Výsledky | kolo 9



Kolo 9
Domácí
Olomouc
3:6Hosté
Brno

Góly 3: Běhalík Jaroslav 1, Buček Ondřej 1, Kaďorek Lukáš 1
Asistence 2: Kaďorek Lukáš 1, Krumpolc Petr 1
ŽK 2: Hrubý Lukáš, Zbíral Aleš
Účast 13: Běhalík Jaroslav, Buček Ondřej, Hrubý Lukáš, Kaďorek Lukáš, Krejčí Jakub, Krumpolc Petr, Lošťák David, Lošťák Ivo, Režný Tomáš II., Tögel Jan, Vymětalík Matěj, Zbíral Aleš, Zeman Tomáš
Gólman: Běhalík Jaroslav



Čt 15.11. 17:30
(2:4)
Pfeifer Michal, Tomiga Jan

Góly 6: Pospiš Tomáš 1, Presl David 3, Prokeš Tomáš 2
Asistence 6: Kunický Dominik 2, Macko David II 1, Outrata Pavel 2, Selinger Tomáš 1
ŽK 2: Kunický Dominik, Prokeš Tomáš
Účast 13: Dobšíček Jakub, Doubravský Bohumír, Klimeš Milan, Kunický Dominik, Levčík Patrik, Macko David II, Moučka Dominik, Outrata Pavel, Pospiš Tomáš, Presl David, Prokeš Tomáš, Selinger Tomáš, Záleský David



Domácí
Most
3:8Hosté
Staropramen Praha

Góly 3: Banovič Tomáš 1, Haviar David 1, Kasal Daniel 1
Asistence 3: Kasal Daniel 1, Pátek Vladimír 2
ŽK 2: Fišer Antonín, Kasal Daniel
Účast 10: Aschenbrenner Miloslav, Banovič Tomáš, Fišer Antonín, Haviar David, Kasal Daniel, Macháček Michal, Matyáš David, Nobst Dominik, Pátek Vladimír, Popelka Vít
Gólman: Aschenbrenner Miloslav



Ne 18.11. 15:00
(1:3)
Kubečka Pavel, Dočekal Martin

Góly 8: Jelínek Tomáš 1, Kounovský Tomáš 2, Pozníček David 2, Reiter Daniel 2, Šultes Pavel 1
Asistence 7: Baran David 1, Jelínek Tomáš 1, Kounovský Tomáš 1, Mařík Stanislav 1, Mařík Tomáš 1, Pozníček David 1, Šultes Pavel 1
ŽK 2: Mařík Stanislav, Reiter Daniel
Účast 10: Baran David, Dikusar Maksym, Jelínek Tomáš, Kounovský Tomáš, Kubek Jakub, Mařík Stanislav, Mařík Tomáš, Pozníček David, Reiter Daniel, Šultes Pavel
Gólman: Dikusar Maksym



Domácí
Jihlava
3:8Hosté
Pivovar Č.H. Blanensko

Góly 3: Göth Jakub 1, Kučera Zdeněk 1, Svoboda Richard 1
Asistence 3: Demeter Robin 2, Göth Jakub 1
Účast 8: Demeter Robin, Göth Jakub, Chramosta Jan, Kavka Daniel, Kučera Zdeněk, Svoboda Richard, Šuta Radim, Toman Radek
Gólman: Toman Radek



Ne 18.11. 16:00
(2:2)
Dolanský Jiří, Virčík Vlastimil

Góly 8: Koudelka Jan 1, Krška David 2, Paděra Ondřej 2, Stara Jan 1, Studený Filip 1, Voda Filip 1
Asistence 5: Havlíček Jan 2, Koudelka Jan 1, Studený Filip 1, Voda Filip 1
ŽK 2: Koudelka Jan, Krška David
Účast 11: Fladr Zdeněk, Havlíček Jan, Klimeš Jakub, Koudelka Jan, Krška David, Matoušek Petr, Novotný David, Paděra Ondřej, Stara Jan, Studený Filip, Voda Filip
Gólman: Klimeš Jakub



Domácí
Příbram
3:3Hosté
Pardubice

Góly 3: Drašnar Ondřej 1, Kočí Aleš 2
Asistence 3: Drašnar Ondřej 1, Kočí Aleš 1, Tošovský Jakub 1
ŽK 2: Kočí Aleš, Tošovský Jakub
Účast 13: Branžovský Marek, Drašnar Ondřej, Dražan Michal, Havelka Lukáš, Janů Václav, Junek Jiří, Junek Patrik, Kočí Aleš, Mezera Jan, Rom Lukáš, Sandr David, Štochl Martin, Tošovský Jakub
Gólman: Branžovský Marek



Út 04.12. 20:00
(2:3)
Růžička Michal, Šťástka Michal
4:3 pk

Góly 3: Dušek Zdeněk 1, Kubát Jaroslav 1, Málek Jan 1
Asistence 2: Beran Jiří 1, Kubát Jaroslav 1
ŽK 2: Kubát Jaroslav, Mach Lukáš
Účast 10: Bartaloš Daniel, Beran Jiří, Čáň Dominik, Dušek Zdeněk, Kubát Jaroslav, Kycelt Vojtěch, Mach Lukáš, Málek Jan, Mičjan Vlastimil, Mužík Ladislav
Gólman: Bartaloš Daniel






  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2018 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme