Výsledky | kolo 2

Tabulka Kolo 2 Rozpis Střelci Gólmani Hříšníci Srdcaři


Kolo 2
Domácí
Staropramen Praha
2:0Hosté
Příbram

Góly 2: Baran David 1, Rossmann Tomáš 1
Asistence 2: Mařík Stanislav 1, Rossmann Tomáš 1
Účast 11: Baran David, Bezstarosti Tomáš, Kubek Jakub, Mařík Stanislav, Mařík Tomáš, Novotný Jindřich, Průša Adam, Rossmann Tomáš, Socher Václav, Verner Miroslav, Vít Lukáš
Gólman: Bezstarosti Tomáš



Pá 17.09. 20:00
(0:0)
Kubečka Matěj, Pelikán Jiří
Západ


ŽK 3: Beran Ondřej, Hájek Daniel ml., Ptáček Vojtěch
Účast 9: Beran Ondřej, Drašnar Ondřej, Hájek Daniel ml., Junek Patrik, Malý David, Mezera Jan, Ptáček Vojtěch, Sandr David, Štochl Martin
Gólman: Beran Ondřej



Domácí
Most
5:3Hosté
Plzeň

Góly 5: Harzer Antonín 1, Kasal Daniel 1, Salák Michal 1, Šlégr Václav 2
Asistence 4: Dolechek Danyil 1, Kasal Daniel 2, Popelka Vít 1
Účast 13: Baksa Radek, Bíro Ondřej, Dolechek Danyil, Formánek Jiří, Gedeon Filip, Harzer Antonín, Kasal Daniel, Levý Stanislav, Popelka Vít, Salák Michal, Šlégr Václav, Zetka Tomáš, Zigmund Jiří
Gólman: Bíro Ondřej



Ne 19.09. 14:00
(3:0)
Šťástka Michal, Dočekal Martin
Západ

Góly 3: Kutný Petr 1, Šebek Jan 2
Asistence 1: Vitouš Josef 1
Účast 10: Kocour Stanislav, Kosť Tomáš, Kutný Petr, Nemček Miroslav, Souček David, Šebek Jan, Šindelář Jiří, Vacín Jan, Vavrač Jakub, Vitouš Josef
Gólman: Vacín Jan



Domácí
Blanensko
2:5Hosté
Brno

Góly 2: Kucharčuk Pavel 2
Asistence 2: Hlaváček Roman 1, Minx Jan 1
ŽK 3: Fládr Zdeněk, Hlaváček Roman, Krška David
Účast 9: Fládr Zdeněk, Hlaváček Roman, Klimeš Jakub, Krška David, Kucharčuk Pavel, Minx Jan, Novotný David, Paděra Ondřej, Rus Aleš
Gólman: Klimeš Jakub



Ne 19.09. 20:00
(1:2)
Dolanský Jiří, Stria Jiří
Východ

Góly 5: Doubravský Bohumír 1, Presl David 2, Prokeš Tomáš 2
Asistence 4: Dobšíček Jakub 1, Doubravský Bohumír 1, Hloch Jan 1, Presl David 1
ŽK 1: Macko David II
Účast 10: Cenek Čeněk, Dobšíček Jakub, Doubravský Bohumír, Hloch Jan, Kunický Dominik, Lerch Stanislav, Macko David II, Presl David, Prokeš Tomáš, Zrzavý Lukáš
Gólman: Zrzavý Lukáš



Domácí
Olomouc Mighty Ducks
10:3Hosté
Jihlava

Góly 10: Janotka Tomáš 1, Kaďorek Lukáš 2, Kryl Pavel ml. 1, Pazdera Vojtěch 2, Šuba Jan 1, Tögel Jan 1, Vychodil Lukáš 2
Asistence 8: Galus Michal 1, Kaďorek Lukáš 2, Lošťák David 4, Malenda Tomáš 1
Účast 12: Galus Michal, Janotka Tomáš, Kaďorek Lukáš, Kalina Marek, Kryl Pavel ml., Lošťák David, Malenda Tomáš, Pazdera Vojtěch, Šuba Jan, Tögel Jan, Vychodil Lukáš, Zeman Tomáš II
Gólman: Kalina Marek



Po 20.09. 20:00
(5:0)
Virčík Vlastimil, Tomiga Jan
Východ

Góly 3: Skotar Dominik 1, Votoupal Michal 2
Asistence 2: Chramosta Jan 1, Lapeš Ondřej 1
Účast 8: Dvořáček Filip, Hrobař Robin, Chramosta Jan, Konrád Lukáš, Lapeš Ondřej, Skotar Dominik, Votoupal Michal, Záturecký Juraj
Gólman: Konrád Lukáš



Domácí
Pardubice
3:1Hosté
MF Baník Ostrava

Góly 3: Formáček David 1, Rosůlek Jan 1, Tulach Martin 1
Asistence 2: Fotul Daniel 1, Lát David 1
ŽK 2: Felkl Petr, Rosůlek Jan
Účast 12: Felkl Petr, Formáček David, Fotul Daniel, Jech Marek, Lát David, Málek Jan, Rosůlek Jan, Řehák Marek, Semínko David, Svěrák Daniel, Svoboda Tomáš, Tulach Martin
Gólman: Jech Marek



Po 20.09. 20:00
(1:0)
Pfeifer Michal, Kubečka Pavel
Východ

Góly 1: Ševčík Jakub 1
Asistence 1: Sedlář Dominik 1
ŽK 2: Galus Martin, Ševčík Jakub
Účast 12: Blokša Martin, Bulař René, Galus Martin, Jemelka Martin, Mikšovič Jan, Murín Mário, Pertlík Jan, Pitřík Maxim, Potůček Václav, Sedlář Dominik, Ševčík Jakub, Vítek Rostislav
Gólman: Murín Mário



Domácí
Vlci Kolín
0:5Hosté
SC Koráb Praha


ŽK 2: Hofman František, Rosendorf Stanislav
Účast 11: Biroš Martin, Dostál Lukáš, Hofman František, Kesner Petr, Kmoch Tomáš, Kratochvíl Jan, Myška Pavel, Oberreiter Jiří, Rosendorf Stanislav, Vojtíšek Matěj, Vyhnánek Adam
Gólman: Dostál Lukáš



Út 21.09. 19:00
(0:1)
Kohout Kamil, Kubečka Matěj
Západ

Góly 5: Kouklík Tomáš 2, Krejzl Adam 2, Macháček David 1
Asistence 4: Kouklík Tomáš 1, Krejzl Adam 1, Rothe Tomáš 2
ŽK 2: Pospíšil Jakub, Rothe Tomáš
Účast 10: Hulinský Petr, Jurčík Tomáš, Kouklík Tomáš, Krejzl Adam, Macháček David, Pospíšil Jakub, Rothe Tomáš, Slánský Pavel, Stehno Jakub, Špaček Jan
Gólman: Stehno Jakub






Partneři

Ref

 

Staropramen

 

Nike

 

Sabe

 

Idnes