« zpět

Brno a Příbram hostí úvodní kvalifikace Superligy do 23 let

15.10.2021 - Brno, Příbram – K plánovanému modelu se v nové sezoně vrací Superliga malého fotbalu do 23 let. Úvodní kvalifikace se uskuteční v sobotu v Brně a v neděli v Příbrami.


Už v loňském ročníku se měla hrát dvoukolově, jenže protiepidemická nařízení dovolila sehrát pouze jeden turnaj každé skupiny. Teď jsou v plánu dvě klání na východě a dvě na západě, jednou na podzim a jednou na jaře. „Jsme rádi, že se vracíme k modelu, který jsme plánovali už před minulou sezonou. Do Superfinále postoupí jen vítěz každé skupiny,“ popsal sportovně-technický ředitel Asociace malého fotbalu České republiky Petr Brejla.

První východní turnaj se uskuteční tuto sobotu od půl jedenácté dopoledne ve Fotbalovém centru Brno, Sladovnická ulice 16. Západní kvalifikace se odehraje v neděli také od půl jedenácté v Příbrami, Žižkova ulice 694.

V květnu ovládly obě klání domácí celky, které se pak utkaly také ve finále. Historicky první titul získalo Brno, jež zdolalo Příbram 7:1. Bronz bral Staropramen Praha po výhře 3:1 s Olomoucí.

 

Rozpis východní skupiny:

- Jaroslav Kára -

Foto: Petr Nečas

Brno a Příbram hostí úvodní kvalifikace Superligy do 23 let._Superliga-U23-2021-22-rozpis-utkani-zapad-los-.jpg._Superliga-U23-2021-podzim-novy-rozpis-utkani-vychod.jpg

Partneři

Ref

 

Staropramen

 

Nike

 

Sabe

 

Idnes