TOP bodující ligy 2019/2020

TOP bodující ligy 2019/2020



#GABZøHráč
1.2632974.14Paděra Ondřej (Blanensko)
2.881672.29Mařík Stanislav (Staropramen Praha)
3.851362.17Plichta Antonín (Jihlava)
3.851381.63Levčík Patrik (Brno)
5.1021234.00Merkl Lukáš (Pardubice)
5.661243.00Nikodém Jan (Pardubice)
5.661262.00Kounovský Tomáš (Staropramen Praha)
5.481262.00Pozníček David (Staropramen Praha)
9.921181.38Tögel Jan (Olomouc)
9.741181.38Socher Václav (Staropramen Praha)
9.0111181.38Studený Filip (Blanensko)
12.731042.50Demeter Robin (Jihlava)
12.731052.00Svoboda Richard (Jihlava)
12.461071.43Fladr Zdeněk (Blanensko)
15.72961.50Minx Jan (Blanensko)
15.54951.80Šuta Radim (Jihlava)
15.36971.29Prokeš Tomáš (Brno)
18.53871.14Presl David (Brno)
18.35842.00Kavka Daniel (Jihlava)
20.34761.17Lošťák David (Olomouc)
20.34780.88Doubravský Bohumír (Brno)
20.25751.40Stolín Jiří (Pardubice)
20.25761.17Uhlíř Michal (Staropramen Praha)
24.51641.50Buček Ondřej (Olomouc)
24.42623.00Jelínek Tomáš (Staropramen Praha)
24.42670.86Zezula Tadeáš (Brno)
24.33661.00Klimeš Milan (Brno)
24.33661.00Čáň Dominik (Pardubice)
24.15661.00Popelka Vít (Most)
24.15680.75Matoušek Petr (Blanensko)
31.50531.67Havlín Dominik (Brno)
31.50531.67Podzimek David (Staropramen Praha)
31.50551.00Kaďorek Lukáš (Olomouc)
31.41522.50Göth Jakub (Jihlava)
31.41560.83Šuba Jan (Olomouc)
31.32522.50Rous Jan (Plzeň)
31.32531.67Málek Jan (Pardubice)
31.32560.83Levý Stanislav (Most)
31.23522.50Dočekal Michal (Jihlava)
31.23531.67Pernička Marek (Jihlava)
31.23551.00Šultes Pavel (Staropramen Praha)
31.23551.00Drašnar Ondřej (Příbram)
31.23560.83Kryl Pavel ml. (Olomouc)
31.23580.63Baran David (Staropramen Praha)
31.14551.00Moučka Dominik (Brno)
46.31422.00Sklenář Václav (Pardubice)
46.31431.33Pátek Vladimír (Most)
46.31431.33Pekník Tomáš (Plzeň)
46.31441.00Dobšíček Jakub (Brno)
46.31450.80Tošovský Jakub (Příbram)
46.31450.80Jech Marek (Pardubice)
46.31450.80Průcha Adam (Jihlava)
46.31460.67Rus Aleš (Blanensko)
46.22414.00Dvořáček Filip (Jihlava)
46.22422.00Mach Lukáš (Pardubice)
46.22431.33Stara Jan (Blanensko)
46.22441.00Hořava Patrik (Olomouc)
46.22450.80Nemček Miroslav (Plzeň)
46.22450.80Reiter Daniel (Staropramen Praha)
46.13431.33Malenda Tomáš (Olomouc)
46.13450.80Kunický Dominik (Brno)
62.30313.00Macháček Michal (Most)
62.30321.50Banovič Tomáš (Most)
62.30331.00Mareš Jiří (Příbram)
62.21313.00Macko David (Most)
62.21321.50Műller Patrik (Pardubice)
62.21331.00Hakl František (Staropramen Praha)
62.21340.75Rosendorf Stanislav (Pardubice)
62.21340.75Beran Jiří (Pardubice)
62.21360.50Kratochvíl Lukáš (Staropramen Praha)
62.21360.50Souček David (Plzeň)
62.21380.38Michejda Vojtěch (Olomouc)
62.12321.50Sedlák Jakub (Blanensko)
62.12321.50Zbíral Aleš (Olomouc)
62.12331.00Havlíček Jan (Blanensko)
62.12331.00Vitouš Josef (Plzeň)
62.12331.00Liška Martin (Olomouc)
62.12340.75Hájek Daniel (Příbram)
62.03321.50Vymětalík Matěj (Olomouc)
62.03331.00Čížek Josef (Příbram)
62.03350.60Hanč Lukáš (Pardubice)
82.20212.00Belej František ()
82.20221.00Režný Tomáš II. (Olomouc)
82.20221.00Dolechek Danyil (Most)
82.20230.67Bělohlávek Ondřej (Příbram)
82.20230.67Mezera Jan (Příbram)
82.20250.40Mezník Michal (Brno)
82.20250.40Štochl Martin (Příbram)
82.11212.00Birma Tomáš (Staropramen Praha)
82.11212.00Cech Jaroslav (Jihlava)
82.11212.00Cupák Vojtěch (Brno)
82.11212.00Chotěborský Dominik (Plzeň)
82.11212.00Merkl Ondřej (Pardubice)
82.11212.00Švehla Martin (Plzeň)
82.11221.00Hloch Pavel (Blanensko)
82.11240.50Kasal Daniel (Most)
82.11240.50Kubica David (Jihlava)
82.11250.40Vančát Milan (Plzeň)
82.02212.00Žák Filip (Blanensko)
82.02221.00Fejt Michal (Jihlava)
82.02221.00Kubát Jaroslav (Pardubice)
82.02221.00Ošmera Petr (Jihlava)
82.02230.67Chramosta Jan (Jihlava)
82.02270.29Malý David (Příbram)
105.10111.00Kosť Tomáš (Plzeň)
105.10111.00Kostka Dominik (Staropramen Praha)
105.10111.00Kubek Jakub (Staropramen Praha)
105.10111.00Paum František (Plzeň)
105.10111.00Petr Jan (Plzeň)
105.10111.00Tureček Karel (Staropramen Praha)
105.10111.00Vacek Michal (Jihlava)
105.10111.00Vokurka Stanislav (Příbram)
105.10111.00Fišer Antonín (Most)
105.10120.50Hájek Vojtěch (Příbram)
105.10120.50Havelka Lukáš (Příbram)
105.10120.50Chroust Martin (Brno)
105.10120.50Kasýk Zdeněk (Plzeň)
105.10120.50Selinger Tomáš (Brno)
105.10130.33Boček Martin (Most)
105.10130.33Junek Patrik (Příbram)
105.10130.33Lapeš Ondřej (Jihlava)
105.10130.33Koštůr Albert (Most)
105.10130.33Řehák Marek (Pardubice)
105.10130.33Koc Václav (Plzeň)
105.10140.25Habr Martin (Plzeň)
105.10140.25Živný Viktor (Blanensko)
105.10150.20Dražan Michal (Příbram)
105.10150.20Kocour Stanislav (Plzeň)
105.10170.14Macko David II (Brno)
105.01111.00Hora Matěj (Plzeň)
105.01111.00Hrbáček Jakub (Plzeň)
105.01111.00Kutný Petr (Plzeň)
105.01111.00Lafuntál Filip (Jihlava)
105.01111.00Švestka Patrik (Příbram)
105.01111.00Vavrač Jakub (Plzeň)
105.01111.00Kočí Aleš (Příbram)
105.01111.00Krumpolc Petr (Olomouc)
105.01120.50Čadek Roman (Pardubice)
105.01120.50Faitl Ivan (Staropramen Praha)
105.01120.50Fürbacher Karel (Plzeň)
105.01120.50Zeman Tomáš (Olomouc)
105.01130.33Bíro Ondřej (Most)
105.01130.33Fiala David (Plzeň)
105.01130.33Matyska Lukáš (Brno)
105.01130.33Šlégr Václav (Most)
105.01150.20Záleský David (Brno)
105.01160.17Cenek Čeněk (Brno)

Tým střelců 2019/2020



#GólyPrůměrTým
1.506.25Staropramen Praha
2.476.71Jihlava
2.475.88Blanensko
4.425.25Brno
5.405.71Pardubice
6.374.63Olomouc
7.222.75Příbram
8.213.50Most
8.212.63Plzeň



  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2020 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy