Výsledky | kolo 7

Tabulka Kolo 7 Rozpis Střelci Gólmani Hříšníci Srdcaři


Kolo 7
Domácí
Příbram
2:7Hosté
Staropramen Praha

Góly 2: Krůta Milan 1, Pavlišta Jonáš 1
Asistence 1: Sandr David 1
Účast 13: Beran Ondřej, Berka Filip, Bohuslav Jan, Čížek Josef, Junek Jiří, Junek Patrik, Krůta Milan, Malý David, Mezera Jan, Pavlišta Jonáš, Sandr David, Štochl Martin, Vlk Jiří
Gólman: Bohuslav Jan



Ne 14.11. 20:30
(2:4)
Kubečka Pavel, Kubečka Matěj
Západ

Góly 7: Kostka Dominik 1, Mařík Stanislav 1, Podzimek David 3, Rossmann Tomáš 1, Žížala Daniel 1
Asistence 6: Baran David 1, Hakl František 1, Kostka Dominik 1, Mařík Stanislav 1, Novotný Jindřich 1, Pozníček David 1
Účast 10: Baran David, Hakl František, Kostka Dominik, Mařík Stanislav, Novotný Jindřich, Podzimek David, Pozníček David, Rossmann Tomáš, Vít Lukáš, Žížala Daniel
Gólman: Vít Lukáš



Domácí
Brno
2:5Hosté
Blanensko

Góly 2: Klimeš Milan 1, Prokeš Tomáš 1
Asistence 2: Cenek Čeněk 1, Levčík Patrik 1
ŽK 3: Cenek Čeněk, Macko David II, Zrzavý Lukáš
Účast 12: Cenek Čeněk, Doubravský Bohumír, Hloch Jan, Klimeš Milan, Kunický Dominik, Levčík Patrik, Macko David II, Matyska Lukáš, Presl David, Prokeš Tomáš, Zezula Tadeáš, Zrzavý Lukáš
Gólman: Kunický Dominik



Po 15.11. 20:00
(1:1)
Pfeifer Michal, Sýkora Tomáš
Východ

Góly 5: Koudelka Jan 2, Paděra Ondřej 3
Asistence 4: Klimeš Jakub 1, Koudelka Jan 1, Rus Aleš 2
ŽK 1: Koudelka Jan
Účast 10: Fládr Zdeněk, Hlaváček Roman, Klimeš Jakub, Koudelka Jan, Kucharčuk Pavel, Muzikant Radim, Novotný David, Paděra Ondřej, Rus Aleš, Studený Filip
Gólman: Klimeš Jakub



Domácí
Plzeň
1:5Hosté
Most

Góly 1: Sklenář Václav 1
ŽK 1: Kasýk Zdeněk
Účast 10: Adamovič Daniel, Denk Patrik, Hradecký Dominik, Kasýk Zdeněk, Kosť Tomáš, Kubeš Jan, Meszárosz Michal, Petr Jan, Sklenář Václav, Šebek Jan
Gólman: Adamovič Daniel



Út 16.11. 19:00
(1:2)
Kubečka Matěj, Pelikán Jiří
Západ

Góly 5: Bíro Ondřej 1, Exner Pavel 1, Formánek Jiří 1, Holman Jaroslav 1, Levý Stanislav 1
Asistence 5: Formánek Jiří 2, Holman Jaroslav 1, Levý Stanislav 2
ŽK 1: Exner Pavel
Účast 9: Baksa Radek, Bíro Ondřej, Exner Pavel, Formánek Jiří, Holman Jaroslav, Koudelka Matěj, Levý Stanislav, Polák Jakub, Šlégr Václav
Gólman: Bíro Ondřej



Domácí
SC Koráb Praha
5:3Hosté
Vlci Kolín

Góly 5: Barták Marek 1, Jahoda Matěj 1, Jurčík Tomáš 1, Macháček David 2
Asistence 5: Hulinský Petr 1, Kotek Jakub 2, Macháček David 2
ŽK 2: Hulinský Petr, Jahoda Matěj
Účast 11: Barták Marek, Carda Jan, Hulinský Petr, Jahoda Matěj, Jurčík Tomáš, Kotek Jakub, Kouklík Tomáš, Macháček David, Nový Jakub, Petr Kryštof, Rothe Tomáš
Gólman: Kotek Jakub



Út 16.11. 19:00
(1:2)
Šik Michal, Novotný František
Západ

Góly 3: Koděra David 1, Oberreiter Jiří 1, Stránský Jindřich 1
Asistence 3: Bareš Daniel 2, Vyhnánek Adam 1
ŽK 3: Bareš Daniel, Bug Martin, Stránský Jindřich
Účast 10: Bareš Daniel, Bricín Michal, Bug Martin, Kmoch Tomáš, Koděra David, Metlushko Raman, Motrunich Artem, Oberreiter Jiří, Stránský Jindřich, Vyhnánek Adam
Gólman: Bricín Michal



Domácí
MF Baník Ostrava
6:1Hosté
Pardubice

Góly 6: Frébort Jaromír 2, Hudeček Lukáš 1, Chrašč Filip 1, Moučka Ondřej 1, Ševčík Jakub 1
Asistence 3: Blokša Martin 1, Frébort Jaromír 1, Moučka Matěj 1
ŽK 1: Gaži Filip
Účast 14: Blokša Martin, Dostál Radim, Frébort Jaromír, Gaži Filip, Gaži Martin, Hudeček Lukáš, Chrašč Filip, Kreibich Ondřej, Moučka Matěj, Moučka Ondřej, Novák Daniel, Potůček Václav, Ševčík Jakub, Vrabec Jakub
Gólman: Hudeček Lukáš



Út 16.11. 20:00
(2:1)
Virčík Vlastimil, Šištík Petr
Východ

Góly 1: Semínko David 1
Asistence 1: Stránský Josef 1
Účast 11: Jech Marek, Kouba Matěj, Krátký Lukáš, Lát David, Nemšovský Adrian, Rosůlek Jan, Semínko David, Stolín Jiří, Stránský Josef, Šmíd Nicolas, Tulach Martin
Gólman: Šmíd Nicolas



Domácí
Jihlava
3:13Hosté
Olomouc Mighty Ducks

Góly 3: Kučera Zdeněk 1, Průcha Adam 1, Svoboda Richard 1
Asistence 2: Plichta Antonín 2
ŽK 1: Kavka Daniel
Účast 10: Demeter Robin, Chramosta Jan, Kavka Daniel, Konrád Lukáš, Kubica David, Kučera Zdeněk, Plichta Antonín, Průcha Adam, Svoboda Richard, Votoupal Michal
Gólman: Konrád Lukáš



St 17.11. 19:30
(2:5)
Sýkora Tomáš, Novák Filip
Východ

Góly 13: Kaďorek Lukáš 2, Kryl Pavel ml. 1, Malenda Tomáš 1, Pazdera Vojtěch 4, Šuba Jan 1, Tögel Jan 4
Asistence 12: Čapek Michal 1, Galus Michal 1, Kaďorek Lukáš 2, Kryl Pavel ml. 4, Malenda Tomáš 1, Pazdera Vojtěch 1, Tögel Jan 2
Účast 10: Čapek Michal, Galus Michal, Kaďorek Lukáš, Kalina Marek, Kryl Pavel ml., Malenda Tomáš, Pazdera Vojtěch, Šuba Jan, Tögel Jan, Zeman Tomáš II
Gólman: Kalina Marek






Partneři

Ref

 

Staropramen

 

Nike

 

Sabe

 

Idnes