Rozpis utkání 2018/2019

Kolo 1
TermínDomácí    Hosté
Út 28.08. 20:30Brno9:1 (6:0)PříbramVafka Jan, Virčík Vlastimil
Ne 02.09. 15:00Blanensko5:3 (2:1)OlomoucVafka Jan, Stria Jiří
Ne 02.09. 19:00Staropramen Praha5:1 (3:1)PlzeňPakosta Jaroslav, Kohout Kamil
Po 03.09. 20:00Pardubice7:1 (1:1)MostKubečka Pavel, Oulický Václav
Detaily kola »


Kolo 2
TermínDomácí    Hosté
Ne 16.09. 14:00Most0:7 (0:2)BrnoKubečka Pavel, Dočekal Martin
Po 17.09. 20:00Plzeň2:1 (0:1)PardubiceKohout Kamil, Šik Michal
Út 18.09. 16:55Příbram1:6 (1:1)BlanenskoRůžička Michal, Šťástka Michal
Čt 20.09. 19:00Olomouc5:0 (0:0)JihlavaVafka Jan, Tomiga Jan
Detaily kola »


Kolo 3
TermínDomácí    Hosté
Ne 23.09. 11:00Brno14:0 (6:0)PlzeňDolanský Jiří, Moder Patrik
Po 24.09. 17:10Blanensko8:1 (2:0)MostPfeifer Michal, Stria Jiří
Po 24.09. 19:30Pardubice1:2 (1:0)Staropramen PrahaRůžička Michal, Oulický Václav
Út 25.09. 19:30Jihlava6:1 (4:1)PříbramKohout Kamil, Virčík Vlastimil
Detaily kola »


Kolo 4
TermínDomácí    Hosté
Ne 30.09. 11:00Plzeň4:7 (1:2)BlanenskoRůžička Michal, Pelikán Jiří
Ne 30.09. 14:00Most7:7 (3:2)JihlavaKubečka Pavel, Dočekal Pavel
Ne 30.09. 18:00Staropramen Praha2:4 (0:3)BrnoRůžička Michal, Kubečka Pavel
Út 09.10. 19:00Příbram6:0 (1:0)OlomoucKohout Kamil, Šťástka Michal
Detaily kola »


Kolo 5
TermínDomácí    Hosté
Ne 14.10. 15:00Olomouc6:9 (4:3)MostVafka Jan, Tomiga Jan
Ne 14.10. 19:00Blanensko6:3 (5:2)Staropramen PrahaDolanský Jiří, Stria Jiří
Ne 14.10. 19:00Jihlava10:5 (6:2)PlzeňPakosta Jaroslav, Moder Patrik
Út 16.10. 20:30Brno4:0 (1:0)PardubicePfeifer Michal, Virčík Vlastimil
Detaily kola »


Kolo 6
TermínDomácí    Hosté
Ne 21.10. 12:30Plzeň10:6 (3:2)OlomoucPakosta Jaroslav, Šik Michal
Ne 21.10. 14:00Most6:1 (3:1)PříbramKohout Kamil, Dočekal Martin
Po 22.10. 19:30Pardubice4:7 (3:3)BlanenskoPfeifer Michal, Oulický Václav
Ne 28.10. 19:30Staropramen Praha7:4 (1:3)JihlavaKubečka Pavel, Šťástka Michal
Detaily kola »


Kolo 7
TermínDomácí    Hosté
Ne 04.11. 18:00Blanensko4:4 (4:2)BrnoDolanský Jiří, Stria Jiří
Ne 04.11. 19:00Olomouc9:6 (7:0)Staropramen PrahaVafka Jan, Tomiga Jan
Po 05.11. 19:30Jihlava2:1 (1:0)PardubiceKohout Kamil, Moder Patrik
Út 06.11. 20:00Příbram5:6 (2:1)PlzeňPfeifer Michal, Šťástka Michal
Detaily kola »


Kolo 8
TermínDomácí    Hosté
Ne 11.11. 10:30Plzeň2:8 (0:3)MostKohout Kamil, Pelikán Jiří
Ne 11.11. 11:11Brno6:3 (0:1)JihlavaPakosta Jaroslav, Virčík Vlastimil
Ne 11.11. 20:00Staropramen Praha2:2 (1:2)PříbramRůžička Michal, Pakosta Jaroslav
Po 12.11. 19:00Pardubice6:1 (2:1)OlomoucVafka Jan, Oulický Václav
Detaily kola »


Kolo 9
TermínDomácí    Hosté
Čt 15.11. 17:30Olomouc3:6 (2:4)BrnoPfeifer Michal, Tomiga Jan
Ne 18.11. 15:00Most3:8 (1:3)Staropramen PrahaKubečka Pavel, Dočekal Martin
Ne 18.11. 16:00Jihlava3:8 (2:2)BlanenskoDolanský Jiří, Virčík Vlastimil
Út 04.12. 20:00Příbram3:3 (2:3)PardubiceRůžička Michal, Šťástka Michal
Detaily kola »


Kolo 10
TermínDomácí    Hosté
Ne 31.03. 14:00Most4:1 (1:1)PardubicePakosta Jaroslav, Dočekal Martin
Po 01.04. 20:00Příbram2:4 (1:0)BrnoRůžička Michal, Šťástka Michal
Po 15.04. 19:30Olomouc4:15 (0:7)BlanenskoPfeifer Michal, Tomiga Jan
Po 13.05. 19:00Plzeň2:12 (0:3)Staropramen PrahaKohout Kamil, Pelikán Jiří
Detaily kola »


Kolo 11
TermínDomácí    Hosté
Ne 07.04. 11:30Brno11:4 (4:0)MostVafka Jan, Virčík Vlastimil
Ne 07.04. 19:30Jihlava14:2 (5:2)OlomoucKohout Kamil, Moder Patrik
Po 08.04. 19:30Blanensko3:0 (1:0)PříbramDolanský Jiří, Stria Jiří
Po 08.04. 19:30Pardubice6:1 (3:0)PlzeňKubečka Pavel, Oulický Václav
Detaily kola »


Kolo 12
TermínDomácí    Hosté
Út 16.04. 19:00Příbram4:8 (3:3)JihlavaKubečka Pavel, Kohout Kamil
Ne 21.04. 14:00Most4:5 (2:2)BlanenskoKubečka Pavel, Dočekal Martin
Ne 21.04. 14:00Plzeň1:7 (1:1)BrnoPakosta Jaroslav, Šik Michal
Út 23.04. 20:30Staropramen Praha12:2 (3:1)PardubiceRůžička Michal, Šťástka Michal
Detaily kola »


Kolo 13
TermínDomácí    Hosté
Ne 28.04. 18:30Jihlava6:5 (1:4)MostPfeifer Michal, Vafka Jan
Ne 28.04. 20:00Brno8:3 (5:2)Staropramen PrahaPakosta Jaroslav, Virčík Vlastimil
Po 29.04. 19:30Blanensko16:3 (8:0)PlzeňVafka Jan, Stria Jiří
Út 30.04. 19:00Olomouc5:0 (0:0)PříbramVafka Jan, Tomiga Jan
Detaily kola »


Kolo 14
TermínDomácí    Hosté
Ne 12.05. 10:00Staropramen Praha4:2 (1:1)BlanenskoKubečka Pavel, Šťástka Michal
Ne 12.05. 14:00Most7:3 (3:2)OlomoucŠťástka Michal, Dočekal Martin
Po 13.05. 19:30Pardubice0:1 (0:1)BrnoPfeifer Michal, Oulický Václav
Čt 16.05. 19:00Plzeň6:4 (3:1)JihlavaRůžička Michal, Pelikán Jiří
Detaily kola »


Kolo 15
TermínDomácí    Hosté
Po 20.05. 19:30Blanensko11:2 (2:1)PardubiceVafka Jan, Stria Jiří
Út 21.05. 19:00Příbram5:7 (3:4)MostPfeifer Michal, Kubečka Pavel
Ne 26.05. 09:00Olomouc14:1 (7:1)PlzeňVirčík Vlastimil, Tomiga Jan
Ne 26.05. 19:00Jihlava1:4 (1:3)Staropramen PrahaKubečka Pavel, Novák Filip
Detaily kola »


Kolo 16
TermínDomácí    Hosté
Čt 30.05. 20:00Pardubice5:6 (1:3)JihlavaKohout Kamil, Oulický Václav
Ne 02.06. 11:00Brno2:4 (2:3)BlanenskoKubečka Pavel, Kohout Kamil
Ne 02.06. 19:00Staropramen Praha8:3 (4:0)OlomoucDočekal Martin, Růžička Michal
Út 04.06. 19:30Plzeň0:5 (0:2)PříbramRůžička Michal, Šik Michal
Detaily kola »


Kolo 17
TermínDomácí    Hosté
Ne 09.06. 14:00Most5:4 (1:1)PlzeňKohout Kamil, Dočekal Martin
Ne 09.06. 20:00Jihlava0:4 (0:2)BrnoVafka Jan, Novák Filip
Ne 09.06. 20:30Příbram4:3 (2:0)Staropramen PrahaRůžička Michal, Dočekal Martin
Út 11.06. 20:00Olomouc3:10 (2:4)PardubicePfeifer Michal, Tomiga Jan
Detaily kola »


Kolo 18
TermínDomácí    Hosté
Út 18.06. 20:00Pardubice3:2 (0:0)PříbramKohout Kamil, Šťástka Michal
Ne 23.06. 14:00Staropramen Praha5:1 (3:0)MostPakosta Jaroslav, Šťástka Michal
Ne 23.06. 14:00Blanensko10:3 (1:3)JihlavaVafka Jan, Stria Jiří
Ne 23.06. 14:00Brno7:1 (2:1)OlomoucPfeifer Michal, Moder Patrik
Detaily kola »

  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme