav, Šik Michal

Góly 6: Buček Ondřej 1, Hrubý Lukáš 2, Lošťák Ivo 2, Tögel Jan 1
Asistence 4: Buček Ondřej 2, Tögel Jan 2
Účast 8: Buček Ondřej, Hořava Patrik, Hrubý Lukáš, Krumpolc Petr, Lošťák Ivo, Tögel Jan, Vymětalík Matěj, Zeman Tomáš
Gólman: Zeman Tomáš



Domácí
Most
6:1Hosté
Příbram

Góly 6: Bíro Ondřej 1, Boček Martin 2, Fišer Antonín 1, Haviar David 1, Pátek Vladimír 1
Asistence 5: Bíro Ondřej 1, Haviar David 2, Pátek Vladimír 2
Účast 10: Aschenbrenner Miloslav, Bíro Ondřej, Boček Martin, Fišer Antonín, Haviar David, Koštůr Albert, Levý Stanislav, Matyáš David, Pátek Vladimír, Rulf Daniel
Gólman: Aschenbrenner Miloslav



Ne 21.10. 14:00
(3:1)
Kohout Kamil, Dočekal Martin

Góly 1: Junek Patrik 1
Asistence 1: Steinbauer Petr 1
Účast 6: Bohuněk David, Junek Patrik, Mezera Jan, Sandr David, Steinbauer Petr, Ťapaj Tomáš
Gólman: Bohuněk David



Domácí
Pardubice
4:7Hosté
Pivovar Č.H. Blanensko

Góly 4: Beran Jiří 1, Fejl Dominik 2, Řehák Marek 1
Asistence 4: Beran Jiří 2, Merkl Lukáš 1, Řehák Marek 1
ČK 1: Beran Jiří
Účast 11: Bartaloš Daniel, Beran Jiří, Dušek Zdeněk, Fejl Dominik, Kubát Jaroslav, Mach Lukáš, Merkl Lukáš, Mičjan Vlastimil, Műller Patrik, Rosůlek Jan, Řehák Marek
Gólman: Mičjan Vlastimil



Po 22.10. 19:30
(3:3)
Pfeifer Michal, Oulický Václav

Góly 7: Paděra Ondřej 5, Studený Filip 1, Voda Filip 1
Asistence 6: Krška David 6
ŽK 2: Hloch Pavel, Krška David
Účast 10: Hloch Pavel, Klimeš Jakub, Krška David, Krystl Roman, Matoušek Petr, Novotný David, Paděra Ondřej, Stara Jan, Studený Filip, Voda Filip
Gólman: Klimeš Jakub



Domácí
Staropramen Praha
7:4Hosté
Jihlava

Góly 7: Pozníček David 1, Salák Michal 1, Slánský Pavel 1, Šultes Pavel 1, Tvrzník Břetislav 1, Verner Miroslav 2
Asistence 6: Hakl František 1, Jelínek Tomáš 1, Mařík Stanislav 1, Pozníček David 2, Šultes Pavel 1
Účast 11: Bellada Jaroslav, Hakl František, Jelínek Tomáš, Mařík Stanislav, Pozníček David, Salák Michal, Slánský Pavel, Šultes Pavel, Tvrzník Břetislav, Uhlíř Michal, Verner Miroslav
Gólman: Bellada Jaroslav



Ne 28.10. 19:30
(1:3)
Kubečka Pavel, Šťástka Michal

Góly 4: Kavka Daniel 2, Kučera Zdeněk 2
Asistence 4: Demeter Robin 1, Kučera Zdeněk 1, Plichta Antonín 2
ŽK 1: Kavka Daniel
Účast 8: Demeter Robin, Göth Jakub, Kavka Daniel, Kubica David, Kučera Zdeněk, Lacina David, Plichta Antonín, Šuta Radim
Gólman: Kubica David






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2018 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme