Rozpis utkání 2020/2021

Tabulka Aktuální kolo Rozpis Střelci Gólmani Hříšníci Srdcaři

Rozpis ligy 2020/2021 Zobrazit Play-off »


Kolo 1
TermínDomácí    Hosté
Ne 30.08. 19:00SC Koráb Praha1:4 (0:3)Staropramen PrahaKubečka Pavel, Soukup Marek
Ne 30.08. 20:00Jihlava2:5 (2:2)BrnoKohout Kamil, Novák Filip
Po 31.08. 19:00MF Baník Ostrava2:1 (0:0)OlomoucVirčík Vlastimil, Šištík Petr
Po 31.08. 19:30Blanensko11:1 (7:0)PardubiceDolanský Jiří, Stria Jiří
Út 01.09. 19:00Vlci Kolín1:7 (1:2)MostŠik Michal, Mucha Daniel
Út 01.09. 19:00Plzeň3:2 (2:1)PříbramPfeifer Michal, Pelikán Jiří
Detaily kola »


Kolo 2
TermínDomácí    Hosté
Ne 13.09. 10:30Most6:5 (1:4)PlzeňKohout Kamil, Dočekal Martin
Ne 13.09. 19:00Staropramen Praha2:6 (1:1)PříbramKubečka Pavel, Kubečka Matěj
Po 14.09. 19:00Blanensko6:6 (2:4)MF Baník OstravaVirčík Vlastimil, Stria Jiří
Po 14.09. 19:00Pardubice2:3 (1:1)JihlavaŠťástka Michal, Mucha Daniel
Po 14.09. 20:00Brno5:3 (2:2)OlomoucPfeifer Michal, Sýkora Tomáš
Út 15.09. 19:00Vlci Kolín0:4 (0:1)SC Koráb PrahaŠik Michal, Pelikán Jiří
Detaily kola »


Kolo 3
TermínDomácí    Hosté
Ne 20.09. 17:00Staropramen Praha4:3 (1:2)MostKubečka Pavel, Soukup Marek
Ne 20.09. 20:00Jihlava14:4 (7:1)BlanenskoTomiga Jan, Novák Filip
Po 21.09. 19:30Olomouc9:2 (2:1)PardubiceVafka Jan, Perutka Jiří
Po 21.09. 20:00MF Baník Ostrava2:6 (1:2)BrnoDolanský Jiří, Tomai Martin
Út 22.09. 19:00SC Koráb Praha4:4 (3:1)PříbramPfeifer Michal, Šťástka Michal
Út 22.09. 19:00Plzeň13:2 (8:0)Vlci KolínRůžička Michal, Pelikán Jiří
Detaily kola »


Kolo 4
TermínDomácí    Hosté
Ne 24.05. 19:00Blanensko8:4 (0:2)OlomoucVirčík Vlastimil, Stria Jiří
Ne 04.10. 10:30Most4:3 (1:1)PříbramŠťástka Michal, Dočekal Martin
Ne 04.10. 12:00Vlci Kolín0:8 (0:4)Staropramen PrahaKubečka Matěj, Volf Zdeněk
Po 05.10. 19:00Plzeň4:3 (1:1)SC Koráb PrahaRůžička Michal, Pelikán Jiří
Po 05.10. 20:00Pardubice0:5 (0:1)BrnoPfeifer Michal, Novák Filip
Čt 08.10. 19:30Jihlava5:2 (2:1)MF Baník OstravaKohout Kamil, Novák Filip
Detaily kola »


Kolo 5
TermínDomácí    Hosté
Ne 11.10. 10:30Staropramen Praha4:5 (1:2)PlzeňRůžička Michal, Soukup Marek
Po 12.10. 20:00MF Baník Ostrava0:0 (0:0)PardubiceTomiga Jan, Šištík Petr
Po 07.12. 19:00SC Koráb Praha4:6 (2:0)MostKubečka Pavel, Soukup Marek
Po 14.12. 19:00Olomouc3:7 (2:2)JihlavaVirčík Vlastimil, Perutka Jiří
Po 14.12. 19:00Brno7:4 (3:1)BlanenskoDolanský Jiří, Sýkora Tomáš
Út 15.12. 19:00Příbram14:2 (5:0)Vlci KolínPelikán Jiří, Šik Michal
Detaily kola »


Play-off
ČasDomácí    Hosté
Pá 04.06. 19:00Staropramen Praha5:1 (2:0)JihlavaKubečka Pavel, Kubečka Matěj
So 05.06. 18:00Příbram3:5 (2:3)BrnoŠik Michal, Soukup Marek
Ne 06.06. 14:00MF Baník Ostrava3:3 (1:1)MostPfeifer Michal, Šištík Petr
Ne 06.06. 14:00Blanensko5:1 (3:1)PlzeňDolanský Jiří, Stria Jiří
Detaily kola »


Play-off
ČasDomácí    Hosté
Pá 11.06. 19:00Jihlava4:2 (1:2)Staropramen PrahaDolanský Jiří, Novák Filip
So 12.06. 18:00Brno7:4 (3:0)PříbramTomiga Jan, Sýkora Tomáš
Ne 13.06. 14:00Plzeň1:5 (0:0)BlanenskoKohout Kamil, Pelikán Jiří
Ne 13.06. 14:00Most6:3 (3:3)MF Baník OstravaŠťástka Michal, Dočekal Martin
Detaily kola »


Play-off
ČasDomácí    Hosté
So 19.06. 15:00SC Koráb Praha 5Z / 6VPardubiceVolf Zdeněk
So 19.06. 15:00Olomouc 5V / 6ZVlci Kolín
So 19.06. 16:30 o 11. místo
So 19.06. 16:30 o 9. místo


Play-off
ČasDomácí    Hosté
So 26.06. 11:00Brno SemifináleBlanensko
So 26.06. 12:30Most SemifináleJihlava


Play-off
ČasDomácí    Hosté
So 26.06. 16:40 o 3. místo
So 26.06. 19:20 Superfinále

Partneři

Ref

 

Staropramen

 

Nike

 

Sabe

 

Idnes