Výsledky | kolo 2

Tabulka Kolo 2 Rozpis Střelci Gólmani Hříšníci Srdcaři


Kolo 2
Domácí
Most
6:5Hosté
Plzeň

Góly 6: Kasal Daniel 2, Macko David 2, Režný Tomáš 2
Asistence 4: Bíro Ondřej 2, Levý Stanislav 1, Režný Tomáš 1
Účast 9: Bíro Ondřej, Fišer Antonín, Kasal Daniel, Levý Stanislav, Macko David, Polák Jakub, Režný Tomáš, Rulf Daniel, Zetka Tomáš
Gólman: Bíro Ondřej



Ne 13.09. 10:30
(1:4)
Kohout Kamil, Dočekal Martin
Západ

Góly 5: Souček David 1, Šebek Jan 3, Šindelář Jiří 1
Asistence 2: Vančát Milan 1, Vitouš Josef 1
Účast 9: Janda Tomáš, Kutný Petr, Mikeska Jan, Nemček Miroslav, Souček David, Šebek Jan, Šindelář Jiří, Vančát Milan, Vitouš Josef
Gólman: Vančát Milan



Domácí
Staropramen Praha
2:6Hosté
Příbram

Góly 2: Baran David 1, Jelínek Tomáš 1
Asistence 2: Jurčík Tomáš 1, Zapletal Petr 1
ŽK 1: Mařík Stanislav
Účast 10: Baran David, Jelínek Tomáš, Jurčík Tomáš, Mařík Stanislav, Pozníček David, Slánský Pavel, Socher Václav, Stehno Jakub, Uhlíř Michal, Zapletal Petr
Gólman: Stehno Jakub



Ne 13.09. 19:00
(1:1)
Kubečka Pavel, Kubečka Matěj
Západ

Góly 6: Hájek Daniel 2, Junek Patrik 1, Sandr David 2, Tošovský Jakub 1
Asistence 5: Drašnar Ondřej 1, Hájek Daniel 1, Junek Patrik 1, Sandr David 2
ŽK 2: Junek Patrik, Tošovský Jakub
Účast 8: Beran Ondřej, Drašnar Ondřej, Hájek Daniel, Junek Patrik, Kvasnica Michael, Mezera Jan, Sandr David, Tošovský Jakub
Gólman: Beran Ondřej



Domácí
Pardubice
2:3Hosté
Jihlava

Góly 2: Jech Marek 1, Mužík Ladislav 1
Asistence 2: Rosůlek Jan 2
ŽK 1: Jiroutek Tomáš
Účast 11: Bartaloš Daniel, Čadek Roman, Jech Marek, Jiroutek Tomáš, Krátký Lukáš, Málek Jan, Mužík Ladislav, Rosůlek Jan, Svoboda Tomáš, Tulach Martin, Zelinka Denis
Gólman: Bartaloš Daniel



Po 14.09. 19:00
(1:1)
Šťástka Michal, Mucha Daniel
Východ

Góly 3: Göth Jakub 1, Pernička Marek 1, Průcha Adam 1
Asistence 3: Göth Jakub 1, Průcha Adam 1, Svoboda Richard 1
Účast 9: Göth Jakub, Chramosta Jan, Kubica David, Kučera Zdeněk, Pernička Marek, Průcha Adam, Rygl Martin, Svoboda Richard, Votoupal Michal
Gólman: Kubica David



Domácí
Blanensko
6:6Hosté
MF Baník Ostrava

Góly 6: Kucharčuk Pavel 2, Paděra Ondřej 4
Asistence 6: Adamec Filip 1, Feik Tomáš 2, Kucharčuk Pavel 2, Paděra Ondřej 1
ŽK 2: Paděra Ondřej, Rus Aleš
Účast 9: Adamec Filip, Blaha Pavel, Čech Michal, Feik Tomáš, Kucharčuk Pavel, Matoušek Petr, Minx Jan, Paděra Ondřej, Rus Aleš
Gólman: Čech Michal



Po 14.09. 19:00
(2:4)
Virčík Vlastimil, Stria Jiří
PK 3:4
Východ

Góly 6: Bělíček Tomáš 1, Galus Martin 1, Klos Karel 1, Moučka Matěj 3
Asistence 6: Blokša Martin 1, Moučka Matěj 1, Moučka Ondřej 3, Sedlář Dominik 1
ŽK 2: Gaži Martin, Schmutz Jakub
Účast 15: Bělíček Tomáš, Blokša Martin, Frébort Jaromír, Galus Martin, Gaži Martin, Klíma Ondřej, Klos Karel, Mikšovič Jan, Moučka Matěj, Moučka Ondřej, Nosek David, Sedlář Dominik, Schmutz Jakub, Ševčík Jakub, Vančo Jan
Gólman: Nosek David



Domácí
Brno
5:3Hosté
Olomouc

Góly 5: Pospiš Tomáš 1, Presl David 1, Prokeš Tomáš 3
Asistence 3: Dobšíček Jakub 1, Lerch Stanislav 1, Matyska Lukáš 1
ŽK 1: Matyska Lukáš
ČK 1: Presl David
Účast 14: Cenek Čeněk, Dobšíček Jakub, Hloch Jan, Lerch Stanislav, Levčík Patrik, Macko David II, Matyska Lukáš, Mezník Michal, Pospiš Tomáš, Presl David, Prokeš Tomáš, Záleský David, Zezula Tadeáš, Zrzavý Lukáš
Gólman: Záleský David



Po 14.09. 20:00
(2:2)
Pfeifer Michal, Sýkora Tomáš
Východ

Góly 3: Malenda Tomáš 1, Pazdera Vojtěch 1, Šuba Jan 1
Asistence 2: Kryl Pavel ml. 1, Tögel Jan 1
Účast 12: Běhalík Jaroslav, Galus Michal, Kaďorek Lukáš, Kryl Pavel ml., Liška Martin, Lošťák David, Malenda Tomáš, Pazdera Vojtěch, Pešák Marek, Šuba Jan, Tögel Jan, Zeman Tomáš
Gólman: Běhalík Jaroslav



Domácí
Vlci Kolín
0:4Hosté
SC Koráb Praha


ŽK 2: Biroš Martin, Rosendorf Stanislav
Účast 11: Bína Daniel, Biroš Martin, Dostál Lukáš, Koděra David, Kovařík Jakub, Kuchař Jakub, Linart Petr, Oberreiter Jiří, Piskač Vítek, Rosendorf Stanislav, Stránský Jindřich
Gólman: Bína Daniel



Út 15.09. 19:00
(0:1)
Šik Michal, Pelikán Jiří
Západ

Góly 4: Beneš Michal 2, Carda Jan 1, Doležal Jan II 1
Asistence 3: Carda Jan 2, Doležal Jan II 1
Účast 9: Beneš Michal, Carda Jan, Doležal Jan II, Kouklík Tomáš, Lehotský Palo, Macháček David, Nový Jakub, Orlich Ladislav, Petr Kryštof
Gólman: Orlich Ladislav






Partneři

Staropramen

 

Nike

 

Sabe

 

Idnes

 

Ref