Rozpis utkání 2020/2021

Tabulka Aktuální kolo Rozpis Střelci Gólmani Hříšníci Srdcaři
Kolo 1
TermínDomácí    Hosté
Ne 30.08. 19:00SC Koráb Praha1:4 (0:3)Staropramen PrahaKubečka Pavel, Soukup Marek
Ne 30.08. 20:00Jihlava2:5 (2:2)BrnoKohout Kamil, Novák Filip
Po 31.08. 19:00MF Baník Ostrava2:1 (0:0)OlomoucVirčík Vlastimil, Šištík Petr
Po 31.08. 19:30Blanensko11:1 (7:0)PardubiceDolanský Jiří, Stria Jiří
Út 01.09. 19:00Vlci Kolín1:7 (1:2)MostŠik Michal, Mucha Daniel
Út 01.09. 19:00Plzeň3:2 (2:1)PříbramPfeifer Michal, Pelikán Jiří
Detaily kola »


Kolo 2
TermínDomácí    Hosté
Ne 13.09. 10:30Most6:5 (1:4)PlzeňKohout Kamil, Dočekal Martin
Ne 13.09. 19:00Staropramen Praha2:6 (1:1)PříbramKubečka Pavel, Kubečka Matěj
Po 14.09. 19:00Blanensko6:6 (2:4)MF Baník OstravaVirčík Vlastimil, Stria Jiří
Po 14.09. 19:00Pardubice2:3 (1:1)JihlavaŠťástka Michal, Mucha Daniel
Po 14.09. 20:00Brno5:3 (2:2)OlomoucPfeifer Michal, Sýkora Tomáš
Út 15.09. 19:00Vlci Kolín0:4 (0:1)SC Koráb PrahaŠik Michal, Pelikán Jiří
Detaily kola »


Kolo 3
TermínDomácí    Hosté
Ne 20.09. 17:00Staropramen Praha4:3 (1:2)MostKubečka Pavel, Soukup Marek
Ne 20.09. 20:00Jihlava14:4 (7:1)BlanenskoTomiga Jan, Novák Filip
Po 21.09. 19:30Olomouc9:2 (2:1)PardubiceVafka Jan, Perutka Jiří
Po 21.09. 20:00MF Baník Ostrava2:6 (1:2)BrnoDolanský Jiří, Tomai Martin
Út 22.09. 19:00Plzeň13:2 (8:0)Vlci KolínRůžička Michal, Pelikán Jiří
Út 22.09. 19:00SC Koráb Praha4:4 (3:1)PříbramPfeifer Michal, Šťástka Michal
Detaily kola »


Kolo 4
TermínDomácí    Hosté
Ne 04.10. 10:30Most-PříbramŠťástka Michal, Dočekal Martin
Ne 04.10. 12:00Vlci Kolín-Staropramen PrahaKubečka Matěj, Volf Zdeněk
Po 05.10. 19:00Blanensko-OlomoucVirčík Vlastimil, Stria Jiří
Po 05.10. 19:00Plzeň-SC Koráb PrahaRůžička Michal, Pelikán Jiří
Po 05.10. 20:00Pardubice-BrnoPfeifer Michal, Novák Filip
Čt 08.10. 19:30Jihlava-MF Baník OstravaKohout Kamil, Novák Filip


Kolo 5
TermínDomácí    Hosté
Ne 11.10. 10:30Staropramen Praha-PlzeňRůžička Michal, Soukup Marek
Po 12.10. 19:00Olomouc-JihlavaVirčík Vlastimil, Perutka Jiří
Po 12.10. 19:00SC Koráb Praha-MostKubečka Pavel, Šťástka Michal
Po 12.10. 20:00MF Baník Ostrava-PardubiceTomiga Jan, Šištík Petr
Po 12.10. 20:00Brno-BlanenskoDolanský Jiří, Sýkora Tomáš
Út 13.10. 20:00Příbram-Vlci KolínPelikán Jiří, Šik Michal


Kolo 6
TermínDomácí    Hosté
Ne 25.10. 12:00Most-Vlci KolínKohout Kamil, Dočekal Martin
Ne 25.10. 19:00Staropramen Praha-SC Koráb PrahaRůžička Michal, Soukup Marek
Po 26.10. 19:00Olomouc-MF Baník OstravaVirčík Vlastimil, Perutka Jiří
Po 26.10. 19:30Pardubice-BlanenskoPfeifer Michal, Novák Filip
Po 26.10. 20:00Brno-JihlavaDolanský Jiří, Sýkora Tomáš
Út 27.10. 19:00Příbram-PlzeňKubečka Pavel, Kubečka Matěj


Kolo 7
TermínDomácí    Hosté
Ne 01.11. 14:00Příbram-Staropramen PrahaŠik Michal, Pelikán Jiří
Po 02.11. 19:00Olomouc-BrnoPfeifer Michal, Perutka Jiří
Po 02.11. 19:00SC Koráb Praha-Vlci KolínŠťástka Michal, Soukup Marek
Po 02.11. 19:00Plzeň-MostKohout Kamil, Šik Michal
Po 02.11. 19:30MF Baník Ostrava-BlanenskoDolanský Jiří, Tomai Martin
St 04.11. 19:30Jihlava-PardubiceVirčík Vlastimil, Novák Filip

Partneři

 

Staropramen

 

Nike

11

Sabe

 

Idnes

 

Ref