Olomouc

Olomouc

Odehráno:16
Výhry:4
Remízy:0
Prohry:12
Gólů vstřeleno:ø4.25 68
Gólů obdrženo:ø6.88 110
Bodů:12
Průměrný věk:28.00
Průměrná účast:8.81
Olomouc

Člen Grémia:Zdeněk Táborský
Kontakt:724 434 440
Mail:z.taborsky@seznam.cz
Web:http://www.mfolomouc.cz/

Hráči týmu Olomouc

Hráči věkGABŽKÚčastí
Souhrny68 42 100 80ø8.81
Běhalík Jaroslav 3211110
Bernard Martin 301
Buček Ondřej 2584128
Čapek Michal 274154
Daněk Kryštof 162132
Drmola Tomáš 26
Hladík Jan 251
Hořava Patrik 222466
Hrubý Lukáš 34628110
Kaďorek Lukáš 29212148
Kalina Marek 21113
Kašpárek David 172
Kobylík Petr 341
Krejčí Jakub 272
Krumpolc Petr 2832510
Kryl Pavel ml. 312245
Kryl Pavel st. 4211
Laštůvka Miroslav 38
Liška Martin 291
Lošťák David 2212318
Lošťák Ivo 49223
Michejda Vojtěch 325
Nováček Petr 171232
Pagáč Lukáš 33
Pešák Marek 25114
Režný Tomáš II. 333255
Šuba Jan 2311
Tögel Jan 2717421112
Tošenovský Josef 23
Vaida Dominik 251
Vítek Filip 16 (již zde nehraje)1
Vymětalík Matěj 173149
Zbíral Aleš 331125
Zeman Marek 28112
Zeman Tomáš 328

Gólmani

Jméno věkObdrželZápasůPrůměr
Běhalík Jaroslav 69106.90
Kalina Marek 23211.50
Zeman Tomáš 1829.00

Rozpis Olomouc 2018/2019

StatusTermínDomácí : HostéDetail
kolo 1
5. P
Neděle
02.09. 15:00
Blanensko
5:3 (2:1)
Olomouc
kolo 2
4. V
Čtvrtek
20.09. 19:00
Olomouc
5:0 (0:0)
Jihlava
Kontumace utkání
Vafka Jan, Tomiga Jan
kolo 4
5. P
Úterý
09.10. 19:00
Příbram
6:0 (1:0)
Olomouc
kolo 5
7. P
Neděle
14.10. 15:00
Olomouc
6:9 (4:3)
Most
kolo 6
7. P
Neděle
21.10. 12:30
Plzeň
10:6 (3:2)
Olomouc
kolo 7
6. V
Neděle
04.11. 19:00
Olomouc
9:6 (7:0)
Staropramen Praha
kolo 8
7. P
Pondělí
12.11. 19:00
Pardubice
6:1 (2:1)
Olomouc
kolo 9
7. P
Čtvrtek
15.11. 17:30
Olomouc
3:6 (2:4)
Brno
kolo 10
8. P
Pondělí
15.04. 19:30
Olomouc
4:15 (0:7)
Blanensko
kolo 11
8. P
Neděle
07.04. 19:30
Jihlava
14:2 (5:2)
Olomouc
kolo 13
6. V
Úterý
30.04. 19:00
Olomouc
5:0 (0:0)
Příbram
Kontumace
Vafka Jan, Tomiga Jan
kolo 14
8. P
Neděle
12.05. 14:00
Most
7:3 (3:2)
Olomouc
Bartů
Šťástka Michal, Dočekal Martin
kolo 15
5. V
Neděle
26.05. 09:00
Olomouc
14:1 (7:1)
Plzeň
Majer
Virčík Vlastimil, Tomiga Jan
kolo 16
5. P
Neděle
02.06. 19:00
Staropramen Praha
8:3 (4:0)
Olomouc
Bartů
Dočekal Martin, Růžička Michal
kolo 17
7. P
Úterý
11.06. 20:00
Olomouc
3:10 (2:4)
Pardubice
Tesař
Pfeifer Michal, Tomiga Jan
kolo 18
8. P
Neděle
23.06. 14:00
Brno
7:1 (2:1)
Olomouc
Brejla
Pfeifer Michal, Moder Patrik


Hráči - foto




  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme