Rozpis utkání 2018/2019

Kolo 1
TermínDomácí    Hosté
Út 28.08. 20:30Brno9:1 (6:0)PříbramVafka Jan, Virčík Vlastimil
Ne 02.09. 15:00Pivovar Č.H. Blanensko5:3 (2:1)OlomoucVafka Jan, Stria Jiří
Ne 02.09. 19:00Staropramen Praha5:1 (3:1)PlzeňPakosta Jaroslav, Kohout Kamil
Po 03.09. 20:00Pardubice7:1 (1:1)MostKubečka Pavel, Oulický Václav
Detaily kola »


Kolo 2
TermínDomácí    Hosté
Ne 16.09. 14:00Most0:7 (0:2)BrnoKubečka Pavel, Dočekal Martin
Po 17.09. 20:00Plzeň2:1 (0:1)PardubiceKohout Kamil, Šik Michal
Út 18.09. 16:55Příbram1:6 (1:0)Pivovar Č.H. BlanenskoRůžička Michal, Šťástka Michal
Čt 20.09. 19:00Olomouc-JihlavaVafka Jan, Tomiga Jan
Detaily kola »


Kolo 3
TermínDomácí    Hosté
Ne 23.09. 11:00Brno-PlzeňDolanský Jiří, Moder Patrik
Po 24.09. 17:10Pivovar Č.H. Blanensko ČT SPORT LiveMostPfeiffer Michal, Stria Jiří
Po 24.09. 19:30Pardubice-Staropramen PrahaPakosta Jaroslav, Oulický Václav
Út 25.09. 19:30Jihlava-PříbramKohout Kamil, Virčík Vlastimil


Kolo 4
TermínDomácí    Hosté
Ne 30.09. 11:00Plzeň-Pivovar Č.H. BlanenskoRůžička Michal, Pelikán Jiří
Ne 30.09. 14:00Most-JihlavaKubečka Pavel, Dočekal Pavel
Ne 30.09. 18:00Staropramen Praha-BrnoPakosta Jaroslav, Šťástka Michal
Út 09.10. 19:00Příbram-OlomoucKohout Kamil, Šťástka Michal


Kolo 5
TermínDomácí    Hosté
Ne 14.10. 15:00Olomouc-MostPfeiffer Michal, Tomiga Jan
Ne 14.10. 19:00Jihlava-PlzeňPakosta Jaroslav, Moder Patrik
Ne 14.10. 19:00Pivovar Č.H. Blanensko-Staropramen PrahaDolanský Jiří, Stria Jiří
Út 16.10. 20:30Brno-PardubiceVafka Jan, Virčík Vlastimil


Kolo 6
TermínDomácí    Hosté
Ne 21.10. 12:30Plzeň-Olomouc
Ne 21.10. 14:00Most-Příbram
Po 22.10. 19:30Pardubice-Pivovar Č.H. Blanensko
Ne 28.10. 19:30Staropramen Praha-Jihlava


Kolo 7
TermínDomácí    Hosté
Ne 04.11. 18:00Pivovar Č.H. Blanensko-Brno
Ne 04.11. 19:00Olomouc-Staropramen Praha
Po 05.11. 19:30Jihlava-Pardubice
Út 06.11. 20:00Příbram-Plzeň


Kolo 8
TermínDomácí    Hosté
Ne 11.11. 10:30Plzeň-Most
Ne 11.11. 11:11Brno-Jihlava
Ne 11.11. 20:00Staropramen Praha-Příbram
Po 12.11. 19:00Pardubice-Olomouc


Kolo 9
TermínDomácí    Hosté
Ne 18.11. 14:00Olomouc-Brno
Ne 18.11. 15:00Most-Staropramen Praha
Ne 18.11. 16:00Jihlava-Pivovar Č.H. Blanensko
Út 20.11. 19:30Příbram-Pardubice

  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2018 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme