« zpět

Příbram touží po zopakování nečekaného vítězství proti Blanensku

16.09.2018 - Příbram – Když v úvodním jarním kole minulé sezony Superligy malého fotbalu Příbram zaskočila Pivovar Černou Horu Blanensko, byl to dost šokující výsledek. O stejné překvapení se Středočeši pokusí na domácím hřišti znovu v úterý pět minut před pátou hodinu odpoledne.


Duel v přímém přenosu vysílá kanál ČT sport. „Určitě budeme rádi, když půjde o vyrovnaný zápas. Jelikož se duel odehraje před kamerami České televize, chceme předvést takový výkon, za který se nemusíme stydět,“ prohlásil příbramský kouč Josef Sandr.

Své svěřence tradičně upozorní na dvojici českých reprezentantů, mistrů světa i Evropy Ondřeje Paděru s Janem Koudelkou. „Blanensko se pro většinu soutěže rovná Koudelka s Paděrou. Není tedy pochyb, že právě tito dva hráči budou největší riziko pro naši branku. Mám však pocit, že pokud dokážeme eliminovat právě tyto dva zmiňované a předvedeme kvalitní týmový výkon, můžeme zopakovat loňskou nečekanou výhru,“ pronesl Sandr.

To blanenský medailový aspirant nehodlá dopustit. „Příbram v minulém kole prohrála v Brně, ale doma bude mnohem silnější. I přesto tam jedeme s odhodláním jí oplatit jarní porážku a odvézt si tři body,“ uvedl blanenský trenér Petr Dolníček.

Příbram v úvodním kole podlehla v Brně vysoko 1:9. „Určitě to byla facka. Brno svou kvalitou hráčů v týmu bude hrát o titul. Pokusíme se poučit z chyb, které jsme nadělali v zápase a uvidíme, jaký výsledek to přinese na konci utkání s Blanenskem. Musíme se především soustředit sami na sebe a podat stoprocentní výkon,“ doplnil příbramský trenér.

Blanensko vstoupilo do nové sezony domácím vítězstvím 5:3 nad Olomoucí. „Byl to první zápas po letní přestávce. Určité chyby jsme udělali. V dalších duelech se jich potřebujeme vyvarovat,“ podotkl Dolníček.

K televiznímu duelu pravděpodobně vyrazí se silnou sestavou. „Samozřejmě úterní termín není ideální. Jedeme v dopoledních hodinách, takže každý si musí vzít dovolenou,“ připomněl blanenský kouč.

- Jaroslav Kára -

Foto: Petr Nečas

Příbram touží po zopakování nečekaného vítězství proti Blanensku

Partneři

Ref

 

Staropramen

 

Nike

 

Sabe

 

Idnes