Staropramen Praha

Staropramen Praha

Odehráno:16
Výhry:10
Remízy:1
Prohry:5
Gólů vstřeleno:ø5.38 86
Gólů obdrženo:ø3.31 53
Bodů:32
Průměrný věk:29.13
Průměrná účast:10.00
Staropramen Praha

Člen Grémia:Richard Peer
Kontakt:605 226 708
Mail:richard.peer@atlas.cz
Web:http://www.psmf.cz/

Hráči týmu Staropramen Praha

Hráči věkGABŽKÚčastí
Souhrny86 80 172 193ø10.63
Baran David 23459112
Bellada Jaroslav 353
Bureš Michal 33 (již zde nehraje)1
Dikusar Maksym 241124
Faitl Ivan 293
Hakl František 291562110
Halbich Ondřej 24
Hanzlík Radek 331124
Hřebeček Stanislav 30
Jelínek Tomáš 21861419
Jurčík Tomáš 29 (již zde nehraje)115
Kostka Dominik 23111
Kounovský Tomáš 3883117
Kratochvíl Lukáš 30112
Kraus Adam 25 (již zde nehraje)1
Kubek Jakub 2823516
Mařík Stanislav 29131427312
Mařík Tomáš 221234
Petržílka Jan 35
Polák Jakub 26 (nyní v Most)538110
Pořízek Jan 21 (již zde nehraje)111
Pozníček David 2785138
Procházka Jaroslav 31113
Reiter Daniel 26415116
Salák Michal 39 (nyní v Most)45914
Sláma Zdeněk 36
Slánský Pavel 25 (již zde nehraje)2216
Soběslav Ondřej 28
Sodoma Jiří 24741135
Socher Václav 4165113
Stehno Jakub 264
Šultes Pavel 3310818110
Tureček Karel 272
Tvrzník Břetislav 25 (již zde nehraje)1112
Uhlíř Michal 3022118
Vaněk Jiří 291233
Vaněk Tomáš 261122
Verner Miroslav 24 (již zde nehraje)222
Víšek Petr 401116
Zvěřina Václav 261

Gólmani

Jméno věkObdrželZápasůPrůměr
Bellada Jaroslav 1033.33
Dikusar Maksym 842.00
Stehno Jakub 1535.00
Víšek Petr 2464.00

Rozpis Staropramen Praha 2018/2019

StatusTermínDomácí : HostéDetail
kolo 1
3. V
Neděle
02.09. 19:00
Staropramen Praha
5:1 (3:1)
Plzeň
kolo 3
3. V
Pondělí
24.09. 19:30
Pardubice
1:2 (1:0)
Staropramen Praha
kolo 4
3. P
Neděle
30.09. 18:00
Staropramen Praha
2:4 (0:3)
Brno
kolo 5
4. P
Neděle
14.10. 19:00
Blanensko
6:3 (5:2)
Staropramen Praha
kolo 6
2. V
Neděle
28.10. 19:30
Staropramen Praha
7:4 (1:3)
Jihlava
kolo 7
4. P
Neděle
04.11. 19:00
Olomouc
9:6 (7:0)
Staropramen Praha
kolo 8
2. R
Neděle
11.11. 20:00
Staropramen Praha
2:2 (1:2)
Příbram
8:7 pk
Růžička Michal, Pakosta Jaroslav
kolo 9
3. V
Neděle
18.11. 15:00
Most
3:8 (1:3)
Staropramen Praha
kolo 10
3. V
Pondělí
13.05. 19:00
Plzeň
2:12 (0:3)
Staropramen Praha
kolo 12
3. V
Úterý
23.04. 20:30
Staropramen Praha
12:2 (3:1)
Pardubice
kolo 13
3. P
Neděle
28.04. 20:00
Brno
8:3 (5:2)
Staropramen Praha
kolo 14
3. V
Neděle
12.05. 10:00
Staropramen Praha
4:2 (1:1)
Blanensko
Tesař
Kubečka Pavel, Šťástka Michal
kolo 15
2. V
Neděle
26.05. 19:00
Jihlava
1:4 (1:3)
Staropramen Praha
Tesař
Kubečka Pavel, Novák Filip
kolo 16
3. V
Neděle
02.06. 19:00
Staropramen Praha
8:3 (4:0)
Olomouc
Bartů
Dočekal Martin, Růžička Michal
kolo 17
2. P
Neděle
09.06. 20:30
Příbram
4:3 (2:0)
Staropramen Praha
Kučera
Růžička Michal, Dočekal Martin
kolo 18
3. V
Neděle
23.06. 14:00
Staropramen Praha
5:1 (3:0)
Most
Kučera
Pakosta Jaroslav, Šťástka Michal


Hráči - foto




  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme