« zpět

Praha napravuje venkovní ztráty, doma přivítá Příbram

Praha napravuje venkovní ztráty, doma přivítá Příbram

01.11.2019 - Praha – Co napravovat má na domácím trávníku tým Staropramen Praha v Superlize malého fotbalu. Po dvou venkovních prohrách přivítá v neděli od osmi hodin večer v utkání osmého kola Příbram.


Praze se nevydařil moravský výjezd, když podlehla Blanensku 3:4 a druhý den Olomouci 5:6 po pokutových kopech. „Bohužel jsem si to plánovali všechno trochu jinak. Na odjezd do Boskovic nám selhala doprava a čekali jsme dvě hodiny na autobus. Přijeli jsme pět minut před začátkem a převlékali se v autobuse. Myslím, že i kvůli tomu od nás nebyla první půle dobrá a museli jsme dotahovat. Druhá už z naší strany byla lepší, akorát jsme nedokázali proměnit šance. V Olomouci jsme bohužel uhráli pouze remízu, domácí byli bojovnější a opět jsme neproměnili příležitosti,“ vracel se k dvojzápasu pražský kapitán Stanislav Mařík.

Do takového rozpoložení přijede do hlavního města Příbram. „Venkovní prohry vůbec neřešíme, víme, jak kvalitní mužstvo Praha má. Musíme k zápasu přistoupit jako ke každému jinému a svým přístupem se pokusit o co nejlepší výsledek. Záleží, jaký tým dá Praha dohromady a jaký my. Od toho se odvíjí průběh utkání,“ poznamenal asistent příbramského kouče Josef Sandr.

Středočeši v posledním utkání podlehli Brnu 2:4 a klesli na poslední devátou pozici tabulky. „Vedli jsme 1:0 a mohli ještě přidat gól. Velká škoda. Brno je samozřejmě velké mužstvo a když se dostane do vedení, těžko se utkání otáčí. Kluci každopádně nezklamali,“ pochválil své svěřence i přes prohru s obhájcem titulu Sandr.

Brno vede tabulku celostátní soutěže o devět bodů před Blanenskem a dokonce o jedenáct před třetí Prahou, byť oba pronásledovatelé mají utkání k dobru. „Brno má už velký náskok. Nic nebalíme, ale bude hodně těžké tento rok získat titul. Ale je to fotbal a stát se může všechno. S Příbramí bereme jenom tři body,“ prohlásil Mařík.

- Jaroslav Kára -

Foto: Jaroslav Pakosta


 

Partneři

Ref

 

Staropramen

 

Nike

 

Sabe

 

Idnes