« zpět

Výhra bude neskončit poslední, vyhlíží jaro trenér Příbrami

Výhra bude neskončit poslední, vyhlíží jaro trenér Příbrami

23.04.2018 - Příbram – Na zbytek tabulky Superligy malého fotbalu vzhlížejí s odstupem, který sotva doženou. Příbramští hráči uzavírají pořadí na osmé pozici, ale na jaře touží po posunu. „Chceme si připsat víc výher než na podzim,“ oznámil trenér středočeského výběru Josef Sandr.


Jak se těšíte na start jarní části Superligy malého fotbalu?

Po delší pauze se těšíme úplně stejným způsobem jako ostatní mužstva, natěšení jsou především hráči a já jako trenér jsem spíš plný očekávání.

Setkali jste se s hráči při trénincích, nebo při nějakém přípravném duelu?

Naplánované jsme měli dvě přípravná utkání, bohužel se ani jedno neodehrálo, což mě velice mrzí. Takřka se všemi hráči se setkávám na naší Příbramské malé kopané, kde se utkávají proti sobě, tudíž je mám neustále na očích a beru to de facto jako trénink výběru. (smích)

Zařadíte do jarní části sezony nějaké nové tváře?

Nechci být konkrétní. Něco rozpracovaného máme, uvidíme, jak to ve finále vše dopadne.

S jakými ambicemi vstupujete do jarní části soutěže?

Rozhodně připsat si víc výher než na podzim, a tudíž vystoupat tabulkou výš. Nechci mít přehnané ambice a jsem realista, tudíž bych na konci soutěže bral jako obrovskou výhru, kdybychom se neumístili na posledním místě.

Co říkáte na neskutečně vyrovnanou tabulku po podzimu?

Je to velice pozitivní, je vidět, že výběry se zkvalitňují a celá ta práce okolo malého fotbalu jde nahoru. Z osobního hlediska mě trošku mrzí, že v té vyrovnané tabulce nehrajeme také prim, ale pevně věřím, že se to změní.

Vzhlížíte podle důležitosti k nějakým duelům, které podle vás rozhodnou o umístěních?

Bude to znít jako klišé, ale připravujeme se zápas od zápasu. V tuto chvíli jsou pro nás stěžejní především domácí duely, ve kterých chceme naplno bodovat.

Máte jasnou vizi, co chcete na jaře předvádět za hru, v čem jste se například poučili z podzimu?

Představu mám, uvidíme, jak se nám to podaří plnit na hřišti. Jedno z poučení však určitě zmíním, že se musíme stár produktivnějším týmem.

- Jaroslav Kára -


 

Partneři

Ref

 

Staropramen

 

Nike

 

Sabe

 

Idnes