Most

Most

Odehráno:14
Výhry:7
Remízy:0
Prohry:7
Gólů vstřeleno:ø4.79 67
Gólů obdrženo:ø4.79 67
Bodů:21
Průměrný věk:25.60
Průměrná účast:10.29
Most

Člen Grémia:Vojtěch Benda
Kontakt:602 287 115
Mail:Vojtech.Benda@seznam.cz
Web:http://fotbal-most.cz/

Hráči týmu Most

Hráči věkGABŽKÚčastí
Souhrny67 60 127 220ø10.29
Aschenbrenner Miloslav 27112
Banovič Tomáš 24111
Bíro Ondřej 3214
Boček Martin 43141226112
Černý David 221452
Černý Jakub 272
Dolejška Ladislav 251
Dolejška Matěj 28333
Fišer Antonín 2031410
Haviar David 316713210
Hruštinec Jakub 19
Chábera Jakub 2122436
Karaus Tomáš 24
Kasal Daniel 2134728
Kešner Ladislav 30
Kopas Zdeněk 25
Kopta Jan 20
Koštůr Albert 211
Koudelka Matěj 221
Macko David 26112
Macháček Michal 301124
Matyáš David 25134511
Nobst Dominik 24851319
Nový Petr 24
Onuščák Dominik 28111
Pátek Vladimír 2472917
Polák Jakub 25 (již zde nehraje)1
Popelka Vít 317714212
Prokop Michal 231124
Pyskatý Jan 2551617
Režný Tomáš 29111
Rosendo Ezequiel Horacio 331
Šebek Rostislav 204487
Šlégr Patrik 18223
Šlégr Václav 231119
Tancoš Martin 27 (již zde nehraje)2
Vait Marek 31

Gólmani

Jméno věkObdrželZápasůPrůměr
Aschenbrenner Miloslav 924.50
Bíro Ondřej 1334.33
Šlégr Václav 4595.00

Rozpis Most 2017/2018

StatusTermínDomácí : HostéDetail
kolo 1
5. P
Sobota
02.09. 17:30
Olomouc
5:3 (1:1)
Most
HR 8,3 / AR 9,0
Virčík Vlastimil, Tomiga Jan
kolo 2
4. V
Neděle
10.09. 14:00
Most
7:3 (3:0)
Pivovar Č.H. Blanensko
HR 8,5 / 9,1
Hanusek František, Růžička Michal
kolo 3
3. V
Neděle
24.09. 14:00
Brno
6:8 (3:3)
Most
HR 6,1 / 6,7
Tomiga Jan, Virčík Vlastimil
kolo 4
4. P
Neděle
01.10. 14:00
Most
4:5 (2:2)
Jihlava
HR 9,4 / AR 9,4
Kohout Kamil, Kučera Karel
kolo 5
3. V
Pondělí
23.10. 18:30
Pardubice
4:5 (2:3)
Most
HR 9,1 / AR 9,2
Šťástka Michal, Kubečka Pavel
kolo 6
5. P
Neděle
26.11. 13:00
Most
4:5 (2:2)
Staropramen Praha
HR 6,9 / AR 8,7
Hanusek František, Pakosta Jaroslav
kolo 7
3. V
Pondělí
13.11. 18:30
Příbram
2:6 (1:3)
Most
kolo 8
1. V
Pondělí
23.04. 18:00
Most
7:5 (5:1)
Olomouc
HR 9,5 / AR 9,5
Kubečka Pavel, Kohout Kamil
kolo 9
4. P
Neděle
29.04. 16:00
Pivovar Č.H. Blanensko
13:2 (5:0)
Most
HR 7,8 / AR 7,8
Tomiga Jan, Dolanský Jiří
kolo 10
5. P
Neděle
13.05. 14:00
Most
3:4 (2:2)
Brno
kolo 11
4. V
Neděle
20.05. 19:00
Jihlava
3:4 (1:3)
Most
kolo 12
6. P
Neděle
03.06. 14:00
Most
2:3 (1:1)
Pardubice
HR 9,4 / AR 9,4
Šťástka Michal, Kubečka Pavel
kolo 13
6. P
Neděle
10.06. 19:00
Staropramen Praha
6:3 (2:1)
Most
HR 9,3 / AR 9,3
Pakosta Jaroslav, Kohout Kamil
kolo 14
6. V
Neděle
17.06. 10:05
Most
9:3 (4:0)
Příbram


Hráči - foto




  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2018 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme