Výsledky | kolo 3

Tabulka Kolo 3 Rozpis Střelci Gólmani Hříšníci Srdcaři


Kolo 3
Domácí
SC Koráb Praha
3:3Hosté
Staropramen Praha

Góly 3: Kouklík Tomáš 1, Macháček David 1, Scharf David 1
Asistence 2: Barták Marek 1, Jurčík Tomáš 1
ŽK 1: Slánský Pavel
Účast 12: Barták Marek, Carda Jan, Hulinský Petr, Jurčík Tomáš, Kouklík Tomáš, Lehotský Pavol, Macháček David, Rothe Tomáš, Scharf David, Slánský Pavel, Stehno Jakub, Špaček Jan
Gólman: Stehno Jakub



Ne 03.10. 19:00
(0:2)
Šik Michal, Pelikán Jiří
PK 2:1
Západ

Góly 3: Hakl František 1, Jelínek Tomáš 1, Sládek Václav 1
Asistence 1: Mařík Stanislav 1
ŽK 3: Pozníček David, Socher Václav, Verner Miroslav
Účast 11: Baran David, Bezstarosti Tomáš, Hakl František, Jelínek Tomáš, Mařík Stanislav, Novotný Jindřich, Pozníček David, Rossmann Tomáš, Sládek Václav, Socher Václav, Verner Miroslav
Gólman: Bezstarosti Tomáš



Domácí
Jihlava
3:8Hosté
Blanensko

Góly 3: Svoboda Richard 2, Votoupal Michal 1
Asistence 3: Průcha Adam 1, Svoboda Richard 1, Votoupal Michal 1
Účast 11: Chramosta Jan, Konrád Lukáš, Kubica David, Kučera Zdeněk, Lapeš Ondřej, Ošmera Petr, Plichta Antonín, Průcha Adam, Skotar Dominik, Svoboda Richard, Votoupal Michal
Gólman: Konrád Lukáš



Ne 03.10. 19:30
(1:3)
Dolanský Jiří, Novák Filip
Východ

Góly 8: Koudelka Jan 1, Kucharčuk Pavel 1, Paděra Ondřej 5, Rus Aleš 1
Asistence 8: Fládr Zdeněk 1, Koudelka Jan 4, Kucharčuk Pavel 1, Rus Aleš 2
Účast 10: Fládr Zdeněk, Hlaváček Roman, Klimeš Jakub, Koudelka Jan, Kucharčuk Pavel, Minx Jan, Muzikant Radim, Novotný David, Paděra Ondřej, Rus Aleš
Gólman: Klimeš Jakub



Domácí
MF Baník Ostrava
4:3Hosté
Olomouc Mighty Ducks

Góly 4: Dziuba Denis 1, Galus Martin 1, Chrašč Filip 1, Ševčík Jakub 1
Asistence 1: Gaži Filip 1
ŽK 3: Galus Martin, Jemelka Martin, Murín Mário
Účast 12: Blokša Martin, Dostál Radim, Dziuba Denis, Frébort Jaromír, Galus Martin, Gaži Filip, Chrašč Filip, Jemelka Martin, Klos Karel, Moučka Ondřej, Murín Mário, Ševčík Jakub
Gólman: Murín Mário



Po 04.10. 19:00
(0:2)
Virčík Vlastimil, Šištík Petr
Východ

Góly 3: Kaďorek Lukáš 1, Malenda Tomáš 1, Šuba Jan 1
Asistence 3: Čapek Michal 1, Malenda Tomáš 1, Šuba Jan 1
ŽK 2: Šuba Jan, Vychodil Lukáš
ČK 1: Šuba Jan
Účast 12: Čapek Michal, Galus Michal, Kaďorek Lukáš, Kalina Marek, Kryl Pavel ml., Lošťák David, Malenda Tomáš, Pazdera Vojtěch, Šuba Jan, Tögel Jan, Vychodil Lukáš, Zeman Tomáš II
Gólman: Kalina Marek



Domácí
Brno
8:2Hosté
Pardubice

Góly 8: Doubravský Bohumír 1, Havlín Dominik 2, Hloch Jan 1, Lerch Stanislav 1, Levčík Patrik 1, Presl David 2
Asistence 7: Cenek Čeněk 1, Doubravský Bohumír 1, Levčík Patrik 1, Macko David II 2, Prokeš Tomáš 1, Zezula Tadeáš 1
Účast 12: Cenek Čeněk, Doubravský Bohumír, Havlín Dominik, Hloch Jan, Kunický Dominik, Lerch Stanislav, Levčík Patrik, Macko David II, Presl David, Prokeš Tomáš, Zezula Tadeáš, Zrzavý Lukáš
Gólman: Zrzavý Lukáš



Po 04.10. 20:00
(3:1)
Tomiga Jan, Sýkora Tomáš
Východ

Góly 2: Formáček David 1, Stránský Josef 1
Asistence 1: Rosůlek Jan 1
Účast 10: Felkl Petr, Formáček David, Fotul Daniel, Hátle Ondřej, Kouba Matěj, Krátký Lukáš, Málek Jan, Rambousek Adam, Rosůlek Jan, Stránský Josef
Gólman: Kouba Matěj



Domácí
Příbram
5:7Hosté
Most

Góly 5: Drašnar Ondřej 1, Hájek Daniel ml. 2, Štochl Martin 2
Asistence 5: Hájek Daniel ml. 1, Junek Patrik 1, Sandr David 1, Štochl Martin 1, Vlk Jiří 1
ŽK 1: Drašnar Ondřej
Účast 11: Drašnar Ondřej, Hájek Daniel ml., Hauser Karel, Junek Jiří, Junek Patrik, Malý David, Pužík Michal, Sandr David, Štochl Martin, Trnka Filip, Vlk Jiří
Gólman: Hauser Karel



Út 05.10. 19:00
(3:4)
Kohout Kamil, Soukup Marek
Západ

Góly 7: Bíro Ondřej 1, Dolechek Danyil 2, Kasal Daniel 3, Šlégr Václav 1
Asistence 7: Bíro Ondřej 1, Koudelka Matěj 1, Levý Stanislav 3, Polák Jakub 1, Šlégr Václav 1
Účast 9: Bíro Ondřej, Dolechek Danyil, Harzer Antonín, Kasal Daniel, Koudelka Matěj, Levý Stanislav, Polák Jakub, Šlégr Václav, Zetka Tomáš
Gólman: Bíro Ondřej



Domácí
Plzeň
10:2Hosté
Vlci Kolín

Góly 10: Denk Patrik 2, Kasýk Zdeněk 2, Kosť Tomáš 1, Paum František 2, Šebek Jan 1, Šindelář Jiří 1, Vavrač Jakub 1
Asistence 6: Paum František 1, Petr Jan 1, Souček David 1, Šindelář Jiří 1, Vavrač Jakub 2
Účast 14: Adamovič Daniel, Denk Patrik, Kasýk Zdeněk, Kosť Tomáš, Kubeš Jan, Meszárosz Michal, Paum František, Petr Jan, Skalozubov Yuriy, Souček David, Šebek Jan, Šindelář Jiří, Tříska Jakub, Vavrač Jakub
Gólman: Adamovič Daniel



Út 05.10. 20:00
(7:1)
Šťástka Michal, Pelikán Jiří
Západ

Góly 2: Vyhnánek Adam 2
Asistence 1: Oberreiter Jiří 1
Účast 7: Bína Daniel, Biroš Martin, Bug Martin, Hetcl Ladislav, Oberreiter Jiří, Vojtíšek Matěj, Vyhnánek Adam
Gólman: Bína Daniel






Partneři

Ref

 

Staropramen

 

Nike

 

Sabe

 

Idnes