TOP účasti na lize 2019/2020

TOP účasti na lize 2019/2020



#ÚčastiHráč
1.5Doubravský Bohumír (Brno)
1.5Kocour Stanislav (Plzeň)
1.5Kryl Pavel ml. (Olomouc)
1.5Levčík Patrik (Brno)
1.5Michejda Vojtěch (Olomouc)
1.5Nemček Miroslav (Plzeň)
1.5Tögel Jan (Olomouc)
1.5Vančát Milan (Plzeň)
9.4Baran David (Staropramen Praha)
9.4Cenek Čeněk (Brno)
9.4Fladr Zdeněk (Blanensko)
9.4Hořava Patrik (Olomouc)
9.4Klimeš Jakub (Blanensko)
9.4Lošťák David (Olomouc)
9.4Loukota Jiří (Plzeň)
9.4Macko David II (Brno)
9.4Malý David (Příbram)
9.4Matoušek Petr (Blanensko)
9.4Moučka Dominik (Brno)
9.4Paděra Ondřej (Blanensko)
9.4Presl David (Brno)
9.4Prokeš Tomáš (Brno)
9.4Socher Václav (Staropramen Praha)
9.4Souček David (Plzeň)
9.4Stehno Jakub (Staropramen Praha)
9.4Studený Filip (Blanensko)
9.4Uhlíř Michal (Staropramen Praha)
9.4Záleský David (Brno)
9.4Zezula Tadeáš (Brno)
30.3Běhalík Jaroslav (Olomouc)
30.3Bellada Jaroslav (Staropramen Praha)
30.3Čáň Dominik (Pardubice)
30.3Čížek Josef (Příbram)
30.3Dědoch Matěj (Olomouc)
30.3Drašnar Ondřej (Příbram)
30.3Habr Martin (Plzeň)
30.3Holan Hynek (Příbram)
30.3Chytka František (Příbram)
30.3Jech Marek (Pardubice)
30.3Klimeš Milan (Brno)
30.3Koc Václav (Plzeň)
30.3Kounovský Tomáš (Staropramen Praha)
30.3Kratochvíl Lukáš (Staropramen Praha)
30.3Kunický Dominik (Brno)
30.3Mařík Stanislav (Staropramen Praha)
30.3Mezník Michal (Brno)
30.3Minx Jan (Blanensko)
30.3Mižar Jakub (Plzeň)
30.3Pekník Tomáš (Plzeň)
30.3Pernička Marek (Jihlava)
30.3Plichta Antonín (Jihlava)
30.3Pozníček David (Staropramen Praha)
30.3Průcha Adam (Jihlava)
30.3Ronza David (Olomouc)
30.3Stolín Jiří (Pardubice)
30.3Sušánka Jan (Plzeň)
30.3Šimon David (Pardubice)
30.3Šindelář Jiří (Plzeň)
30.3Štochl Martin (Příbram)
30.3Šuba Jan (Olomouc)
30.3Tošovský Jakub (Příbram)
62.2Bělohlávek Ondřej (Příbram)
62.2Beran Jiří (Pardubice)
62.2Bochníček Tomáš (Plzeň)
62.2Bozalija Said (Most)
62.2Buček Ondřej (Olomouc)
62.2Čadek Roman (Pardubice)
62.2Demeter Robin (Jihlava)
62.2Dočekal Michal (Jihlava)
62.2Fiala David (Plzeň)
62.2Hanč Lukáš (Pardubice)
62.2Havel Jan (Plzeň)
62.2Hloch Pavel (Blanensko)
62.2Chramosta Jan (Jihlava)
62.2Chroust Martin (Brno)
62.2Jelínek Tomáš (Staropramen Praha)
62.2Kaďorek Lukáš (Olomouc)
62.2Kasal Daniel (Most)
62.2Kavka Daniel (Jihlava)
62.2Kubica David (Jihlava)
62.2Lapeš Ondřej (Jihlava)
62.2Levý Stanislav (Most)
62.2Mach Lukáš (Pardubice)
62.2Mařík Tomáš (Staropramen Praha)
62.2Matyska Lukáš (Brno)
62.2Merkl Lukáš (Pardubice)
62.2Mezera Jan (Příbram)
62.2Nikodém Jan (Pardubice)
62.2Popelka Vít (Most)
62.2Reiter Daniel (Staropramen Praha)
62.2Režný Tomáš II. (Olomouc)
62.2Rosendorf Stanislav (Pardubice)
62.2Rosůlek Jan (Pardubice)
62.2Rous Jan (Plzeň)
62.2Rus Aleš (Blanensko)
62.2Řehák Marek (Pardubice)
62.2Selinger Tomáš (Brno)
62.2Sklenář Václav (Pardubice)
62.2Svoboda Richard (Jihlava)
62.2Šultes Pavel (Staropramen Praha)
62.2Šuta Radim (Jihlava)
62.2Vávra Pavel (Most)
62.2Vitouš Josef (Plzeň)
62.2Zeman Marek (Olomouc)
105.1Adamec Filip (Blanensko)
105.1Aschenbrenner Miloslav (Most)
105.1Banovič Tomáš (Most)
105.1Bartaloš Daniel (Pardubice)
105.1Belej František ()
105.1Birma Tomáš (Staropramen Praha)
105.1Bíro Ondřej (Most)
105.1Boček Martin (Most)
105.1Branžovský Marek (Příbram)
105.1Buch Zdeněk (Příbram)
105.1Cupák Vojtěch (Brno)
105.1Čapek Michal (Olomouc)
105.1Denk Patrik (Plzeň)
105.1Dobšíček Jakub (Brno)
105.1Dolníček Filip (Blanensko)
105.1Dražan Michal (Příbram)
105.1Dvořáček Filip (Jihlava)
105.1Fejl Dominik (Pardubice)
105.1Fejt Michal (Jihlava)
105.1Filsak Jan (Jihlava)
105.1Fürbacher Karel (Plzeň)
105.1Goldscheid Ondřej (Olomouc)
105.1Göth Jakub (Jihlava)
105.1Hájek Daniel (Příbram)
105.1Hajžman Marek (Plzeň)
105.1Hakl František (Staropramen Praha)
105.1Havlas Marek (Plzeň)
105.1Havlíček Jan (Blanensko)
105.1Havlín Dominik (Brno)
105.1Hora Matěj (Plzeň)
105.1Chotěborský Dominik (Plzeň)
105.1Chvála Miloš (Pardubice)
105.1Junek Patrik (Příbram)
105.1Kasýk Zdeněk (Plzeň)
105.1Konrád Lukáš (Jihlava)
105.1Kostka Dominik (Staropramen Praha)
105.1Krumpolc Petr (Olomouc)
105.1Kubát Jaroslav (Pardubice)
105.1Kubek Jakub (Staropramen Praha)
105.1Lacina David (Jihlava)
105.1Lafuntál Filip (Jihlava)
105.1Lerch Stanislav (Brno)
105.1Liška Martin (Olomouc)
105.1Macko David (Most)
105.1Málek Jan (Pardubice)
105.1Mareš Jiří (Příbram)
105.1Merkl Ondřej (Pardubice)
105.1Műller Patrik (Pardubice)
105.1Onuščák Dominik (Most)
105.1Ošmera Petr (Jihlava)
105.1Pátek Vladimír (Most)
105.1Podzimek David (Staropramen Praha)
105.1Pyskatý Jan (Most)
105.1Sára Zdeněk (Brno)
105.1Sedlák Jakub (Blanensko)
105.1Slavík Jaroslav (Plzeň)
105.1Stara Jan (Blanensko)
105.1Šlégr Václav (Most)
105.1Vymětalík Matěj (Olomouc)
105.1Zbíral Aleš (Olomouc)
105.1Žák Filip (Blanensko)

Tým srdcařů 2019/2020



#Průměrná účastTým
1.11.60Brno
2.11.00Staropramen Praha
3.9.83Plzeň
4.9.80Olomouc
5.9.75Pardubice
6.9.50Most
7.8.25Příbram
7.8.25Blanensko
7.8.25Jihlava


  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme