TOP účasti na lize 2017/2018

TOP účasti na lize 2017/2018



#ÚčastiHráč
1.14Beran Jiří (Pardubice)
1.14Dušek Zdeněk (Pardubice)
1.14Paděra Ondřej (Pivovar Č.H. Blanensko)
1.14Vančát Milan (Příbram)
5.13Klimeš Jakub (Pivovar Č.H. Blanensko)
5.13Lošťák David (Olomouc)
5.13Mičjan Vlastimil (Pardubice)
5.13Presl David (Brno)
9.12Běhalík Jaroslav (Olomouc)
9.12Boček Martin (Most)
9.12Cenek Čeněk (Brno)
9.12Koudelka Jan (Pivovar Č.H. Blanensko)
9.12Kučera Zdeněk (Jihlava)
9.12Kunc Luboš (Příbram)
9.12Pagáč Lukáš (Olomouc)
9.12Popelka Vít (Most)
9.12Režný Tomáš II. (Olomouc)
9.12Sodoma Jiří (Staropramen Praha)
9.12Šultes Pavel (Staropramen Praha)
20.11Doubravský Bohumír (Brno)
20.11Havlíček Jan (Pivovar Č.H. Blanensko)
20.11Lerch Stanislav (Brno)
20.11Matyáš David (Most)
24.10Čech Antonín (Olomouc)
24.10Fišer Antonín (Most)
24.10Göth Jakub (Jihlava)
24.10Haviar David (Most)
24.10Junek Patrik (Příbram)
24.10Krejčí Jakub (Olomouc)
24.10Kunický Dominik (Brno)
24.10Laštůvka Miroslav (Olomouc)
24.10Levčík Patrik (Brno)
24.10Pospiš Tomáš (Brno)
24.10Řehák Marek (Pardubice)
24.10Sandr David (Příbram)
24.10Studený Filip (Pivovar Č.H. Blanensko)
24.10Šuta Radim (Jihlava)
38.9Drašnar Ondřej (Příbram)
38.9Hloch Pavel (Pivovar Č.H. Blanensko)
38.9Junek Jiří (Příbram)
38.9Kaďorek Lukáš (Olomouc)
38.9Kryl Pavel ml. (Olomouc)
38.9Macko David II (Brno)
38.9Mařík Stanislav (Staropramen Praha)
38.9Nobst Dominik (Most)
38.9Rosůlek Jan (Pardubice)
38.9Sedlák Jakub (Pivovar Č.H. Blanensko)
38.9Slánský Pavel (Staropramen Praha)
38.9Šibal Dominik (Pardubice)
38.9Šimon David (Pardubice)
38.9Šlégr Václav (Most)
38.9Václavek Jindřich (Pardubice)
53.8Demeter Robin (Jihlava)
53.8Hakl František (Staropramen Praha)
53.8Hrubý Lukáš (Olomouc)
53.8Kasal Daniel (Most)
53.8Kobylík Petr (Olomouc)
53.8Kršák Michael (Brno)
53.8Mach Lukáš (Pardubice)
53.8Pořízek Jan (Staropramen Praha)
53.8Pozníček David (Staropramen Praha)
53.8Průcha Adam (Jihlava)
53.8Sklenář Václav (Pardubice)
53.8Tvrzník Břetislav (Staropramen Praha)
65.7Bellada Jaroslav (Staropramen Praha)
65.7Bydžovský Tomáš (Pardubice)
65.7Fejl Dominik (Pardubice)
65.7Kavka Daniel (Jihlava)
65.7Kubica David (Jihlava)
65.7Outrata Pavel (Brno)
65.7Pátek Vladimír (Most)
65.7Pyskatý Jan (Most)
65.7Salák Michal (Staropramen Praha)
65.7Sára Zdeněk (Brno)
65.7Šebek Rostislav (Most)
65.7Tögel Jan (Olomouc)
65.7Tošovský Jakub (Příbram)
65.7Uhlíř Michal (Staropramen Praha)
79.6Fladr Zdeněk (Pivovar Č.H. Blanensko)
79.6Chábera Jakub (Most)
79.6Chytka František (Příbram)
79.6Jurčík Tomáš (Staropramen Praha)
79.6Kraus Adam (Staropramen Praha)
79.6Kučírek Lukáš (Jihlava)
79.6Minx Jan (Pivovar Č.H. Blanensko)
79.6Pohořálek Michal (Příbram)
79.6Rom Lukáš (Příbram)
79.6Semerád Miroslav (Pardubice)
79.6Štochl Martin (Příbram)
90.5Čížek David (Jihlava)
90.5Dobšíček Jakub (Brno)
90.5Knotek Michal (Pardubice)
90.5Kriegsmann Miloš (Jihlava)
90.5Kryl Pavel st. (Olomouc)
90.5Martínek Lukáš (Pivovar Č.H. Blanensko)
90.5Pinc Michal (Příbram)
90.5Sláma Zdeněk (Staropramen Praha)
90.5Širůček Adam (Pivovar Č.H. Blanensko)
90.5Šmerda Michal (Pivovar Č.H. Blanensko)
90.5Vančura Martin (Olomouc)
90.5Víšek Petr (Staropramen Praha)
90.5Zbíral Aleš (Olomouc)
103.4Adamec Filip (Pivovar Č.H. Blanensko)
103.4Baran David (Staropramen Praha)
103.4Bíro Ondřej (Most)
103.4Hanč Lukáš (Pardubice)
103.4Horák Jan (Pivovar Č.H. Blanensko)
103.4Koudelka Tomáš (Pardubice)
103.4Krystl Roman (Pivovar Č.H. Blanensko)
103.4Kubát Jaroslav (Jihlava)
103.4Kubát Jiří (Jihlava)
103.4Lapeš Ondřej (Jihlava)
103.4Macháček Michal (Most)
103.4Mezník Michal (Brno)
103.4Mužík Ladislav (Pardubice)
103.4Novák David (Jihlava)
103.4Pazderník Martin (Příbram)
103.4Preč Antonín (Pivovar Č.H. Blanensko)
103.4Prchal Jiří (Jihlava)
103.4Prokop Michal (Most)
103.4Reiter Daniel (Staropramen Praha)
103.4Selinger Tomáš (Brno)
103.4Slováček Matěj (Pardubice)
103.4Šedivý Lukáš ()
103.4Vašek Martin (Příbram)
103.4Zápotočný Ladislav (Pivovar Č.H. Blanensko)
103.4Zezula Tadeáš (Brno)
128.3Bureš Michal (Staropramen Praha)
128.3Dolejška Matěj (Most)
128.3Dražan Michal (Příbram)
128.3Duba Martin (Jihlava)
128.3Gracias Tomáš (Pivovar Č.H. Blanensko)
128.3Kounovský Tomáš (Staropramen Praha)
128.3Krejčí Karel (Příbram)
128.3Lošťák Ivo (Olomouc)
128.3Mezera Jan (Příbram)
128.3Mezera Petr (Příbram)
128.3Moučka Dominik (Brno)
128.3Poul Tomáš (Jihlava)
128.3Schlehr Martin (Olomouc)
128.3Soběslav Ondřej (Staropramen Praha)
128.3Šlégr Patrik (Most)
128.3Tošenovský Josef (Olomouc)
128.3Traxl Zdeněk (Pivovar Č.H. Blanensko)
128.3Valta Michal (Příbram)
128.3Vyskočil Michal (Olomouc)
128.3Zrzavý Lukáš (Brno)
148.2Aschenbrenner Miloslav (Most)
148.2Belej Michal (Staropramen Praha)
148.2Bernard Martin (Olomouc)
148.2Birma Tomáš (Staropramen Praha)
148.2Buch Zdeněk (Příbram)
148.2Černý David (Most)
148.2Černý Jakub (Most)
148.2Doležal Vojtěch (Pardubice)
148.2Dvořáček Filip (Jihlava)
148.2Faitl Ivan (Staropramen Praha)
148.2Havelka Lukáš (Příbram)
148.2Kavka David (Jihlava)
148.2Kobylík David (Olomouc)
148.2Koutenský Lukáš (Staropramen Praha)
148.2Krška David (Pivovar Č.H. Blanensko)
148.2Macko David (Most)
148.2Mica Tomáš (Brno)
148.2Műller Patrik (Pardubice)
148.2Procházka Jaroslav ()
148.2Prokeš Tomáš (Brno)
148.2Reitoral Adam ()
148.2Rodek Marcel (Staropramen Praha)
148.2Svoboda Patrik (Jihlava)
148.2Tancoš Martin ()
148.2TrojánekLubor (Jihlava)
148.2Voda Filip (Pivovar Č.H. Blanensko)
148.2Záleský David (Brno)
148.2Zelinka Denis (Pardubice)
176.1Alba Roman ()
176.1Bábíček Aleš (Příbram)
176.1Banovič Tomáš (Most)
176.1Bartaloš Daniel (Pardubice)
176.1Bednář David ()
176.1Blaha Pavel (Pivovar Č.H. Blanensko)
176.1Boháč Daniel ()
176.1Branžovský Marek (Příbram)
176.1Bulušek Jan (Brno)
176.1Cupák David (Brno)
176.1Čech Michal ()
176.1Dikusar Maksym (Staropramen Praha)
176.1Dolejška Ladislav (Most)
176.1Dolníček Filip ()
176.1Dratva Lukáš ()
176.1Hapal Lukáš (Pivovar Č.H. Blanensko)
176.1Hladil Martin (Pivovar Č.H. Blanensko)
176.1Hloch Jan (Brno)
176.1Holý Štěpán (Příbram)
176.1Hron Vojtěch (Jihlava)
176.1Idrissov Dias (Staropramen Praha)
176.1Jantovský Lukáš (Pardubice)
176.1Jeřábek Michal (Pivovar Č.H. Blanensko)
176.1Kafka František ()
176.1Klimeš Milan (Brno)
176.1Kmecík Petr (Olomouc)
176.1Kodr Ondřej (Staropramen Praha)
176.1Koštůr Albert (Most)
176.1Koudelka Matěj (Most)
176.1Kuba Roman (Olomouc)
176.1Lacko Ivan (Brno)
176.1Matuška Jan (Pivovar Č.H. Blanensko)
176.1Mišák Pavel ()
176.1NiederleMichal (Jihlava)
176.1Onuščák Dominik (Most)
176.1Pařízek Martin ()
176.1Plichta Antonín (Jihlava)
176.1Polák Jakub ()
176.1Polanský Martin (Pardubice)
176.1Přichystal Ondřej ()
176.1Ptáček Vojtěch (Příbram)
176.1Rajnoch Jan (Staropramen Praha)
176.1Režný Tomáš (Most)
176.1Rosendo Ezequiel Horacio (Most)
176.1Šebek Tomáš (Příbram)
176.1Šenk Jakub (Brno)
176.1Šperer Josef (Příbram)
176.1Štencl Marek ()
176.1Štochl Jakub ()
176.1Tofl Michal ()
176.1Tylč Adam ()
176.1Ujčík Ivo (Jihlava)
176.1Václavek Ondřej (Pivovar Č.H. Blanensko)
176.1Vaněk Jiří (Staropramen Praha)
176.1Vaněk Tomáš (Staropramen Praha)
176.1Večeřa Václav (Brno)
176.1Vondra Miroslav (Jihlava)
176.1Vopršal Matěj (Jihlava)
176.1Vybíhal Matěj (Pivovar Č.H. Blanensko)
176.1Vyskočil Martin (Olomouc)

Tým srdcařů 2017/2018



#Průměrná účastTým
1.11.43Staropramen Praha
2.11.00Olomouc
3.10.93Pardubice
4.10.79Brno
5.10.43Pivovar Č.H. Blanensko
6.10.29Most
7.9.57Příbram
8.8.43Jihlava


  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2018 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme