« zpět

Příbram straší nejofenzivnější tandem Superligy z Blanenska

Příbram straší nejofenzivnější tandem Superligy z Blanenska

23.04.2018 - Příbram – Z týmů na špičce tabulky mají zdánlivě nejsnadnější úlohu. Hráči výběru Černá Hora Blanensko jedou na hřiště poslední Příbrami. Duel osmého kola Superligy malého fotbalu začíná v pondělí v osm hodin večer.


Třetí Blanensko má stejně bodů jako čtvrtá Praha, o bod víc mají Pardubice s Brnem, ale všichni nejbližší soupeři Jihomoravanů už úvodní jarní duel odehráli. „Příbram je sice momentálně na

chvostu tabulky, ale má kvalitní hráče. Nechceme zápas podcenit, chceme si s Příbrami odvézt všechny tři body,“ prohlásil příbramský trenér Petr Dolníček.

Příbram na podzim získala pouhé tři body a krčí se na poslední osmé pozici šest bodů za Olomoucí. „Jelikož nás čeká soupeř z Blanenska, půjdeme do utkání s pokorou, ale zároveň hladoví urvat co nejlepší výsledek. Rozhodně nemáme co ztratit a na jaře doma body rozdávat nechceme,“ pronesl příbramský trenér Josef Sandr.

Na podzim Blanensko na domácím hřišti v Boskovicích porazilo Středočechy 4:2. „Teď se nesmíme nechat ukolébat a podcenit soupeře. Potřebujeme hrát aktivně od začátku zápasu a dostat soupeře pod tlak,“ nabádal blanenský trenér.

Příbram straší nejofenzivnější tandem Superligy malého fotbalu, Ondřej Paděra za podzim nasázel osmnáct branek, Jan Koudelka jen o jednu méně. Víc jich v soutěži dal pouze pardubický Jiří Beran, který se trefil devatenáctkrát. „Pozor si rozhodně musíme dát na duo Koudelka - Paděra, které dává nespočet gólů. Pokud se nám je podaří uhlídat, nebál bych se říci, že máme napůl vyhráno. Ale co bude na soupeře platit, si nechám pro hráče do kabiny,“ pousmál se Sandr.

- Jaroslav Kára -

Foto: Petr Nečas


 

Partneři

Ref

 

Staropramen

 

Nike

 

Sabe

 

Idnes