TOP účasti na lize 2017/2018

TOP účasti na lize 2017/2018



#ÚčastiHráč
1.7Beran Jiří (Pardubice)
1.7Čech Antonín (Olomouc)
1.7Kučera Zdeněk (Jihlava)
1.7Mičjan Vlastimil (Pardubice)
1.7Paděra Ondřej (Pivovar Č.H. Blanensko)
1.7Vančát Milan (Příbram)
7.6Běhalík Jaroslav (Olomouc)
7.6Cenek Čeněk (Brno)
7.6Doubravský Bohumír (Brno)
7.6Drašnar Ondřej (Příbram)
7.6Dušek Zdeněk (Pardubice)
7.6Fladr Zdeněk (Pivovar Č.H. Blanensko)
7.6Göth Jakub (Jihlava)
7.6Havlíček Jan (Pivovar Č.H. Blanensko)
7.6Junek Jiří (Příbram)
7.6Klimeš Jakub (Pivovar Č.H. Blanensko)
7.6Kryl Pavel st. (Olomouc)
7.6Kubica David (Jihlava)
7.6Kunc Luboš (Příbram)
7.6Laštůvka Miroslav (Olomouc)
7.6Lerch Stanislav (Brno)
7.6Lošťák David (Olomouc)
7.6Matyáš David (Most)
7.6Pagáč Lukáš (Olomouc)
7.6Presl David (Brno)
7.6Sedlák Jakub (Pivovar Č.H. Blanensko)
7.6Šibal Dominik (Pardubice)
7.6Šuta Radim (Jihlava)
7.6Václavek Jindřich (Pardubice)
30.5Boček Martin (Most)
30.5Demeter Robin (Jihlava)
30.5Fišer Antonín (Most)
30.5Knotek Michal (Pardubice)
30.5Kobylík Petr (Olomouc)
30.5Koudelka Jan (Pivovar Č.H. Blanensko)
30.5Krejčí Jakub (Olomouc)
30.5Nobst Dominik (Most)
30.5Popelka Vít (Most)
30.5Režný Tomáš II. (Olomouc)
30.5Řehák Marek (Pardubice)
30.5Semerád Miroslav (Pardubice)
30.5Sodoma Jiří (Praha)
30.5Studený Filip (Pivovar Č.H. Blanensko)
30.5Šimon David (Pardubice)
30.5Šultes Pavel (Praha)
30.5Vančura Martin (Olomouc)
47.4Haviar David (Most)
47.4Hloch Pavel (Pivovar Č.H. Blanensko)
47.4Junek Patrik (Příbram)
47.4Kasal Daniel (Most)
47.4Kavka Daniel (Jihlava)
47.4Kršák Michael (Brno)
47.4Kunický Dominik (Brno)
47.4Levčík Patrik (Brno)
47.4Outrata Pavel (Brno)
47.4Pazderník Martin (Příbram)
47.4Pospiš Tomáš (Brno)
47.4Reiter Daniel (Praha)
47.4Rosůlek Jan (Pardubice)
47.4Sára Zdeněk (Brno)
47.4Sklenář Václav (Pardubice)
47.4Šebek Rostislav (Most)
47.4Šedivý Lukáš (Praha)
47.4Šlégr Václav (Most)
47.4Tošovský Jakub (Příbram)
47.4Tvrzník Břetislav (Praha)
47.4Uhlíř Michal (Praha)
47.4Vašek Martin (Příbram)
69.3Adamec Filip (Pivovar Č.H. Blanensko)
69.3Baran David (Praha)
69.3Bellada Jaroslav (Praha)
69.3Bydžovský Tomáš (Pardubice)
69.3Dobšíček Jakub (Brno)
69.3Dražan Michal (Příbram)
69.3Gracias Tomáš (Pivovar Č.H. Blanensko)
69.3Hakl František (Praha)
69.3Hrubý Lukáš (Olomouc)
69.3Chábera Jakub (Most)
69.3Chytka František (Příbram)
69.3Jurčík Tomáš (Praha)
69.3Kaďorek Lukáš (Olomouc)
69.3Kounovský Tomáš (Praha)
69.3Kriegsmann Miloš (Jihlava)
69.3Kryl Pavel ml. (Olomouc)
69.3Lapeš Ondřej (Jihlava)
69.3Macko David II (Brno)
69.3Mach Lukáš (Pardubice)
69.3Macháček Michal (Most)
69.3Mezera Petr (Příbram)
69.3Minx Jan (Pivovar Č.H. Blanensko)
69.3Pátek Vladimír (Most)
69.3Pinc Michal (Příbram)
69.3Poul Tomáš (Jihlava)
69.3Pozníček David (Praha)
69.3Průcha Adam (Jihlava)
69.3Rom Lukáš (Příbram)
69.3Sandr David (Příbram)
69.3Schlehr Martin (Olomouc)
69.3Slánský Pavel (Praha)
69.3Širůček Adam (Pivovar Č.H. Blanensko)
69.3Tošenovský Josef (Olomouc)
69.3Traxl Zdeněk (Pivovar Č.H. Blanensko)
69.3Zápotočný Ladislav (Pivovar Č.H. Blanensko)
104.2Bernard Martin (Olomouc)
104.2Birma Tomáš (Praha)
104.2Bíro Ondřej (Most)
104.2Čížek David (Jihlava)
104.2Fejl Dominik (Pardubice)
104.2Horák Jan (Pivovar Č.H. Blanensko)
104.2Kavka David (Jihlava)
104.2Kraus Adam (Praha)
104.2Mařík Stanislav (Praha)
104.2Mezera Jan (Příbram)
104.2Mica Tomáš (Brno)
104.2Műller Patrik (Pardubice)
104.2Mužík Ladislav (Pardubice)
104.2Novák David (Jihlava)
104.2Procházka Jaroslav (Praha)
104.2Pyskatý Jan (Most)
104.2Reitoral Adam (Brno)
104.2Salák Michal (Praha)
104.2Selinger Tomáš (Brno)
104.2Šlégr Patrik (Most)
104.2Štochl Martin (Příbram)
104.2Tancoš Martin (Most)
104.2Valta Michal (Příbram)
104.2Víšek Petr (Praha)
104.2Vyskočil Michal (Olomouc)
104.2Zezula Tadeáš (Brno)
130.1Alba Roman (Praha)
130.1Bábíček Aleš (Příbram)
130.1Bednář David (Pivovar Č.H. Blanensko)
130.1Boháč Daniel (Brno)
130.1Branžovský Marek (Příbram)
130.1Cupák David (Brno)
130.1Čech Michal (Pivovar Č.H. Blanensko)
130.1Černý Jakub (Most)
130.1Dikusar Maksym (Praha)
130.1Dolníček Filip (Pivovar Č.H. Blanensko)
130.1Dratva Lukáš (Praha)
130.1Dvořáček Filip (Jihlava)
130.1Hron Vojtěch (Jihlava)
130.1Idrissov Dias (Praha)
130.1Jantovský Lukáš (Pardubice)
130.1Kafka František (Praha)
130.1Kmecík Petr (Olomouc)
130.1Kobylík David (Olomouc)
130.1Koutenský Lukáš (Praha)
130.1Krška David (Pivovar Č.H. Blanensko)
130.1Kuba Roman (Olomouc)
130.1Kubát Jaroslav (Jihlava)
130.1Kučírek Lukáš (Jihlava)
130.1Lacko Ivan (Brno)
130.1Lošťák Ivo (Olomouc)
130.1Macko David (Most)
130.1Matuška Jan (Pivovar Č.H. Blanensko)
130.1Mišák Pavel (Praha)
130.1NiederleMichal (Jihlava)
130.1Onuščák Dominik (Most)
130.1Pařízek Martin (Brno)
130.1Polák Jakub (Most)
130.1Polanský Martin (Pardubice)
130.1Pořízek Jan (Praha)
130.1Prokeš Tomáš (Brno)
130.1Prokop Michal (Most)
130.1Přichystal Ondřej ()
130.1Rodek Marcel (Praha)
130.1Růžička Jiří (Pardubice)
130.1Šenk Jakub (Brno)
130.1Šmerda Michal (Pivovar Č.H. Blanensko)
130.1Šperer Josef (Příbram)
130.1Štencl Marek (Pivovar Č.H. Blanensko)
130.1Štochl Jakub (Příbram)
130.1Tofl Michal (Brno)
130.1Tylč Adam (Brno)
130.1Večeřa Václav (Brno)
130.1Vondrka Miroslav (Jihlava)
130.1Zrzavý Lukáš (Brno)

Tým srdcařů 2017/2018



#Průměrná účastTým
1.11.43Olomouc
2.11.33Praha
3.10.71Pardubice
4.10.67Most
5.10.43Brno
6.10.29Pivovar Č.H. Blanensko
7.9.86Příbram
8.8.29Jihlava


  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2017 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy