TOP účasti na lize 2018/2019

TOP účasti na lize 2018/2019



#ÚčastiHráč
1.11Dušek Zdeněk (Pardubice)
1.11Mičjan Vlastimil (Pardubice)
1.11Paděra Ondřej (Blanensko)
4.10Beran Jiří (Pardubice)
4.10Doubravský Bohumír (Brno)
4.10Junek Patrik (Příbram)
4.10Klimeš Milan (Brno)
4.10Krška David (Blanensko)
4.10Levčík Patrik (Brno)
4.10Mach Lukáš (Pardubice)
4.10Presl David (Brno)
4.10Studený Filip (Blanensko)
13.9Bíro Ondřej (Most)
13.9Hloch Pavel (Blanensko)
13.9Hrubý Lukáš (Olomouc)
13.9Kasal Daniel (Most)
13.9Klimeš Jakub (Blanensko)
13.9Kunický Dominik (Brno)
13.9Prokeš Tomáš (Brno)
13.9Tošovský Jakub (Příbram)
21.8Boček Martin (Most)
21.8Fišer Antonín (Most)
21.8Kavka Daniel (Jihlava)
21.8Krumpolc Petr (Olomouc)
21.8Mařík Stanislav (Staropramen Praha)
21.8Nemček Miroslav (Plzeň)
21.8Pospiš Tomáš (Brno)
21.8Rosůlek Jan (Pardubice)
21.8Řehák Marek (Pardubice)
21.8Sandr David ()
21.8Tögel Jan (Olomouc)
32.7Aschenbrenner Miloslav (Most)
32.7Fejl Dominik (Pardubice)
32.7Havlíček Jan (Blanensko)
32.7Kocour Jakub (Plzeň)
32.7Loukota Jiří (Plzeň)
32.7Macko David II (Brno)
32.7Moučka Dominik (Brno)
32.7Štochl Martin (Příbram)
32.7Štverák Tomáš (Plzeň)
32.7Šultes Pavel (Staropramen Praha)
32.7Vitouš Josef (Plzeň)
32.7Vymětalík Matěj (Olomouc)
44.6Baran David (Staropramen Praha)
44.6Běhalík Jaroslav (Olomouc)
44.6Buček Ondřej (Olomouc)
44.6Cenek Čeněk (Brno)
44.6Demeter Robin (Jihlava)
44.6Denk Patrik (Plzeň)
44.6Drašnar Ondřej (Příbram)
44.6Dražan Michal (Příbram)
44.6Hakl František (Staropramen Praha)
44.6Havelka Lukáš (Příbram)
44.6Chramosta Jan (Jihlava)
44.6Kubát Jaroslav (Pardubice)
44.6Kubica David (Jihlava)
44.6Macko David (Most)
44.6Matyáš David (Most)
44.6Mezera Jan (Příbram)
44.6Minx Jan (Blanensko)
44.6Novotný David (Blanensko)
44.6Plichta Antonín (Jihlava)
44.6Rom Lukáš (Příbram)
44.6Slánský Pavel ()
44.6Stara Jan (Blanensko)
44.6Šuta Radim (Jihlava)
44.6Voda Filip (Blanensko)
44.6Zezula Tadeáš (Brno)
69.5Bartaloš Daniel (Pardubice)
69.5Bohuněk David ()
69.5Dobšíček Jakub (Brno)
69.5Göth Jakub (Jihlava)
69.5Jurčík Tomáš ()
69.5Kasýk Zdeněk (Plzeň)
69.5Kiliján Jakub (Most)
69.5Kocour Stanislav (Plzeň)
69.5Koudelka Jan (Blanensko)
69.5Kučera Zdeněk (Jihlava)
69.5Lerch Stanislav (Brno)
69.5Levý Stanislav (Most)
69.5Lošťák David (Olomouc)
69.5Matoušek Petr (Blanensko)
69.5Mezník Michal (Brno)
69.5Műller Patrik (Pardubice)
69.5Outrata Pavel (Brno)
69.5Paum František (Plzeň)
69.5Polák Jakub (Most)
69.5Popelka Vít (Most)
69.5Pozníček David (Staropramen Praha)
69.5Sára Zdeněk (Brno)
69.5Svoboda Richard (Jihlava)
69.5Šmerda Dominik (Blanensko)
69.5Uhlíř Michal (Staropramen Praha)
69.5Vavrač Jakub (Plzeň)
69.5Víšek Petr (Staropramen Praha)
69.5Záleský David (Brno)
69.5Zbíral Aleš (Olomouc)
69.5Zeman Tomáš (Olomouc)
99.4Adamovič Daniel (Plzeň)
99.4Branžovský Marek (Příbram)
99.4Čáň Dominik (Pardubice)
99.4Fiala David (Plzeň)
99.4Havlas Marek (Plzeň)
99.4Chotěborský Dominik (Plzeň)
99.4Jelínek Tomáš ()
99.4Kaďorek Lukáš (Olomouc)
99.4Kronďák Jan (Plzeň)
99.4Krystl Roman (Blanensko)
99.4Lacina David (Jihlava)
99.4Merkl Lukáš (Pardubice)
99.4Pátek Vladimír (Most)
99.4Režný Tomáš II. (Olomouc)
99.4Sedlák Jakub (Blanensko)
99.4Selinger Tomáš (Brno)
99.4Steinbauer Petr ()
116.3Adamec Filip (Blanensko)
116.3Banovič Tomáš (Most)
116.3Belej František (Příbram)
116.3Hajžman Marek (Plzeň)
116.3Hanč Lukáš (Pardubice)
116.3Hanzlík Radek (Staropramen Praha)
116.3Haviar David (Most)
116.3Holan Hynek (Příbram)
116.3Jech Marek (Pardubice)
116.3Junek Jiří (Příbram)
116.3Kalina Marek (Olomouc)
116.3Kryl Pavel ml. (Olomouc)
116.3Kycelt Vojtěch (Pardubice)
116.3Lošťák Ivo (Olomouc)
116.3Nobst Dominik (Most)
116.3Onuščák Dominik (Most)
116.3Procházka Jaroslav ()
116.3Průcha Adam (Jihlava)
116.3Reiter Daniel (Staropramen Praha)
116.3Sodoma Jiří (Staropramen Praha)
116.3Ťapaj Tomáš (Příbram)
137.2Bednář Jindřich (Blanensko)
137.2Bellada Jaroslav (Staropramen Praha)
137.2Cupák David (Brno)
137.2Černý Jakub (Most)
137.2Daněk Kryštof (Olomouc)
137.2Dikusar Maksym (Staropramen Praha)
137.2Doležal Vojtěch (Pardubice)
137.2Feik Tomáš (Blanensko)
137.2Fladr Zdeněk (Blanensko)
137.2Fürbacher Karel (Plzeň)
137.2Hloušek Dominik (Příbram)
137.2Janů Václav (Příbram)
137.2Kašpárek David (Olomouc)
137.2Koc Václav (Plzeň)
137.2Kočí Aleš (Příbram)
137.2Koštůr Albert (Most)
137.2Krejčí Jakub (Olomouc)
137.2Kubek Jakub (Staropramen Praha)
137.2Lapeš Ondřej (Jihlava)
137.2Macháček Michal (Most)
137.2Marek Tomáš (Plzeň)
137.2Mařík Tomáš (Staropramen Praha)
137.2Nikodém Jan (Pardubice)
137.2Nováček Petr (Olomouc)
137.2Pohořálek Michal (Příbram)
137.2Polák Martin (Příbram)
137.2Pyskatý Jan (Most)
137.2Režný Tomáš (Most)
137.2Rulf Daniel (Most)
137.2Salák Michal (Most)
137.2Sedláček Dominik (Příbram)
137.2Šebek Rostislav (Most)
137.2Šimon David (Pardubice)
137.2Šmerda Michal (Blanensko)
137.2Toman Radek (Jihlava)
137.2Trojánek Tomáš (Jihlava)
137.2Tvrzník Břetislav ()
137.2Valta Michal ()
137.2Verner Miroslav ()
176.1Bělohlávek Ondřej (Příbram)
176.1Bernard Martin (Olomouc)
176.1Bičiště Dominik (Pardubice)
176.1Blaha Pavel (Blanensko)
176.1Bodanský Martin ()
176.1Bureš Michal ()
176.1Bydžovský Tomáš (Pardubice)
176.1Cupák Vojtěch (Brno)
176.1Habr Martin ()
176.1Hladík Jan (Olomouc)
176.1Hloch Jan (Brno)
176.1Holý Michal (Plzeň)
176.1Holý Štěpán ()
176.1Hora Matěj (Plzeň)
176.1Hořava Patrik (Olomouc)
176.1Hradecký Dominik (Plzeň)
176.1Hulina Patrik (Plzeň)
176.1Chytka František (Příbram)
176.1Jandera Rostislav (Příbram)
176.1Kobylík Petr (Olomouc)
176.1Kocúr Dominik (Most)
176.1Konrád Lukáš (Jihlava)
176.1Kostka Dominik (Staropramen Praha)
176.1Kounovský Tomáš (Staropramen Praha)
176.1Kraus Adam ()
176.1Kršák Michael (Brno)
176.1Kryl Pavel st. (Olomouc)
176.1Kubát Jiří (Jihlava)
176.1Kunc Luboš (Příbram)
176.1Málek Jan (Pardubice)
176.1Malý David (Příbram)
176.1Malý Michal ()
176.1Mareš Martin (Jihlava)
176.1Marianus Pavel ()
176.1Martínek Lukáš (Blanensko)
176.1Matyska Lukáš (Brno)
176.1Mezera Petr (Příbram)
176.1Mužík Ladislav (Pardubice)
176.1Nádvorník Michael ()
176.1Novák David (Jihlava)
176.1Pelán Petr ()
176.1Pinc Michal (Příbram)
176.1Pořízek Jan ()
176.1Přibyl Ondřej (Jihlava)
176.1Ric Lukáš (Příbram)
176.1Rous Jan (Plzeň)
176.1Rus Aleš (Blanensko)
176.1Sušánka Jan ()
176.1Svoboda Lukáš (Most)
176.1Tříska Jakub ()
176.1Vančát Milan (Plzeň)
176.1Vaněk Jiří (Staropramen Praha)
176.1Vítek Filip ()
176.1Vokurka Stanislav (Příbram)
176.1Závodný Lukáš (Blanensko)
176.1Zelinka Denis ()
176.1Zvěřina Václav (Staropramen Praha)

Tým srdcařů 2018/2019



#Průměrná účastTým
1.12.00Brno
2.10.73Blanensko
3.10.50Plzeň
4.10.27Příbram
5.10.22Staropramen Praha
6.9.91Pardubice
7.9.36Most
8.9.00Olomouc
9.7.10Jihlava


  

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › Superliga malého fotbalu

© 2019 Insion & Fanshop xFotbal

 

Informace
Výsledky

Týmy

 

 

Partneři Superligy

 

 

 

 

 

Spolupracujeme