TOP účasti na lize 2020/2021

Tabulka Aktuální kolo Rozpis Střelci Gólmani Hříšníci Srdcaři

TOP účasti na lize 2020/2021



#ÚčastiHráč
1.5Baran David (Staropramen Praha)
1.5Carda Jan (SC Koráb Praha)
1.5Cenek Čeněk (Brno)
1.5Dobšíček Jakub (Brno)
1.5Dostál Lukáš (Vlci Kolín)
1.5Junek Patrik (Příbram)
1.5Kouklík Tomáš (SC Koráb Praha)
1.5Levčík Patrik (Brno)
1.5Macháček David (SC Koráb Praha)
1.5Mařík Stanislav (Staropramen Praha)
1.5Oberreiter Jiří (Vlci Kolín)
1.5Prokeš Tomáš (Brno)
1.5Průcha Adam (Jihlava)
1.5Socher Václav (Staropramen Praha)
1.5Souček David (Plzeň)
1.5Svoboda Richard (Jihlava)
1.5Šebek Jan (Plzeň)
18.4Adamec Filip (Blanensko)
18.4Běhalík Jaroslav (Olomouc)
18.4Beran Ondřej (Příbram)
18.4Bíro Ondřej (Most)
18.4Biroš Martin (Vlci Kolín)
18.4Denk Patrik (Plzeň)
18.4Doležal Jan II (SC Koráb Praha)
18.4Drašnar Ondřej (Příbram)
18.4Galus Martin (MF Baník Ostrava)
18.4Galus Michal (Olomouc)
18.4Göth Jakub (Jihlava)
18.4Jurčík Tomáš (Staropramen Praha)
18.4Kaďorek Lukáš (Olomouc)
18.4Kasal Daniel (Most)
18.4Kasýk Zdeněk (Plzeň)
18.4Klíma Ondřej (MF Baník Ostrava)
18.4Klos Karel (MF Baník Ostrava)
18.4Kovařík Jakub (Vlci Kolín)
18.4Krátký Lukáš (Pardubice)
18.4Kryl Pavel ml. (Olomouc)
18.4Kucharčuk Pavel (Blanensko)
18.4Kuchař Jakub (Vlci Kolín)
18.4Lehotský Palo (SC Koráb Praha)
18.4Lerch Stanislav (Brno)
18.4Lošťák David (Olomouc)
18.4Macko David II (Brno)
18.4Minx Jan (Blanensko)
18.4Moučka Dominik (Brno)
18.4Moučka Ondřej (MF Baník Ostrava)
18.4Nový Jakub (SC Koráb Praha)
18.4Paděra Ondřej (Blanensko)
18.4Petr Kryštof (SC Koráb Praha)
18.4Pospiš Tomáš (Brno)
18.4Pozníček David (Staropramen Praha)
18.4Rosendorf Stanislav (Vlci Kolín)
18.4Rus Aleš (Blanensko)
18.4Sára Zdeněk (Brno)
18.4Stehno Jakub (Staropramen Praha)
18.4Ševčík Jakub (MF Baník Ostrava)
18.4Šindelář Jiří (Plzeň)
18.4Tögel Jan (Olomouc)
18.4Tošovský Jakub (Příbram)
18.4Vančát Milan (Plzeň)
18.4Vančo Jan (MF Baník Ostrava)
18.4Vitouš Josef (Plzeň)
18.4Vojtíšek Matěj (Vlci Kolín)
18.4Zeman Tomáš (Olomouc)
18.4Zetka Tomáš (Most)
66.3Baksa Radek (Most)
66.3Beneš Michal (SC Koráb Praha)
66.3Blokša Martin (MF Baník Ostrava)
66.3Brinzik Marek (MF Baník Ostrava)
66.3Buček Ondřej (Olomouc)
66.3Demeter Robin (Jihlava)
66.3Doubravský Bohumír (Brno)
66.3Feik Tomáš (Blanensko)
66.3Fládr Zdeněk (Blanensko)
66.3Frébort Jaromír (MF Baník Ostrava)
66.3Hájek Daniel (Příbram)
66.3Hrobař Robin (Jihlava)
66.3Janda Tomáš (Plzeň)
66.3Jech Marek (Pardubice)
66.3Kavka Daniel (Jihlava)
66.3Konrád Lukáš (Jihlava)
66.3Koštůr Albert (Most)
66.3Kounovský Tomáš (Staropramen Praha)
66.3Kratochvíl Jan (Vlci Kolín)
66.3Kratochvíl Lukáš (Staropramen Praha)
66.3Kubica David (Jihlava)
66.3Kutný Petr (Plzeň)
66.3Levý Stanislav (Most)
66.3Liška Martin (Olomouc)
66.3Macko David (Most)
66.3Malenda Tomáš (Olomouc)
66.3Malý David (Příbram)
66.3Matoušek Petr (Blanensko)
66.3Moučka Matěj (MF Baník Ostrava)
66.3Myška Pavel (Vlci Kolín)
66.3Nosek David (MF Baník Ostrava)
66.3Pešák Marek (Olomouc)
66.3Piskač Vítek (Vlci Kolín)
66.3Polák Jakub (Most)
66.3Potůček Václav (MF Baník Ostrava)
66.3Rossmann Tomáš (SC Koráb Praha)
66.3Rosůlek Jan (Pardubice)
66.3Sandr David (Příbram)
66.3Schmutz Jakub (MF Baník Ostrava)
66.3Stránský Jindřich (Vlci Kolín)
66.3Šlégr Václav (Most)
66.3Šuba Jan (Olomouc)
66.3Šuta Radim (Jihlava)
66.3Uhlíř Michal (Staropramen Praha)
66.3Zapletal Petr (Staropramen Praha)
66.3Zezula Tadeáš (Brno)
66.3Zrzavý Lukáš (Brno)
113.2Adamovič Daniel (Plzeň)
113.2Bartaloš Daniel (Pardubice)
113.2Bělíček Tomáš (MF Baník Ostrava)
113.2Bína Daniel (Vlci Kolín)
113.2Blaha Pavel (Blanensko)
113.2Boček Martin (Most)
113.2Čadek Roman (Pardubice)
113.2Čech Michal (Blanensko)
113.2Fejl Dominik (Pardubice)
113.2Fišer Antonín (Most)
113.2Fürbacher Karel (Plzeň)
113.2Gaži Martin (MF Baník Ostrava)
113.2Harzer Antonín (Most)
113.2Havlíček Petr (SC Koráb Praha)
113.2Havlín Dominik (Brno)
113.2Hegr Jakub (Olomouc)
113.2Hloch Jan (Brno)
113.2Hradecký Dominik (Plzeň)
113.2Chramosta Jan (Jihlava)
113.2Jelínek Tomáš (Staropramen Praha)
113.2Junek Jiří (Příbram)
113.2Kanaval Tomáš (Staropramen Praha)
113.2Kešner Ladislav (Most)
113.2Klimeš Jakub (Blanensko)
113.2Klimeš Milan (Brno)
113.2Kotek Jakub (SC Koráb Praha)
113.2Kovácz Michal (Plzeň)
113.2Kubek Jakub (Staropramen Praha)
113.2Kunický Dominik (Brno)
113.2Kvasnica Michael ()
113.2Lačík Matěj (SC Koráb Praha)
113.2Linart Petr (Vlci Kolín)
113.2Málek Jan (Pardubice)
113.2Mareš Jiří (Příbram)
113.2Meszárosz Michal (Plzeň)
113.2Mezera Jan (Příbram)
113.2Mikšovič Jan (MF Baník Ostrava)
113.2Murín Mário (MF Baník Ostrava)
113.2Nemček Miroslav (Plzeň)
113.2Nemšovský Adrian (Pardubice)
113.2Orlich Ladislav (SC Koráb Praha)
113.2Ošmera Petr (Jihlava)
113.2Pazdera Vojtěch (Olomouc)
113.2Pernička Marek (Jihlava)
113.2Plichta Antonín (Jihlava)
113.2Presl David (Brno)
113.2Rygl Martin (Jihlava)
113.2Sedlář Dominik (MF Baník Ostrava)
113.2Sklenář Václav (Plzeň)
113.2Slánský Pavel (Staropramen Praha)
113.2Šimon David (Pardubice)
113.2Štochl Martin (Příbram)
113.2Vavrač Jakub (Plzeň)
113.2Záleský David (Brno)
113.2Zbíral Aleš (Olomouc)
168.1Bayer Viliam (Vlci Kolín)
168.1Bellada Jaroslav (Staropramen Praha)
168.1Benda Vojtěch (Most)
168.1Bláha Martin (SC Koráb Praha)
168.1Branžovský Marek (Příbram)
168.1Cupák David (Brno)
168.1Černohlávek František (Vlci Kolín)
168.1Dočekal Michal (Jihlava)
168.1Dolechek Danyil (Most)
168.1Drobný Ondřej (Vlci Kolín)
168.1Formáček Tomáš (Pardubice)
168.1Habr Martin (Plzeň)
168.1Hakl František (Staropramen Praha)
168.1Hampl Kryštof (Pardubice)
168.1Hátle Ondřej (Pardubice)
168.1Havelka Lukáš (Příbram)
168.1Hulinský Petr (SC Koráb Praha)
168.1Chvojka David (Vlci Kolín)
168.1Jantovský Lukáš (Pardubice)
168.1Janů Václav (Příbram)
168.1Jiroutek Tomáš (Pardubice)
168.1Kaďousek Miroslav (MF Baník Ostrava)
168.1Kaluža Miroslav (Pardubice)
168.1Kaluža Vojtěch (Pardubice)
168.1Kocour Stanislav (Plzeň)
168.1Koděra David (Vlci Kolín)
168.1Kotek František (SC Koráb Praha)
168.1Krok Lukáš (Most)
168.1Krška David (Blanensko)
168.1Kruliš Michal (Vlci Kolín)
168.1Kučera Zdeněk (Jihlava)
168.1Malý Martin (Příbram)
168.1Marek Tomáš (Plzeň)
168.1Maršál Jan (SC Koráb Praha)
168.1Matyska Lukáš (Brno)
168.1Merkl Lukáš (Pardubice)
168.1Mezera Petr (Příbram)
168.1Mezník Michal (Brno)
168.1Mikeska Jan (Plzeň)
168.1Mižar Jakub (Plzeň)
168.1Mourek František (Příbram)
168.1Muzikant Radim (Blanensko)
168.1Mužík Ladislav (Pardubice)
168.1Mysliveček František (Staropramen Praha)
168.1Oleš Dominik (MF Baník Ostrava)
168.1Outrata Pavel (Brno)
168.1Pakosta Jaroslav ()
168.1Panýrek Jakub (SC Koráb Praha)
168.1Petr Jan (Plzeň)
168.1Rek Jakub (Pardubice)
168.1Režný Tomáš (Most)
168.1Rothe Tomáš (SC Koráb Praha)
168.1Rulf Daniel (Most)
168.1Řehák Marek (Pardubice)
168.1Salák Michal (Most)
168.1Scharf David (SC Koráb Praha)
168.1Slavík Michal (SC Koráb Praha)
168.1Sodoma Jiří (Staropramen Praha)
168.1Stolín Jiří ()
168.1Svěrák Daniel (Pardubice)
168.1Svoboda Tomáš (Pardubice)
168.1Šanoba Matěj (Most)
168.1Šídlo Milan (SC Koráb Praha)
168.1Šmída Petr (MF Baník Ostrava)
168.1Šoufek Martin (Most)
168.1Špaček Jan (SC Koráb Praha)
168.1Šultes Pavel (Staropramen Praha)
168.1Tichý Lukáš (Pardubice)
168.1Tříska Jakub (Plzeň)
168.1Tulach Martin (Pardubice)
168.1Váňa Martin (MF Baník Ostrava)
168.1Vondrášek Tomáš (Příbram)
168.1Votoupal Michal (Jihlava)
168.1Zadina Tomáš (Příbram)
168.1Zelinka Denis (Pardubice)
168.1Zemko Dominik (Plzeň)

Tým srdcařů 2020/2021



#Průměrná účastTým
1.14.75MF Baník Ostrava
2.13.00Brno
3.12.25Olomouc
4.12.00Plzeň
5.11.00SC Koráb Praha
6.10.40Staropramen Praha
6.10.40Vlci Kolín
8.9.75Pardubice
9.9.25Blanensko
10.9.20Most
11.9.00Jihlava
11.9.00Příbram


Partneři

Ref

 

Staropramen

 

Nike

 

Sabe

 

Idnes