Pardubice

Pardubice

Odehráno:16
Výhry:5
Remízy:1
Prohry:10
Gólů vstřeleno:ø3.25 52
Gólů obdrženo:ø3.88 62
Bodů:16
Průměrný věk:25.29
Průměrná účast:9.81
Pardubice

Člen Grémia:Vlastimil Čáň
Kontakt:602 451 045
Mail:Vlastimil.Can@seznam.cz
Web:https://www.pamako.cz/

Hráči týmu Pardubice

Hráči věkGABŽKÚčastí
Souhrny52 40 92 191ø9.81
Bartaloš Daniel 201128
Beran Jiří 29167111
Bičiště Dominik 20111
Bydžovský Tomáš 211
Čáň Dominik 225
Doležal Vojtěch 1911212
Dušek Zdeněk 3831411
Fejl Dominik 2081928
Hanč Lukáš 26113
Chvála Miloš 29
Jech Marek 201126
Knotek Michal 251
Koudelka Tomáš 28
Kubát Jaroslav 2434769
Kycelt Vojtěch 18113
Mach Lukáš 22213212
Málek Jan 2211216
Merkl Lukáš 271192018
Merkl Ondřej 30111
Mičjan Vlastimil 3515
Műller Patrik 213366
Mužík Ladislav 204153
Nikodém Jan 215275
Rek Jakub 19
Rosendorf Stanislav 203
Rosůlek Jan 25134211
Řehák Marek 22516110
Semerád Miroslav 45112
Sklenář Václav 28
Slováček Matěj 28
Šibal Dominik 191
Šimon David 44224
Štajer Martin 25
TrojánekLubor 24
Václavek Jindřich 29
Zelinka Denis 20 (již zde nehraje)11

Gólmani

Jméno věkObdrželZápasůPrůměr
Bartaloš Daniel 732.33
Mičjan Vlastimil 51124.25
Šimon David 522.50

Rozpis Pardubice 2018/2019

StatusTermínDomácí : HostéDetail
kolo 1
2. V
Pondělí
03.09. 20:00
Pardubice
7:1 (1:1)
Most
kolo 2
3. P
Pondělí
17.09. 20:00
Plzeň
2:1 (0:1)
Pardubice
kolo 3
4. P
Pondělí
24.09. 19:30
Pardubice
1:2 (1:0)
Staropramen Praha
kolo 5
6. P
Úterý
16.10. 20:30
Brno
4:0 (1:0)
Pardubice
kolo 6
6. P
Pondělí
22.10. 19:30
Pardubice
4:7 (3:3)
Blanensko
kolo 7
7. P
Pondělí
05.11. 19:30
Jihlava
2:1 (1:0)
Pardubice
kolo 8
6. V
Pondělí
12.11. 19:00
Pardubice
6:1 (2:1)
Olomouc
kolo 9
6. R
Úterý
04.12. 20:00
Příbram
3:3 (2:3)
Pardubice
4:3 pk
Růžička Michal, Šťástka Michal
kolo 10
6. P
Neděle
31.03. 14:00
Most
4:1 (1:1)
Pardubice
kolo 11
5. V
Pondělí
08.04. 19:30
Pardubice
6:1 (3:0)
Plzeň
kolo 12
6. P
Úterý
23.04. 20:30
Staropramen Praha
12:2 (3:1)
Pardubice
kolo 14
7. P
Pondělí
13.05. 19:30
Pardubice
0:1 (0:1)
Brno
Majer
Pfeifer Michal, Oulický Václav
kolo 15
7. P
Pondělí
20.05. 19:30
Blanensko
11:2 (2:1)
Pardubice
kolo 16
7. P
Čtvrtek
30.05. 20:00
Pardubice
5:6 (1:3)
Jihlava
Brejla
Kohout Kamil, Oulický Václav
kolo 17
5. V
Úterý
11.06. 20:00
Olomouc
3:10 (2:4)
Pardubice
Tesař
Pfeifer Michal, Tomiga Jan
kolo 18
6. V
Úterý
18.06. 20:00
Pardubice
3:2 (0:0)
Příbram
Tesař
Kohout Kamil, Šťástka Michal


Hráči - foto




  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme