Výsledky | kolo 7



Kolo 7
Domácí
Olomouc
5:2Hosté
Praha

Góly 5: Čech Antonín 1, Kryl Pavel ml. 1, Pagáč Lukáš 2, Režný Tomáš II. 1
Asistence 4: Kobylík David 2, Kobylík Petr 1, Režný Tomáš II. 1
ŽK 2: Čech Antonín, Lošťák David
Účast 11: Běhalík Jaroslav, Čech Antonín, Hrubý Lukáš, Kobylík David, Kobylík Petr, Kryl Pavel ml., Kryl Pavel st., Laštůvka Miroslav, Lošťák David, Pagáč Lukáš, Režný Tomáš II.
Gólman: Běhalík Jaroslav



Ne 12.11. 10:00
(1:0)
Vafka Jan, Stria Jiří
ČT SPORT Live HR 9,4 / AR 9,0

Góly 2: Mařík Stanislav 1, Šultes Pavel 1
Asistence 1: Mařík Stanislav 1
Účast 11: Bellada Jaroslav, Birma Tomáš, Hakl František, Jurčík Tomáš, Koutenský Lukáš, Kraus Adam, Mařík Stanislav, Procházka Jaroslav, Šedivý Lukáš, Šultes Pavel, Tvrzník Břetislav
Gólman: Bellada Jaroslav



Domácí
Brno
7:3Hosté
Jihlava

Góly 7: Cenek Čeněk 1, Lerch Stanislav 2, Outrata Pavel 2, Pospiš Tomáš 2
Asistence 5: Doubravský Bohumír 1, Macko David II 1, Outrata Pavel 2, Pospiš Tomáš 1
ŽK 1: Macko David II
Účast 10: Cenek Čeněk, Doubravský Bohumír, Kunický Dominik, Lerch Stanislav, Macko David II, Outrata Pavel, Pospiš Tomáš, Presl David, Sára Zdeněk, Zezula Tadeáš
Gólman: Kunický Dominik, Sára Zdeněk



Ne 12.11. 11:00
(4:2)
Tomiga Jan, Dolanský Jiří
HR 8,8 / AR 9,2

Góly 3: Göth Jakub 1, Hron Vojtěch 2
Asistence 2: Kavka Daniel 2
ŽK 1: Průcha Adam
Účast 8: Dvořáček Filip, Göth Jakub, Hron Vojtěch, Kavka Daniel, Kavka David, Kubica David, Kučera Zdeněk, Průcha Adam
Gólman: Kubica David



Domácí
Příbram
2:6Hosté
Most

Góly 2: Sandr David 2
Asistence 2: Drašnar Ondřej 1, Junek Patrik 1
Účast 11: Drašnar Ondřej, Dražan Michal, Chytka František, Junek Jiří, Junek Patrik, Kunc Luboš, Mezera Petr, Pazderník Martin, Sandr David, Vančát Milan, Vašek Martin
Gólman: Vančát Milan



Po 13.11. 18:30
(1:3)
Kohout Kamil, Šťástka Michal

Góly 6: Boček Martin 1, Pátek Vladimír 3, Pyskatý Jan 2
Asistence 6: Boček Martin 1, Haviar David 3, Matyáš David 1, Pyskatý Jan 1
ŽK 2: Pátek Vladimír, Popelka Vít
Účast 10: Boček Martin, Fišer Antonín, Haviar David, Kasal Daniel, Matyáš David, Nobst Dominik, Pátek Vladimír, Popelka Vít, Pyskatý Jan, Šlégr Václav
Gólman: Šlégr Václav



Domácí
Pardubice
3:8Hosté
Pivovar Č.H. Blanensko

Góly 3: Rosůlek Jan 1, Šibal Dominik 1, Václavek Jindřich 1
Asistence 3: Beran Jiří 3
Účast 8: Beran Jiří, Bydžovský Tomáš, Mičjan Vlastimil, Rosůlek Jan, Řehák Marek, Šibal Dominik, Šimon David, Václavek Jindřich
Gólman: Mičjan Vlastimil



Po 13.11. 19:30
(0:4)
Pfeiffer Michal, Bartů Lumír
HR 9,2 / AR 9,2

Góly 8: Havlíček Jan 1, Koudelka Jan 3, Paděra Ondřej 4
Asistence 7: Fladr Zdeněk 1, Havlíček Jan 2, Koudelka Jan 2, Paděra Ondřej 1, Studený Filip 1
Účast 8: Fladr Zdeněk, Havlíček Jan, Hloch Pavel, Klimeš Jakub, Koudelka Jan, Paděra Ondřej, Sedlák Jakub, Studený Filip
Gólman: Klimeš Jakub






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2017 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy