« zpět

Olomouc chce navázat na loňské domácí vítězství s Prahou

Olomouc chce navázat na loňské domácí vítězství s Prahou

26.10.2019 - Hněvotín – Druhá část moravského dvojboje začne pro tým Staropramen Praha ve sváteční pondělí již v jedenáct hodin dopoledne. Nastoupí v Hněvotíně proti domácí Olomouci.


Praha v neděli večer hrála s Blanenskem, kde padla 3:4, a Hanáci z toho můžou těžit. „Aspoň o den dříve vidíme sestavu, která na Moravu z hlavního města vyrazila,“ podotkl olomoucký manažer Tomáš Zeman.

V minulém ročníku Olomouc na domácím trávníku zdolala Prahu 9:6, v hlavním městě pak padla 3:8. „Prahu jsme loni doma porazili a o motivaci nebude nouze. Chceme na podzim určitě ještě nějaké utkání vyhrát. Nejlépe hned s Prahou a doma,“ přemítal Zeman.

V tabulce dělí šestou Olomouc a třetí Prahu pět bodů. „Hlavně doufám, že na Olomouc dobře zregenerujeme, dáme večeři a půjdeme nějak normálně spát, ne že se mi někdo zblázní a bude do sedmi do rána běhat po Olomouci. To by mě mrzelo, ale věřím, že k tomu přistoupíme, jak máme. A pak se nám to vrátí na hřišti,“ říkal před výjezdem pražský trenér Václav Socher.

Olomouc má co napravovat, v posledním utkání doma podlehla Jihlavě hrozivě 2:10. „Jihlava nás od patnácté do třicáté minuty přehrála, otočila z 2:1 na 2:4. Nás srazilo neproměňování šancí. Na začátku druhé půle jsme tlačili a byli aktivní. Bohužel jsme ve 39. minutě dostali z první vážné střely na 2:5 a bylo po zápase. Aktuálně nemáme morální kredit na to pak dohrát utkání například na 3:6. Absolutně odevzdaně jsme si nechali uštědřil debakl, ze kterého se snad do dalších zápasů poučíme,“ zlobil se Zeman.

- Jaroslav Kára -

Foto: Svatopluk Samler


 

Partneři

Ref

 

Staropramen

 

Nike

 

Sabe

 

Idnes