Výsledky | kolo 6

Tabulka Kolo 6 Rozpis Střelci Gólmani Hříšníci Srdcaři


Kolo 6
Domácí
Vlci Kolín
4:11Hosté
Most

Góly 4: Koděra David 2, Urban Štěpán 2
Asistence 4: Hofman František 2, Vyhnánek Adam 2
ŽK 1: Oberreiter Jiří
Účast 11: Bug Martin, Dostál Lukáš, Hofman František, Kesner Petr, Koděra David, Mihovský Tomáš, Oberreiter Jiří, Stránský Jindřich, Urban Štěpán, Vojtíšek Matěj, Vyhnánek Adam
Gólman: Dostál Lukáš



Út 02.11. 19:00
(1:6)
Šik Michal, Pelikán Jiří
Západ

Góly 11: Baksa Radek 1, Benda Vojtěch 1, Dolechek Danyil 3, Kasal Daniel 5, Polák Jakub 1
Asistence 11: Benda Vojtěch 1, Dolechek Danyil 5, Exner Pavel 1, Kasal Daniel 1, Levý Stanislav 2, Zetka Tomáš 1
Účast 10: Baksa Radek, Benda Vojtěch, Dolechek Danyil, Exner Pavel, Harzer Antonín, Kasal Daniel, Levý Stanislav, Polák Jakub, Šlégr Václav, Zetka Tomáš
Gólman: Šlégr Václav



Domácí
Pardubice
5:8Hosté
Blanensko

Góly 5: Krátký Lukáš 1, Lát David 1, Rosůlek Jan 1, Stránský Josef 2
Asistence 4: Jech Marek 1, Rosůlek Jan 1, Stránský Josef 1, Šmíd Nicolas 1
Účast 15: Born Lukáš, Formáček David, Fotul Daniel, Jech Marek, Kouba Matěj, Krátký Lukáš, Kubín Vojtěch, Lát David, Málek Jan, Outrata Tomáš, Rosůlek Jan, Semínko David, Stránský Josef, Šmíd Nicolas, Tulach Martin
Gólman: Šmíd Nicolas



Po 08.11. 19:30
(3:4)
Sýkora Tomáš, Soukup Marek
Východ

Góly 8: Hlaváček Roman 1, Muzikant Radim 1, Paděra Ondřej 4, Rus Aleš 1, Studený Filip 1
Asistence 7: Hlaváček Roman 1, Kucharčuk Pavel 3, Matoušek Petr 1, Muzikant Radim 1, Rus Aleš 1
Účast 9: Hlaváček Roman, Klimeš Jakub, Kucharčuk Pavel, Matoušek Petr, Muzikant Radim, Novotný David, Paděra Ondřej, Rus Aleš, Studený Filip
Gólman: Klimeš Jakub



Domácí
MF Baník Ostrava
3:3Hosté
Jihlava

Góly 4: Bělíček Tomáš 1, Moučka Matěj 1, Ševčík Jakub 2
Asistence 3: Frébort Jaromír 1, Gaži Filip 1, Potůček Václav 1
Účast 12: Bělíček Tomáš, Blokša Martin, Frébort Jaromír, Gaži Filip, Gaži Martin, Chrašč Filip, Moučka Matěj, Moučka Ondřej, Murín Mário, Potůček Václav, Ševčík Jakub, Vrabec Jakub
Gólman: Murín Mário



Po 08.11. 19:30
(3:2)
Tomiga Jan, Tomai Martin
PK 7:6
Východ

Góly 3: Dvořáček Filip 1, Míča Jiří 2
Asistence 2: Svoboda Richard 2
Účast 8: Benáček Jakub, Dvořáček Filip, Hrobař Robin, Kubica David, Míča Jiří, Prokeš Michal, Svoboda Richard, Votoupal Michal
Gólman: Kubica David



Domácí
Olomouc Mighty Ducks
4:10Hosté
Brno

Góly 4: Čapek Michal 1, Pazdera Vojtěch 2, Vychodil Lukáš 1
Asistence 4: Buček Ondřej 1, Galus Michal 1, Tögel Jan 2
ŽK 3: Kalina Marek, Malenda Tomáš, Šuba Jan
Účast 13: Buček Ondřej, Čapek Michal, Galus Michal, Kaďorek Lukáš, Kalina Marek, Kryl Pavel ml., Lošťák David, Malenda Tomáš, Pazdera Vojtěch, Šuba Jan, Tögel Jan, Vychodil Lukáš, Zeman Tomáš II
Gólman: Kalina Marek



Po 08.11. 20:00
(2:4)
Pfeifer Michal, Perutka Jiří
Východ

Góly 10: Cenek Čeněk 2, Doubravský Bohumír 1, Hloch Jan 1, Levčík Patrik 2, Presl David 2, Prokeš Tomáš 2
Asistence 8: Cenek Čeněk 1, Hloch Jan 1, Klimeš Milan 2, Levčík Patrik 1, Macko David II 1, Prokeš Tomáš 1, Zezula Tadeáš 1
ŽK 1: Hloch Jan
Účast 11: Cenek Čeněk, Doubravský Bohumír, Hloch Jan, Klimeš Milan, Kunický Dominik, Levčík Patrik, Macko David II, Presl David, Prokeš Tomáš, Zezula Tadeáš, Zrzavý Lukáš
Gólman: Zrzavý Lukáš



Domácí
SC Koráb Praha
2:5Hosté
Příbram

Góly 2: Nový Jakub 1, Rothe Tomáš 1
Asistence 1: Hulinský Petr 1
ŽK 1: Jurčík Tomáš
Účast 10: Barták Marek, Hulinský Petr, Jurčík Tomáš, Kouklík Tomáš, Macháček David, Nový Jakub, Petr Kryštof, Rothe Tomáš, Slánský Pavel, Stehno Jakub
Gólman: Stehno Jakub



Út 09.11. 19:00
(1:3)
Šťástka Michal, Kohout Kamil
Západ

Góly 5: Čížek Josef 1, Krůta Milan 1, Kuška Martin 1, Malý David 1, Pavlišta Jonáš 1
Asistence 5: Bašík Pavel 1, Čížek Josef 1, Drašnar Ondřej 1, Malý David 2
ŽK 3: Bašík Pavel, Čížek Josef, Drašnar Ondřej
Účast 12: Bašík Pavel, Beran Ondřej, Bohuslav Jan, Čížek Josef, Drašnar Ondřej, Junek Patrik, Krůta Milan, Kuška Martin, Malý David, Pavlišta Jonáš, Sandr David, Štochl Martin
Gólman: Beran Ondřej



Domácí
Staropramen Praha
14:0Hosté
Plzeň

Góly 14: Baran David 1, Kubek Jakub 2, Mařík Stanislav 3, Novotný Jindřich 1, Podzimek David 1, Socher Václav 3, Verner Miroslav 3
Asistence 10: Hakl František 1, Kubek Jakub 3, Mařík Stanislav 1, Podzimek David 3, Socher Václav 1, Verner Miroslav 1
Účast 9: Baran David, Bezstarosti Tomáš, Hakl František, Kubek Jakub, Mařík Stanislav, Novotný Jindřich, Podzimek David, Socher Václav, Verner Miroslav
Gólman: Bezstarosti Tomáš



Út 23.11. 20:00
(10:0)
Kubečka Pavel, Kubečka Matěj
Západ


Účast 9: Bezdička Václav, Janda Tomáš, Kocour Stanislav, Kosť Tomáš, Kubeš Jan, Kutný Petr, Šebek Jan, Vacín Jan, Vančát Milan
Gólman: Vančát Milan






Partneři

Ref

 

Staropramen

 

Nike

 

Sabe

 

Idnes