TOP bodující ligy 2018/2019

TOP bodující ligy 2018/2019



#GABZøHráč
1.501161163.81Paděra Ondřej (Blanensko)
2.152944143.14Krška David (Blanensko)
3.221032112.91Svoboda Richard (Jihlava)
4.25530132.31Pospiš Tomáš (Brno)
5.121628102.80Demeter Robin (Jihlava)
6.14132793.00Koudelka Jan (Blanensko)
6.131427122.25Mařík Stanislav (Staropramen Praha)
8.131023151.53Doubravský Bohumír (Brno)
9.17421121.75Tögel Jan (Olomouc)
10.1192082.50Merkl Lukáš (Pardubice)
11.10919151.27Klimeš Milan (Brno)
12.10818101.80Šultes Pavel (Staropramen Praha)
13.981791.89Štverák Tomáš (Plzeň)
13.8917111.55Minx Jan (Blanensko)
13.71017101.70Popelka Vít (Most)
16.11415151.00Presl David (Brno)
16.10515121.25Denk Patrik (Plzeň)
16.8715111.36Macko David (Most)
16.5101591.67Plichta Antonín (Jihlava)
20.861491.56Jelínek Tomáš (Staropramen Praha)
20.7714131.08Kasal Daniel (Most)
20.2121481.75Kaďorek Lukáš (Olomouc)
23.11213101.30Kavka Daniel (Jihlava)
23.9413101.30Boček Martin (Most)
23.851381.63Pozníček David (Staropramen Praha)
23.6713150.87Levčík Patrik (Brno)
27.841281.50Buček Ondřej (Olomouc)
27.841291.33Šuta Radim (Jihlava)
27.751281.50Cenek Čeněk (Brno)
27.4812130.92Bíro Ondřej (Most)
31.831171.57Kounovský Tomáš (Staropramen Praha)
31.741152.20Sodoma Jiří (Staropramen Praha)
31.651133.67Socher Václav (Staropramen Praha)
34.9110110.91Fišer Antonín (Most)
34.5510130.77Tošovský Jakub (Příbram)
34.4610130.77Prokeš Tomáš (Brno)
34.3710150.67Studený Filip (Blanensko)
38.81951.80Belej František (Příbram)
38.81981.13Fejl Dominik (Pardubice)
38.63961.50Kučera Zdeněk (Jihlava)
38.63991.00Paum František (Plzeň)
38.45942.25Salák Michal (Most)
38.459100.90Drašnar Ondřej (Příbram)
38.459110.82Havlíček Jan (Blanensko)
38.459120.75Baran David (Staropramen Praha)
38.459140.64Hloch Pavel (Blanensko)
38.36991.00Selinger Tomáš (Brno)
38.369100.90Levý Stanislav (Most)
49.628100.80Hrubý Lukáš (Olomouc)
49.53861.33Kiliján Jakub (Most)
49.538100.80Polák Jakub (Most)
49.44851.60Šmerda Dominik (Blanensko)
49.35871.14Göth Jakub (Jihlava)
49.35881.00Sedlák Jakub (Blanensko)
55.52751.40Nikodém Jan (Pardubice)
55.527100.70Zezula Tadeáš (Brno)
55.43761.17Koc Václav (Plzeň)
55.34732.33Kočí Aleš (Příbram)
55.34790.78Kubát Jaroslav (Pardubice)
55.167110.64Beran Jiří (Pardubice)
61.606140.43Junek Patrik (Příbram)
61.516100.60Řehák Marek (Pardubice)
61.426100.60Dobšíček Jakub (Brno)
61.33661.00Műller Patrik (Pardubice)
61.33661.00Průcha Adam (Jihlava)
61.24641.50Pátek Vladimír (Most)
61.24661.00Hořava Patrik (Olomouc)
61.246120.50Moučka Dominik (Brno)
61.156100.60Hakl František (Staropramen Praha)
61.066120.50Kunický Dominik (Brno)
71.41531.67Mužík Ladislav (Pardubice)
71.41541.25Čapek Michal (Olomouc)
71.41560.83Reiter Daniel (Staropramen Praha)
71.32531.67Ošmera Petr (Jihlava)
71.32551.00Režný Tomáš II. (Olomouc)
71.32560.83Rom Lukáš (Příbram)
71.32580.63Matyáš David (Most)
71.32590.56Havelka Lukáš (Příbram)
71.325100.50Krumpolc Petr (Olomouc)
71.23522.50Cupák David (Brno)
71.23560.83Fladr Zdeněk (Blanensko)
71.23560.83Kubek Jakub (Staropramen Praha)
71.14541.25Lacina David (Jihlava)
71.05560.83Outrata Pavel (Brno)
85.31480.50Sandr David ()
85.31490.44Vymětalík Matěj (Olomouc)
85.314100.40Vitouš Josef (Plzeň)
85.314110.36Dušek Zdeněk (Pardubice)
85.22414.00Habr Martin ()
85.22431.33Banovič Tomáš (Most)
85.22431.33Hloch Jan (Brno)
85.22441.00Haviar David (Most)
85.22450.80Kryl Pavel ml. (Olomouc)
85.22460.67Voda Filip (Blanensko)
85.13441.00Steinbauer Petr ()
85.13450.80Lerch Stanislav (Brno)
85.13460.67Dražan Michal (Příbram)
85.134110.36Rosůlek Jan (Pardubice)
85.04480.50Vavrač Jakub (Plzeň)
100.30340.75Krystl Roman (Blanensko)
100.30350.60Mezník Michal (Brno)
100.30390.33Stara Jan (Blanensko)
100.21321.50Daněk Kryštof (Olomouc)
100.21340.75Chotěborský Dominik (Plzeň)
100.21340.75Mižar Jakub (Plzeň)
100.213100.30Nemček Miroslav (Plzeň)
100.213120.25Mach Lukáš (Pardubice)
100.12321.50Nováček Petr (Olomouc)
100.12331.00Vaněk Jiří (Staropramen Praha)
100.12340.75Mařík Tomáš (Staropramen Praha)
100.12380.38Lošťák David (Olomouc)
100.123120.25Chramosta Jan (Jihlava)
100.03331.00Adamec Filip (Blanensko)
100.03350.60Malý David (Příbram)
100.033120.25Macko David II (Brno)
116.20221.00Svoboda Lukáš (Most)
116.20221.00Verner Miroslav ()
116.20230.67Lošťák Ivo (Olomouc)
116.20260.33Slánský Pavel ()
116.11212.00Hradecký Dominik (Plzeň)
116.11212.00Přibyl Ondřej (Jihlava)
116.11221.00Rus Aleš (Blanensko)
116.11221.00Vaněk Tomáš (Staropramen Praha)
116.11221.00Doležal Vojtěch (Pardubice)
116.11240.50Dikusar Maksym (Staropramen Praha)
116.11240.50Hanzlík Radek (Staropramen Praha)
116.11260.33Málek Jan (Pardubice)
116.11270.29Matoušek Petr (Blanensko)
116.11280.25Bartaloš Daniel (Pardubice)
116.11280.25Kasýk Zdeněk (Plzeň)
116.11290.22Kocour Stanislav (Plzeň)
116.11290.22Štochl Martin (Příbram)
116.02212.00Holý Michal (Plzeň)
116.02240.50Šimon David (Pardubice)
116.02250.40Adamovič Daniel (Plzeň)
116.02280.25Uhlíř Michal (Staropramen Praha)
116.022110.18Aschenbrenner Miloslav (Most)
116.022130.15Klimeš Jakub (Blanensko)
139.10111.00Bičiště Dominik (Pardubice)
139.10111.00Jandera Rostislav (Příbram)
139.10111.00Kostka Dominik (Staropramen Praha)
139.10111.00Merkl Ondřej (Pardubice)
139.10111.00Sušánka Jan ()
139.10120.50Bělohlávek Ondřej (Příbram)
139.10120.50Rous Jan (Plzeň)
139.10120.50Trojánek Tomáš (Jihlava)
139.10120.50Zeman Marek (Olomouc)
139.10120.50Tvrzník Břetislav ()
139.10130.33Hloušek Dominik (Příbram)
139.10130.33Onuščák Dominik (Most)
139.10130.33Procházka Jaroslav (Staropramen Praha)
139.10130.33Nobst Dominik (Most)
139.10140.25Pyskatý Jan (Most)
139.10150.20Havlas Marek (Plzeň)
139.10160.17Jech Marek (Pardubice)
139.10190.11Mezera Jan (Příbram)
139.101100.10Běhalík Jaroslav (Olomouc)
139.101130.08Loukota Jiří (Plzeň)
139.01111.00Benda Vojtěch (Most)
139.01111.00Pořízek Jan ()
139.01111.00Pernička Marek (Jihlava)
139.01120.50Feik Tomáš (Blanensko)
139.01120.50Kratochvíl Lukáš (Staropramen Praha)
139.01120.50Semerád Miroslav (Pardubice)
139.01120.50Lapeš Ondřej (Jihlava)
139.01130.33Hanč Lukáš (Pardubice)
139.01130.33Kalina Marek (Olomouc)
139.01130.33Kycelt Vojtěch (Pardubice)
139.01130.33Vančát Milan (Plzeň)
139.01140.25Pešák Marek (Olomouc)
139.01150.20Jurčík Tomáš ()
139.01150.20Zbíral Aleš (Olomouc)
139.01160.17Víšek Petr (Staropramen Praha)
139.01170.14Holan Hynek (Příbram)
139.011100.10Záleský David (Brno)
139.011100.10Kubica David (Jihlava)

Tým střelců 2018/2019



#GólyPrůměrTým
1.1177.31Blanensko
2.986.13Brno
3.865.38Staropramen Praha
4.774.81Jihlava
5.724.50Most
6.684.25Olomouc
7.523.25Pardubice
8.483.00Plzeň
9.422.63Příbram



  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme